Skocz do zawartości

Dyskusja ( sezon 3 )


Flutteryay

Recommended Posts

dopisuje się do poprzednika ma racje....wiecie ile kucy napewno nie radzi sobie z zwierzakmi jak Chodzi o opcinanie pazurków lub o kąpiel.....ona napewno zarabia dużo pozatym wiele rzeczy jak naprzykład pororze jeleni jest wspaniałe do medycyny naturalnej a jak sadze po tym jak zwierzeta ją uwielbiają napewno nie ma problemu poprosić ich by dały to co potrzebuje np:miód od pszczół, Pióra kolorowe , rośliny które są podwodą,lub nawet trufle...Ludzie przeciesz ona za samo pororze zarobi tyle że bez problemu spłaci taki mały domek i jeszcze zostanie sporo by kupić następny a jak jeszcze jest dyrygętem ptasiego hurku to i tak kase ma niezłą

Link do komentarza

A może dostaje płacę za obserwację Everfree? Ewentualnie na początku myślałem że skoro trzyma kury to może ze sprzedaży jaj się utrzymać. Wkońcu popyt na ciasta w Ponyville jest tak wielki że skądś muszą to brać.

Link do komentarza

Fluttershy w nastepnym sezonie!

Czego oczekujemy, spodziewamy sie na co liczymy?

osobiscie nie chcicalbym powortu Asertwynej lub zdiscordowanej Flutterki, te odmiany byly fajne epizodycznie .

Gdyby mialy powrócici musialo by to byc naprawde dobrze zrobione .

Fajnie by bylo sie dowiedziec czegos wiecej o jej dziecinstwie i rodzinie oraz jak spotkala angela.

Link do komentarza

Czy zawsze była taka nieśmiała itp. czy może coś się stało w dzieciństwie i podobne pytania.

W pewnym sensie pokazał to odcinek, w którym kucyki śmiały się z Fluttershy, że ledwo potrafi latać. Według mnie to po prostu trauma, Flutterka boi się innych kucyków i znajduje przyjaciół w zwierzątkach :)

Osobiście, chciałabym się dowiedzieć jak spotkała Angela. Czy też był rannym zwierzątkiem, które znalazła gdzieś w lesie?

Link do komentarza

A może właśnie dlatego zawsze była sama, bo jej rodzina nie potrafiła zaakceptować tego, jaka jest naprawdę? Albo miała w domu ciężkie życie, może dlatego jest taka nieśmiała. Nie wiem. Fajnie było usłyszeć o jakiejś historii Fluttershy., żeby wreszcie się wyjaśniło, czemu taka jest xd Bardzo chętnie bym o tym posłuchała. Może wtedy zmieniłabym co do niej zdanie ; p Jeśli chodzi o sezon 3 - o ilość odcinków z Shy w roli głównej na pewno martwic się nie musimy, bo to strasznie lubiana postać, więc na pewno będą chcieli ją jeszcze bardziej pokazywać ;p

Link do komentarza

Tak jak pisaliście wcześniej, też bym się chciał dowiedzieć o rodzinie i pochodzeniu Flutter. I jak pisałem w innym temacie może "hardkorowy koksu" to brat Flutterki (albo chociaż kuzyn/krewny/ chłopak :lie: ) A poza tym chcę żeby Fluttershy była taka jak jest czyli nieśmiała. Jak przełamie swoje lęki to to już nie będzie shy :)

Link do komentarza

Ja bym chciał zobaczyć reakcję Fluttershy jak by któraś z mane 6 zamieniła się w smoka (takiego wielkiego, groźnego, potrafiącego pożreć kucyka za jednym kłapnięciem - chyba tak opisywała najstraszniejsze dla niej smoki) może znowu zrobi ten motyw ze sparaliżowaną kozą jak w pierwszym sezonie No i liczę, że usłyszę growling Fluttershy do jakiejś bardziej metalowej piosenki (ktoś tu ma adekwatnego avka do sytuacji jaką chcę zobaczyć), wtedy na pewno nic na tym świecie by mnie już nie zdziwiło. A na stare lata bym mówił wnukom "I widziałem koncert co zmienił oblicze tego świata" Wiem, że obie opcje są mało prawdopodobne, ale skoro producęci wiedzą już o sile tego fandomu to może zrobią dla nas, starszych jakiś mocniejszy odcinek. Albo lepiej film i większą ilością akcji, nawiązań, mocniejszej nuty, wybuchów itd. itp. Innymi słowy coś już nie dla początkowo zakładanej grupy docelowej.

Link do komentarza

O, tak! Zaklęcie-pomyłka i Twilight zamienia się w smoka na oczach Fluttershy... ALBO LEPIEJ! SMOKIEM STAJE SIĘ FLUTTERSHY! Dat wud b epic!

No i rodzina - w istocie jest to najbardziej interesująca rzecz, dotyczaca Fluttershy. Nie sądzę jednak, by była sama, bo rodzina nie zaakceptowała jej charakteru ;x spalić heretyka, który to głosi! Może wyjechali? Praca w innym mieście, czy coś?

Link do komentarza

Chciałbym, żeby pokazano rodzinkę Flutter, wszyscy nieśmiali i problem, żeby się dogadać : P Albo wręcz przeciwnie, Fluttershy mogłaby być taka "inna" od rodziny. Jak zarabia? Zostawiają jej zwierzątka, ma kury, zna zwierzęta więc jedzenie pewnie sama sobie zapewnia ... tylko dziwne, że tak blisko lasu Everfree mieszka.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Ja uważam, że tak. Jeżeli ktoś będzie wzorował się tylko np. na odcinku z Iron Willem. Albo przedstawi ją zbyt nieśmiało, tzn. będzie się chowała przed wszystkimi... ech, nie wiem. Jedyny fic który czytałam to Past Sins, w dodatku nie cały. Ale tam Fluttershy nie zagrała jak dotąd zbyt ważnej roli.

Link do komentarza

W "Pinkie Pie learns a new word" scena z Fluttershy była świetna :D Nigdy jakoś nie zauważyłam, żeby w innych fanficach ktoś ją źle przedstawił. Chyba że w niektórych momentach w shippingach z Rainbow (Chyba "Fell into the right hooves") była taka... inna :P Nie pamiętam jednak tego dokładnie, czytałam to z przerwami i fragmentami. Łatwo jest ją przedstawić :P

Link do komentarza

To może jeszcze jakiś węgiel temat się dorzuci do pieca dyskusji? ;P Ok, podsunę Wam jeden, to jest właściwie pytanie do Was.

Jaki shipping z Fluttershy najbardziej lubicie? + możecie podać wszystkie jakie znacie, ankietę by się zrobiło. I proszę bez parowania (doparowywania... eee... dopasowywania par? Mam nadzieję że wiecie o co chodzi ;P) klacz+klacz.

Tylko Flutterka i jakiś ogier. Big Mac, Braeburn, jakiś bardzo znany OC... whateva.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...