Skocz do zawartości

Warto posłuchać.


Rainbow Guitar

Recommended Posts

godzinę temu Maniek napisał:

Ale wrzucać po 2 a ostatnio nawet 3 posty z rzędu prawa nie ma

Naturalnie, ma takie prawo. Oczywiście, jeśli minęło 24h od jego poprzedniego postu. Ostatni był w sobotę, dziś jest wtorek, więc sprawy nie ma. Nie przesadzajmy.

Edytowano przez Decaded
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
2/23/2016 at 14:43 Rainbow Rock napisał:

Też polecam piosenki Nirvany.

Emil mnie nimi zaraził (jak zwykle).

Ich piosenki mam nawet na telefonie (przez Emila oczywiście).

Wdg. warto posłuchać.

 

Np. takie utwory:

Spoiler

 

 

Spoiler

 

 

 

Jest mnóstwo wartościowej muzyki, której zwykłemu śmiertelnikowi pewnie nigdy nie będzie dane nam poznać. Jest cała masa znakomitych utworów, który z radiu nigdy nie puszczą, bo nie były promowane i nie stały się hitami, a są świetnymi piosenkami. Świetnymi przykładami jest muzyka wielu zespołów rockowych.

 

Osobiście bardzo lubuję się w Jean Michel Jarru, tu przykład muzyki elektronicznej. To jego najbardziej znany motyw:

Spoiler

 

 

A tu inne, pewnie mało komu znane, przykłady jego arcydzieł:

Spoiler

 

 

Spoiler

 

 

A tu jedna z wielu perełek polskiego zespołu z innego gatunku, niż Jarre :D :

Spoiler

 

 

 

Większość muzyki mam na nośnikach kasetowych i w przeciwieństwie do wielu, u mnie to nie jest żaden relikt przeszłości, tylko pełnoprawny nośnik stojący dumnie na półkach. Na CD mam rzeczy, które z reguły nie wyszły na kasetach. Z tysiąc tytułów u mnie jest na pewno. Jestem dumny i szczęśliwy z tej kolekcji, bo daje mi wiele frajdy i znam mnóstwo wspaniałej muzyki, której w radiu nie puszczają.

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie przepadam za FNAF, ale dla Tombstone'a i EileMonty idzie zrobić wyjątek. 

Zresztą, przydałaby się tu dedykacja dla Flurry Heart :nipples::

Spoiler

 

 

 

Edytowano przez szeregowy Joker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Może trochę wyprzedzam okres, ale szczerze polecam ten świąteczny album Czerwonych Gitar: 127.jpg

Przy mało której płycie czuję w takim stopniu, że ktoś w pobliżu kroi cebulę :) If you know, what I mean ;)

 

Patrząc na okładkę, tak mnie zaciekawiło, jak jest zimne ognie po angielsku i wyszło, że Sparkel. A tutaj skojarzenia z piękną, fioletową klaczą same mi się nasuwają:twilight7:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...