Skocz do zawartości

Dyskusja ( sezon 3 )


Flutteryay

Recommended Posts

1. Jest taaaaaka słodka >.< 2.Hmm ... nie przypadła mi do gustu ale lubię jej ,,Ha! Ha! " xD 3.Są takie delikatne - idealnie dopasowane do niej. 4.Fajny jest , ja osobiście kocham zwierzęta więc jej znaczek bardzo mi się podoba :D 5.Tak średnio, jest małym uparciuchem ^^ 6.O taaaa <3 To jest moja wymarzona i najwspanialsza para w całej Equestrii :* 7.Nie wyobrażam o_O 8. chyba AJ , albo TS ;D Twilight jest wyrozumiała , dogadały by się :)

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Co najbardziej lubisz w Fluttershy? Nieśmiałość i wrażliwość no i oczywiście ten słodki głosik. Jak podoba Ci się jej "Discordowa" forma ? Momentami była nawet zabawna ale nie nie lubię jej. Jak podobają Ci się jej kolory? Nie wyobrażam sobie jej w innej '' palecie kolorów '' Jak podoba Ci się jej uroczy znaczek? Lepszego bym nie wymyślił można powiedzieć że obrazuje ja całą. Czy lubisz Angel? Dlaczego? Nie lubię go , to straszny skur... to znaczy ekhm jest bardzo niemiły. Czy widzisz Big Mac'a i Fluttershy jako parę? W teori tak w praktyce no nie wiem ... Jak wyobrażasz sobie złą formę Fluttershy (taką jak NMM, tyle że Flutter oczywiście)? Nie wyobrażam sobie. Ze wszystkich mane6, kogo dopasowujesz do Fluttershy (z kim najbardziej by się dogadała)? Myślę że najlepiej dogadałaby się z Applejack dobrze to widać po tym odcinku ze smokiem kiedy broniła ją przed RD.

Link do komentarza
  • 1 month later...

Co najbardziej lubisz w Fluttershy?

- Wiara w to, że w każdej istocie jest dobro i każda istota zasługuje na miłość. Poza tym zauważyłem, że jakoś mnie ciągnie do takich "nieporadnych" (choćby z pozoru) istot jak ona i czuję nieodpartą chęć, żeby jej pomagać i dodawać wiary w siebie.

Jak podoba Ci się jej "Discordowa" forma (Edit: Flutterbitch, łagodniej Fluttercruel)?

- W zasadzie to zupełnie inny kucyk, nawet niepodobny do asertywnej Fluttershy ani do Flutterrage. Ani nawet do Dovahshy. Niemniej, pozostając wiernym nauce prawdziwej Fluttershy, starałbym się dostrzec dobro nawet w tej formie i kochać ją taką jaką jest. Gdyby tą formę udało się przekabacić na stronę dobra, to efekt byłby taki, że każda próba magicznego przemienienia Fluttershy w najgorsze co tylko możliwe... i tak kończyła by się na miłym, kochającym i troskliwym pegazie. Bo po prostu nic gorszego nie byłoby możliwe.

Jak podobają Ci się jej kolory?

- Szczerze? Mój ulubiony kolor to niebieski, więc pod względem kolorów Dashie wygrywa :) Ale... liczy się przecież wnętrze, a tu wygrywa... cała drużynka ex aequo :)

Jak podoba Ci się jej uroczy znaczek?

- Fajny. Nasuwa się skojarzenie z efektem motyla - nawet najdelikatniejszy, najbardziej niepozorny gest Fluttershy może zdziałać niesamowite rzeczy które przechodzą ludzkie kucowe pojęcie.

Czy lubisz Angel? Dlaczego?

- Pisałem o tym w wątku poświęconym Angelowi, ale w skrócie: Tak, bo Fluttershy też go lubi, a mam do niej zaufanie :)

Czy widzisz Big Mac'a i Fluttershy jako parę?

- Zdaje mi się, że Cheerilee już zajęła nasze duże jabłuszko. W kwestii zaś tego, z kim bym najchętniej sparował naszą żółtą klaczkę... nawet gdybym wiedział, to bym i tak nie powiedział, bo ona wolałaby to zachować w tajemnicy :flutterblush:

Jak wyobrażasz sobie złą formę Fluttershy (taką jak NMM, tyle że Flutter oczywiście)?

- Darth Shy, z różowym mieczem świetlnym! Yay!

