Skocz do zawartości

Czemu pinkie jest taka śmieszna?


Recommended Posts

Em, przepraszam bardzo, ale czy tylko mi się zdaje, czy to zmieniło się w dwustronną bitwę o to, kto bardziej zjedzie setco za to, że jeden raz użyła jednego słowa?

Czy to jest aż taką tragedia żeby to w kółko wałkować i wypominać?

Przecież nie przeklina nalogowo, RAZ jej się zdarzyło, i już wielki protest- proponuje zamknąć dyskusje, bo do niczego nie prowadzi i jest zbędna

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Kybernetes napisał:

I teraz przydałaby się Pinkie-poprawiłaby atmosferę w temacie. Pewnie w ogóle by się nie przejęła, tylko zażartowała z sytuacji.

z całą pewnością nasz racje!XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz TwilightSpringTrapPL napisał:

Ale jest radosna... A tak czy inaczej nie zbaczaj z tematu!

 

To jest jak najbardziej na temat. Uważam, że kolor jest istotną częścią Pinkie, ale to nie on czyni ją tak zabawną, tylko jej unikalny charakter.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Pinkie jest taka śmieszna? - Dobre pytane.

Według mnie na to składa się kilka czynników.

Pierwszym z nich jest to że jest zabawna , zna sporo żartów i pomimo dorosłego wieku wciąż ma w sobie ten dziecięcy pierwiastek którego wielu z nas brakuje.

Drugim z owych czynników jest kontrast między nią a resztą jej przyjaciółek i społeczeństwa w Equsetrii.

Dobrym przykładem może być porównanie Pinkie do Twilight , jedna jest chodzącym ADHD natomiast druga opanowana .

Trzecim i ostatnim istotnym według mnie czynnikiem jest jej wrodzona skłonność do zawiązania przyjaźni , i to że nikogo nie odrzuca czego dobitnym przykładem jest odc : Przyjaciel w potrzebie, kiedy to Pinkie za wszelką cena chciała zaprzyjaźnić się z Crankym Doodlem.

Oczywiście można by było znaleźć jeszcze sporo innych czynników ponieważ sama postać Pinkameny Diane Pie jest postacią nietuzinkową o bardzo bogatym charakterze.

I to tyle ode mnie w tym temacie.

Edytowano przez KamilPL 94
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu ponkacz napisał:

Łoj duży temacik każdy kto lubi pinkie poprostu to napisał ja uważam że temat będzie można niedlugo zamknąć

 

Myślałem, że już mnie niczym nie zaskoczycie, ale jak widać, ludzki gatunek ma w sobie spory potencjał. Zamykanie tematu nie ma najmniejszego sensu i zazwyczaj nikt tego nie robi. Temat się zostawia i jak kiedyś ktoś go znajdzie, to znowu coś w nim napisze. Po za tym póki co chętnych do pisania tutaj nie brakuje, więc tym bardziej nie rozumiem pomysłu żeby zamykać temat.

Edytowano przez Phosky
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

A mi się wydaje, że temat o Pinkie, zamienił się w chaos. Dysputa o bezsensach. To wygląda jak debata prezydencka w Polsce. Kłótnia o byle pierdołe. No, cóż mi się wydaje @ponkacz, robisz aferę z byle czego. @Setco napisała słownie niezacne i w ogóle, ale z tego co wiem, to chyba to słowo było zakropkowane, więc wiesz... Dyskusja o przekleństwach THE END. Pinkie musi być śmieszna, bo potrzeba takiej postaci dla serialu. W każdej kreskówce czy czym, powinna znaleźć się troszek przygłupawa i śmieszna postać, ponieważ serial byłby nudny i nikt by go nie oglądał. Pinkie Pie, jest MEGA potrzebna w MLP, nawet ci co ją nie lubią (a jest ich troszku) zapewne nie oglądali by MLP, gdyby jej nie było.

Pozdro  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolejny podobny temat przez tego samego użytkownika.Nie lepiej w działach o danych postaciach zamiast tutaj?

 

A odpowiedzią na Twoje pytanie będzie.Bo to Pinkie,każdemu to chyba wystarczy za odpowiedź.Albo jakby to powiedział Discord bo taka z niej crazy'olka.:discord2:

Edytowano przez pepeh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co czyni są śmieszną, to są automatycznie cechy, za które kocham Pinkie Pie, np. to, że umie robić rzeczy, o których inne kuce mogą pomarzyć, będąc tylko kucykiem ziemnym. Jest różowiutka, wesolutka, kręci takich introwertyków, jak ja. Ma prześliczne oczy i jest tak fajnie puszysta (grzywa i ogon).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Ziemovit Dash napisał:

Pinkie musi być śmieszna, bo potrzeba takiej postaci dla serialu. W każdej kreskówce czy czym, powinna znaleźć się troszek przygłupawa i śmieszna postać, ponieważ serial byłby nudny i nikt by go nie oglądał. Pinkie Pie, jest MEGA potrzebna w MLP, nawet ci co ją nie lubią (a jest ich troszku) zapewne nie oglądali by MLP, gdyby jej nie było.

 

Piszesz tak, jakby serial opowiadał o szarym blokowisku na obrzeżach Moskwy z kucykami chlejącymi rozpuszczalnik pod mostem i tylko Pinkie ratuje sytuacje, bo jest jedynym kucykiem, który potrafi zaciekawić i rozweselić widzów. Ja jednak jestem w 100% pewien, że gdyby Pinkie nie było w serialu, to oglądałbym go tak samo często jak teraz.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22.02.2016 at 22:36 Phosky napisał:

 

Piszesz tak, jakby serial opowiadał o szarym blokowisku na obrzeżach Moskwy z kucykami chlejącymi rozpuszczalnik pod mostem i tylko Pinkie ratuje sytuacje, bo jest jedynym kucykiem, który potrafi zaciekawić i rozweselić widzów. Ja jednak jestem w 100% pewien, że gdyby Pinkie nie było w serialu, to oglądałbym go tak samo często jak teraz.

A tak nie jest? 

large.jpg

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
‎22‎.‎02‎.‎2016 at 18:07 pepeh napisał:

Widzę kolejny podobny temat przez tego samego użytkownika.Nie lepiej w działach o danych postaciach zamiast tutaj?

 

A odpowiedzią na Twoje pytanie będzie.Bo to Pinkie,każdemu to chyba wystarczy za odpowiedź.Albo jakby to powiedział Discord bo taka z niej crazy'olka.:discord2:

Kolejny temat jednego użytkownika ? To jest mój jedyny temat i nigdy go nie duplikowałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...