Skocz do zawartości

Wiedźmin


Ever3Tree

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ja mogę się pochwalić tym, że przeczytałem kilka razy wszystkie książki przeszedłem obie gry i widziałem cały serial, a moją ulubioną postacią jest Coen. Nie wiem czemu po prostu wyróżnia się z pośród wiedźminów.

... :wat:

Jesteś dla mnie mistrzem. Ja oglądając serial nie wytrzymałem do końca nawet jednego odcinka. Widok macek skręconych z zielonej krepy czy sama scena walki z nimi sprawiły, że przez kilka dni siedziałem w kącie zastanawiając się nad niesprawiedliwością toczącą świat... :flutterblush:

Krótko mówiąc, serial odrzucił mnie niczym znak Aard napakowanego magicznymi sterydami wiedźmina...

Link do komentarza

... :wat:

Jesteś dla mnie mistrzem. Ja oglądając serial nie wytrzymałem do końca nawet jednego odcinka. Widok macek skręconych z zielonej krepy czy sama scena walki z nimi sprawiły, że przez kilka dni siedziałem w kącie zastanawiając się nad niesprawiedliwością toczącą świat... :flutterblush:

Krótko mówiąc, serial odrzucił mnie niczym znak Aard napakowanego magicznymi sterydami wiedźmina...

Nie pamiętam serialu, ale jakiś czas temu widziałem film. Obejrzałem od początku do końca i muszę powiedzieć, że jeszcze nigdy nie widziałem tak genialnej PARODII filmu fantasy. Te potwory z gumy, te ślamazarne ruchy Żebrowskiego w "walce", ta charakterystyka, która z niemal każdej postaci zrobiła śmiesznego pajaca, ten tandetnie animowany smok i jego tak dudniący, że aż śmieszny głos... priceless! :drurrp:

Link do komentarza

Dla mnie wszystko co związane z Wiedźminem jest świetne,

Gra jest po prosu miodna, no magia nic innego ;P

Książka również

A jeśli chodzi o film to chciałbym aby wzięli się za niego Amerykanie i ze swoją technologia stożyli by hit jakiego jeszcze nie było!! ;D

Amerykanie? Wtedy to bym się bał nawet tytuł przeczytać. Ale książki miodzio, gry też, wypowiadam się jako posiadacz obu części w edycji kolekcjonerskiej. Moim ulubionym bohaterem nie wiem dlaczego był Cahir Mawr Dyffryn aep Ceallach, za to ulubiony cytat to

Rano, kiedy jeszcze słońce nie weszło głodny i wściekły wilkołak zawędrował do obozu, ale zobaczył że to Jaskier więc posłuchał chwilę i poszedł sobie

Czy jakoś tak. :fluttershy5:
Link do komentarza

"- Wiesz co? Moją elfią kobyłę też jakoś nazwiemy. Hmmm... - Może Płotka? – zakpił trubadur. - Płotka – zgodził się wiedźmin. – Ładnie. - Geralt? - Słucham. - Czy miałeś w życiu konia, który nie nazywał się Płotka? - Nie – odrzekł wiedźmin po chwili zastanowienia. – Nie miałem. Popędź wywałaszonego Pegaza, Jaskier. Daleka droga przed nami." The best

Link do komentarza

Wiedźmin, jak już ktoś wcześniej wspomniał to prawdziwa kopalnia cytatów, chociażby stare dobre "Uśmiechnij się Geralt, bo na twój widok przydrożne grzyby same się marynują" czy "Mieć melona i nie mieć melona to już dwa melony"... A jakie są wasze ulubione fragmenty? Ja nie mogę nie wracać od czasu do czasu do fragmentu o Diabole czy Żyrytwie ("EVEREEEEEEET")

Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...