Liczyłbym na wiele ciekawych pojedynków z nią. Lubię blade dance, a tańcowanie z tak uroczym nieprzyjacielem uzbrojonym w różowy miecz świetlny to okazja której nigdy bym nie zmarnował. ^_^

Ze wszystkich mane6, kogo dopasowujesz do Fluttershy (z kim najbardziej by się dogadała)?

- Dość często widzę ją z Rarity - mają wiele wspólnych tematów do rozmów, obydwie mają ten kobiecy wdzięk... doskonale też się rozumieją...

Niemniej wiemy też, że z Rainbow Dash znają się dłużej bo już z Cloudsdale. Zawsze mogą na siebie liczyć i tworzą doskonały duet, chociażby w piosence o zwierzakach. No i oczywiście nie zapomnijmy o Pinkie... :pinkie2: ... ona najbardziej dogaduje się z każdym i jeśli trzeba Flutterkę do czegoś zmotywować, to radzi sobie niemal tak dobrze jak Angel.

Z Twilight w sumie głównie łączy ją chyba introwertyczna natura i posiadanie zamiłowania, które ją raczej odciąga od innych kucyków niż przybliża. O ile czyni to te dwie klacze poniekąd podobnymi do siebie i może poniekąd wzmacniać ich przyjaźń, o tyle nie wydaje mi się, żeby były to cechy pomagające w budowaniu super mocnych więzi, silniejszych niż z innymi jej przyjaciółkami.

A z kolei Applejack... ma w sobie zamiłowanie do natury i wiele czasu spędza ze zwierzętami, więc z Fluttershy doskonale się rozumieją. Poza tym jej chętna do pomocy natura sprawiła, że nieraz włożyła bardzo wiele wysiłku w pomoc żółtej klaczy. Dlatego na pewno jest to mocna przyjaźń... ale czy to dość, żeby uczynić ją mocniejszą niż z pozostałymi?

Wniosek... :fluttershy5: < "You're going to love me!... if you don't mind, that is..."

Czyli po co wybierać, jak wszyscy mogą być z Fluttershy najlepszymi przyjaciółmi :)

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

CO.

JAK.

KTO.

GDZIE

COOOOO?!

Yay, Arjen myśli prawdopodobnie o czymś brzydkim, bo ostatnio ciągle tak myśli Dx Idź do swoich fanek x3

Instynkt macierzyński to ona ma już w tych swoich zwierzątkach. Poza tym jest tak nieśmiała, że nigdy sobie chłopaka nie znajdzie, chyba że będzie taki frajerowaty nieśmiały jak ona. :fluttershy:

Możecie mnie zhejcić ale popieram soczka .

Link do komentarza

Co najbardziej lubisz w Fluttershy?

W Fluttershy najbardziej lubię jej miłość do zwierząt, jest dla wszystkich miła.

Jak podoba Ci się jej "Discordowa" forma (Edit: Flutterbitch, łagodniej Fluttercruel)?

Sama Fluttershy w odcinku z Discordem nie podoba mi się, niektóre jej odzywki, zachowania były tak głupie i bezsensowne, że aż śmieszne.

Jak podobają Ci się jej kolory?

Kolory są ok, dopasowane do postaci :)

Jak podoba Ci się jej uroczy znaczek?

Tak jak kolory, pasuje, pokazuje nie tylko jej talent, ale też charakter.

Czy lubisz Angel? Dlaczego?

Lubię go. Przypomina mi moje niektóre zwierzaki- nieznośne, wkurzające, ale jak przyjdzie co do czego to zrobię dla nich wszystko. Zapewne tak samo Fluttershy widzi Angela.

Czy widzisz Big Mac'a i Fluttershy jako parę?

Niezbyt, nie widzę jakoś ich rozmów.

Ze wszystkich mane6, kogo dopasowujesz do Fluttershy (z kim najbardziej by się dogadała)?

Myślę, że z każdą prócz Pinkie. Widać, że się lubią, ale we dwie chyba ciężko by im było dłużej ze sobą wytrzymać.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Jako że nie chcę zakładać kolejnego tematu, po prostu zadam wam pytanie w już utworzonym temacie poświęconemu Fluttershy w 3 sezonie.

A mianowicie co sądzicie o naszej żółtej przyjaciółce. Czy dalej jest to wasze ulubiona postać ? Jak waszym zdaniem wypada na tle poprzednich sezonów ? Stała się gorsza czy lepsza (wiem że to pojęcia względne ale to mają być wasze opinie) ?No i czy podobał się wam odcinek w którym Fluttershy grała (wraz z Discordem) główną rolę ?

