Jump to content

I Polski Wirtualny "Ponymeet" Legend Of Equestria


1stChoice
 Share

Sprawdzenie ilości potencjalnych graczy.  

36 members have voted

  1. 1. Zaznacz, jeśli weźmiesz udział.

    • Wezmę udział w spotkaniu.
    • W te dni nie będę dostępny.
  2. 2. Które godziny spotkania najbardziej by Ci odpowiadały?

    • Rano (8:00-12:00)
    • Południe (12:00-16:00)
    • Wieczór (16:00-20:00)
  3. 3. Które miejsce spotkania wolisz?



Recommended Posts

Zdecydowanie się pojawię, co prawda byłem jedynie na tej ostatniej edycji, ale jedyny problem, jaki miałem z fps, to był w Cloudsdale. Pytanie, czy mogę używać starego launchera, czy do poprawnego działania konieczne jest pobrania nowego? Mam nadzieję, że będzie świetna zabawa, sam może też coś nagram, bo nie po to dostaje się za friko licencję do actiona. Ogólnie sama inicjatywa jest naprawdę genialna, wielki plus, że na taki pomysł wpadliście :)

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu Polox napisał:

Zdecydowanie się pojawię, co prawda byłem jedynie na tej ostatniej edycji, ale jedyny problem, jaki miałem z fps, to był w Cloudsdale. Pytanie, czy mogę używać starego launchera, czy do poprawnego działania konieczne jest pobrania nowego? Mam nadzieję, że będzie świetna zabawa, sam może też coś nagram, bo nie po to dostaje się za friko licencję do actiona. Ogólnie sama inicjatywa jest naprawdę genialna, wielki plus, że na taki pomysł wpadliście :)

 

Konieczne jest pobranie nowego i całkowite usunięcie poprzedniego. Nowy posiada prawie 3GB danych ( wypakowany).

 

Problemy z FPS spotykały co drugiego gracza, nawet z potężną maszyną do gier, więc nie jesteś sam.

Link to comment
Share on other sites

Skąd można pobrać tą grę ?. Już widzę skąd gre można pobrać.

Jak mi nic nie wypadnie to ja się nawet mogę zjawić.

O co chodzi z tym komunikatem, że serwery nie są jeszcze otwarte ?

 

Edited by Serena
Link to comment
Share on other sites

47 minuty temu FrozenTear7 napisał:

@FirstChoice boi. Mam pytanko co do tego kreatora na ich stronce w /media. Ani Chrome ani Opera ani Edge mi tego nie odtwarzają nawet jak pobrałem Unity plugina. Jakieś porady? Bo nie mam pomysłu.

 

Firefox'a polecam do uruchamiania kreatora. Na Chrome też mi działało, upewnij się, że wtyczka jest włączona i ma włączone uprawniania na stronie Legends Of Equestria ( najczęstszy błąd).

Link to comment
Share on other sites

godzinę temu Serena napisał:

Skąd można pobrać tą grę ?. Już widzę skąd gre można pobrać.

Jak mi nic nie wypadnie to ja się nawet mogę zjawić.

O co chodzi z tym komunikatem, że serwery nie są jeszcze otwarte ?

 

 

Ludzie załamujecie mnie :D Serwery otwierane są jutro, a jak już pisałem nie raz, dzień wcześniej jest udostępnione pobieranie. SERWERY SĄ CIĄGLE ZAMKNIĘTE I NIE MOŻNA GRAĆ!

 

Damn it.

Link to comment
Share on other sites

poczekałem, Pobrałem, spróbowałem, nie uruchomiłem.

mam nadzieję, że wersja finalna mi zadziała.

ma ktoś jakieś pomysły na problem: ,,aplikacja nie może zostać zainicjowana" ?

jak do południa nic nie uda mi się zdziałać to nie ma co na mnie liczyć

 

Edited by Simplistic
Link to comment
Share on other sites

godzinę temu Dayan napisał:

Dobra chłopaki, ja się zjawię na meecie. Rozpoznacie mnie jako niebieskiego kucyka ziemskiego z piórem i kałamarzem na plocie.

Ok, to ja też napisze, jak będę wyglądał/a. Po prostu postaram się odwzorować mój Avek :) Nik oczywiście ten sam, poza zdrobnieniem "Accu". Test nagrywania przeprowadzony, gameplay będę nagrywał :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...