Arjen

Luna Tries to Sleep [PL][Oneshot][Comedy][Normal]

Recommended Posts

Księżniczka Luna mierzy się ze swoim najgorszym wrogiem... łóżkiem.
Odkrywa jak trudno jest czasem znaleźć dobrą pozycję do wygodnego ułożenia się do snu. Zwłaszcza po tysiącletnim pobycie na księżycu.
Kolejne moje tłumaczenie, fanfic z niezłą oceną, należy go traktować z przymrużeniem oka :TWcU3:

Luna Tries to Sleep PL

Niezły fic, miło mi się go czytało. Żeby Księżniczka miała takie same problemy z zasypaniem co ja... :TWcU3: No i jeszcze tak własną siostrę wrobić... :trollface:

Miejscami błędy interpunkcyjne i gramatyczne (zamku, nie zamka - chyba, że Celestia przeszła przez gigantyczny zamek w drzwiach), całość nieco... drewniana - ale szybko przestaje się to zauważać i można się nawet uśmiechnąć.

Opowiadanie interesujące. Lekkie i przyjemne. Ciekawy temat i chyba każdy z nas wie coś na ten temat(Z osobistych doświadczeń wiem jak to wgląda w praktyce i nikomu tego nie zazdroszczę.). Zastanawiają mnie te podwójne spację co kilka zdań. To zamierzony efekt, czy tak po prostu wyszło? Co do zakończenia spodziewałem się czegoś w takim stylu. Nie od dziś wiadomo, że wtedy gdy trzeba już prawie wstawać się najprzyjemniej śpi.

Bardzo dobre tłumaczenie.