  • +1 2
Link do komentarza
  • 1 month later...
Czy dalej jest to wasze ulubiona postać ? Jak waszym zdaniem wypada na tle poprzednich sezonów ? Stała się gorsza czy lepsza (wiem że to pojęcia względne ale to mają być wasze opinie) ?No i czy podobał się wam odcinek w którym Fluttershy grała (wraz z Discordem) główną rolę ?

1. Tak,jednak III sezon był za krótki .

2.Wypada odrobinę słabiej,jednak odcinek z Discordem jest wystarczającą rekompensatą.

3.Nie zmieniła się.To wciąż ta sama Fluttershy.

4.Odcinek z Discordem moim zdaniem to najlepszy odcinek Sesonu III.Jedyny,który wywołał u mnie jakieś głębsze emocje. Moment,w którym Discord zrozumiał,że stracił jedynego przyjaciela jakiego kiedykolwiek miał i wszystko to co działo się do końca odcinka było wspaniałe.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Wymarzony odcinek...

W sumie oprę jego konstrukcję na odcinku "Keep calm and flutter on"

Kontynuowałbym odcinek z Discordem, a raczej rozszerzył o pewne aspekty.

1. Więcej o rodzinie FS<3, myślę że dało by się to tam jakoś wpleść.(nie mówię o obszernej historii)

2. Nie skończyłbym tak szybko wątku: FS<3 rzuca łyżwy i Discord się nawraca... oj nie!(przynajmniej nie tak szybko, potrzebuję rozłamów wewnętrznych, oraz pokazania jej odwagi i manifestacji nieustępliwego charakteru Flutterki!!) (+lubię shipping FS<3 x Discord(proszę o hejt!!!!), ale powstał zdecydowanie za szybko... potrzebuję podstaw)

3. Jakaś piosenka FS<3(TYLKO ONA!)

4. Dłuższe zmagania FS<3 z Discordem w jej domku.

To tyle.

A podsumowując:

Więcej jej słodkiego głosu, pięknej FS<3 i więcej akcji oraz chaosu!

 

More plot...pls...

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

A ja sobie wyobrażam MLP w mHrocznej wersji; Walną apokalipse pod koniec 3 sezonu, pierdzielnie jakiś meteoryt albo smoki przylecą (Bardziej realne xD) i spalą całą equestrię. Innymi słowy, świat szlag trafia. A w tym wszystkim nasza Fluttershy, jedna z niewielu ocalałych, najprawdopodobniej jedyna która przeżyła ze swoich przyjaciółek. Wszystkie zwierzaczki uciekły, niektóre szlag trafił. Nawet Angela wsysło. Sama jak palec w płonącym mieście pełnym latających gadów i w dodatku ranna. Musi jakoś sobie poradzić w tym całym rozpierdzielu. I przez cały 4 sezon szukałaby oznak życia swoich BFF w ruinach miasta...
Byłby rozpierdziel mega :evilshy:

Ale to tylko moja chora wyobraźnia :D

Link do komentarza

Co najbardziej lubisz w Fluttershy?

 

Chyba to że ma podobny charakter do mnie (nieśmiałość i miłość do zwierząt). Jest śliczna, miła, urocza. Rozumie zwierzęta. Także nie ocenia innych (Discordowi dała szanse).
Jak podoba Ci się jej "Discordowa" forma (Edit: Flutterbitch, łagodniej Fluttercruel)?

 

Jest śmieszna, jej zachowanie i teksty mnie rozbrajają.
 

Jak podobają Ci się jej kolory?

 

Nie przepadam za różowym, ale te kolory do siebie pasują.

Jak podoba Ci się jej uroczy znaczek?

 

Motyle średnio oddają jej talent, ale sama nie mogę nic lepszego wymyślić.
 

Czy lubisz Angel? Dlaczego?

 

Jest zabawny i zadziorny, lubię takie postacie. Także bardzo pomocny Flutterce.

Czy widzisz Big Mac'a i Fluttershy jako parę?

 

Z ogierów występujących w serialu najlepiej do niej pasuje. Chociaż jestem obojętna do tego Shippingu.

Jak wyobrażasz sobie złą formę Fluttershy (taką jak NMM, tyle że Flutter oczywiście)?

 

Ciężko mi to sobie wyobraźić, coś jak asertywna Fluttershy, tylko że bardziej narcyzowata i potężniejsza (wyższa, lub mocniejsze skrzydła, prędkość i siła).

Ze wszystkich mane6, kogo dopasowujesz do Fluttershy (z kim najbardziej by się dogadała)?

Twillight, lub AppleJack.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...