Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Buzun93

Ważka [NZ] [human] [grimdark] [gore] [mature] [violence]

Recommended Posts

Witam serdecznie. Chcę przedstawić moje drugie opowiadanie pt. „Ważka”. Tak jestem tym który napisał znienawidzone „Polacy są wszędzie”. Czy to jest lepiej napisane? Oceńcie sami. W każdym razie, od wydania pierwszego opowiadania moja wena i pasja została... zrównana z ziemią, zmiksowana, spalona i jeszcze powieszona. Od tej pory jakoś ciężko jest mi napisać cokolwiek. Dlatego mając jeszcze jakąś nadzieję w przywrócenie weny, publikuję właśnie to, to. Napisane zostało już w zeszłym roku i tak do tej pory leżało i się kisiło. Napisałem pierwszy i drugi rozdział, ale opowiadanie może spokojnie egzystować jako „oneshot”. Jeśli nikt nie będzie chciał tego choćby kijem tknąć, to dodam ten tag. Trzeci rozdział jest pisany już jakieś pół roku? Coś w ten deseń. Tak więc idzie tragicznie. Jeśli coś nie tak jak powinno, to proszę o wytłumaczenie mi „łopatologicznie” co zrobiłem źle, jak tego unikać i jak to poprawić. Prosiłbym także o rady. Tego nigdy nie jest za dużo.

Ważka

001 Pierwszy wybór

002 Widziałem kostuchę

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Tagi, bo przyjdą i spalą temat(lista tagów kwitnie gdzieś na forume)

2. Nim podzielisz się ze światem, swą twórczością mała rada: "Znajdź sobie korektora/prereadera" to pomaga i nawet nie jest takie straszne, jeśli nie liczyć kilku złamanych kości...albo kręgosłupa...bo kręgosłup to też kość... nie? albo, a nie ważne.

3. Zaufaj inteligencji czytelnika.

 

Nie wiem...chyba tyle, powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brak tagu obowiązkowego.

 

Wytyczne: w zależności od typu opowiadania proszę dodać [Oneshot], [Z] (jeżeli opowiadanie jest zakończone) lub [NZ] (jeżeli jest niedokończone).

 

Koniec formułki, teraz tak - widziałem co napisałeś w pierwszym poście - prosiłbym, żebyś w ciągu tygodnia ostatecznie zdefiniował jaki wrzucasz tag obowiązkowy - to powinno dać dosyć czasu na zebranie odpowiednich do tego opinii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli ktokolwiek chciałby zobaczyć dalszą część, prosiłbym aby to napisał do jutra, tzn. 22 lutego. Jeśli nikt nic nie napisze dodaję (wieczorem) tag obowiązkowy, oznaczający zakończony projekt. W przyszłości jeśli ktoś z bliżej nie określonego powodu chciałby zobaczyć kontynuację prosiłbym o kontakt na PW. Wtenczas zmienię tag obowiązkowy (O ile tak wolno. Lecz tutaj powinien wypowiedzieć się Dolar84) i wznowię to, jak mi się wydaję dość nietypowe opowiadanie.

 

Pewnie że wolno jeżeli chcesz rozwinąć - to Twoje opowiadanie~Dolar84

 

Dobra, dodałem tagi. Życzę czytelnikom miłego dnia.

 

[edit] Zrobione, rozdział pierwszy dodany. Prawdopodobnie drugi będzie "niebawem". Jedno szybkie pytanie. Poleca ktoś jakiego korektora? Dość dawno nie jestem w temacie i nie mam pojęcia jak to jest na dzień dzisiejszy.

Edited by Buzun93
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nareszcie, po miesiącu z lutownicą w ręku udało mi się naprawić modem. Więc wracam ze świeżutkim rozdziałem, skończonym zaledwie dzień temu. Życzę miłej lektury.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiele widzę nie napisałeś od tamtej pory, ogółem temat jakiś taki pusty, jak rozdział II. A tak ciekawie się zaczynało :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...