Skocz do zawartości

Ważka [NZ] [human] [grimdark] [gore] [mature] [violence]


Recommended Posts

Witam serdecznie. Chcę przedstawić moje drugie opowiadanie pt. „Ważka”. Tak jestem tym który napisał znienawidzone „Polacy są wszędzie”. Czy to jest lepiej napisane? Oceńcie sami. W każdym razie, od wydania pierwszego opowiadania moja wena i pasja została... zrównana z ziemią, zmiksowana, spalona i jeszcze powieszona. Od tej pory jakoś ciężko jest mi napisać cokolwiek. Dlatego mając jeszcze jakąś nadzieję w przywrócenie weny, publikuję właśnie to, to. Napisane zostało już w zeszłym roku i tak do tej pory leżało i się kisiło. Napisałem pierwszy i drugi rozdział, ale opowiadanie może spokojnie egzystować jako „oneshot”. Jeśli nikt nie będzie chciał tego choćby kijem tknąć, to dodam ten tag. Trzeci rozdział jest pisany już jakieś pół roku? Coś w ten deseń. Tak więc idzie tragicznie. Jeśli coś nie tak jak powinno, to proszę o wytłumaczenie mi „łopatologicznie” co zrobiłem źle, jak tego unikać i jak to poprawić. Prosiłbym także o rady. Tego nigdy nie jest za dużo.

Ważka

001 Pierwszy wybór

002 Widziałem kostuchę

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tagi, bo przyjdą i spalą temat(lista tagów kwitnie gdzieś na forume)

2. Nim podzielisz się ze światem, swą twórczością mała rada: "Znajdź sobie korektora/prereadera" to pomaga i nawet nie jest takie straszne, jeśli nie liczyć kilku złamanych kości...albo kręgosłupa...bo kręgosłup to też kość... nie? albo, a nie ważne.

3. Zaufaj inteligencji czytelnika.

 

Nie wiem...chyba tyle, powodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak tagu obowiązkowego.

 

Wytyczne: w zależności od typu opowiadania proszę dodać [Oneshot], [Z] (jeżeli opowiadanie jest zakończone) lub [NZ] (jeżeli jest niedokończone).

 

Koniec formułki, teraz tak - widziałem co napisałeś w pierwszym poście - prosiłbym, żebyś w ciągu tygodnia ostatecznie zdefiniował jaki wrzucasz tag obowiązkowy - to powinno dać dosyć czasu na zebranie odpowiednich do tego opinii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktokolwiek chciałby zobaczyć dalszą część, prosiłbym aby to napisał do jutra, tzn. 22 lutego. Jeśli nikt nic nie napisze dodaję (wieczorem) tag obowiązkowy, oznaczający zakończony projekt. W przyszłości jeśli ktoś z bliżej nie określonego powodu chciałby zobaczyć kontynuację prosiłbym o kontakt na PW. Wtenczas zmienię tag obowiązkowy (O ile tak wolno. Lecz tutaj powinien wypowiedzieć się Dolar84) i wznowię to, jak mi się wydaję dość nietypowe opowiadanie.

 

Pewnie że wolno jeżeli chcesz rozwinąć - to Twoje opowiadanie~Dolar84

 

Dobra, dodałem tagi. Życzę czytelnikom miłego dnia.

 

[edit] Zrobione, rozdział pierwszy dodany. Prawdopodobnie drugi będzie "niebawem". Jedno szybkie pytanie. Poleca ktoś jakiego korektora? Dość dawno nie jestem w temacie i nie mam pojęcia jak to jest na dzień dzisiejszy.

Edytowano przez Buzun93
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...