Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
1stChoice

I Polski Wirtualny "Ponymeet" Legend Of Equestria

Sprawdzenie ilości potencjalnych graczy.  

36 members have voted

1. 1. Zaznacz, jeśli weźmiesz udział.

• Wezmę udział w spotkaniu.
    • W te dni nie będę dostępny.
  2. 2. Które godziny spotkania najbardziej by Ci odpowiadały?

• Rano (8:00-12:00)
    • Południe (12:00-16:00)
    • Wieczór (16:00-20:00)
  3. 3. Które miejsce spotkania wolisz?

Recommended Posts

30 minuty temu FirstChoice napisał:

Ogłoszenie

Meet w związku z przytłaczającą liczbą głosów nad innymi opcjami odbędzie się od godziny 18:00 ( zalecam zbierać się już od godz. ~17:30).

Jako miejsce pierwszego spotkania wybrane zostało Ponyville- z tej okazji również się tak spotkamy a dokładnie na placu przed butikiem!

Dziękuje za uwagę.

A co powiesz na nagranie Live z Meetu? Np za pomocą Camtasii? Mógłbym nagrywać ekran, a TSa mogę zainstalować :)

49 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

A co powiesz na nagranie Live z Meetu? Np za pomocą Camtasii? Mógłbym nagrywać ekran, a TSa mogę zainstalować :)

TSa nie będzie. Będzie tylko grupa i in-game chat.

Jak chcesz ponagrywać jakiś gameplay+ screenshoty to pewnie, materiały dodatkowe się przydzadzą. ^^

21.07.2016 at 15:53 FirstChoice napisał:

TSa nie będzie. Będzie tylko grupa i in-game chat.

Jak chcesz ponagrywać jakiś gameplay+ screenshoty to pewnie, materiały dodatkowe się przydzadzą. ^^

Ok :) Filmik z Broniackiej wycieczki do EQ się przyda... Będą "wakacje", jak w EqueTripie Psorasa :D

Edited by Accurate Accu Memory

Prawdopodobnie się pojawię choć nigdy nie widziałem tej gry to teraz mnie zaintrygowała ;)

Edited by Kodakun

A czy będę musiał wyjść z domu czy siedzieć przed kompem ? Tak pytam ale Wirtualny PonyMeet do dobry dla wszystkich pomysł :P  Bo wole się nie ruszać z domu...

Zdecydowanie się pojawię, co prawda byłem jedynie na tej ostatniej edycji, ale jedyny problem, jaki miałem z fps, to był w Cloudsdale. Pytanie, czy mogę używać starego launchera, czy do poprawnego działania konieczne jest pobrania nowego? Mam nadzieję, że będzie świetna zabawa, sam może też coś nagram, bo nie po to dostaje się za friko licencję do actiona. Ogólnie sama inicjatywa jest naprawdę genialna, wielki plus, że na taki pomysł wpadliście :)

34 minuty temu Polox napisał:

Zdecydowanie się pojawię, co prawda byłem jedynie na tej ostatniej edycji, ale jedyny problem, jaki miałem z fps, to był w Cloudsdale. Pytanie, czy mogę używać starego launchera, czy do poprawnego działania konieczne jest pobrania nowego? Mam nadzieję, że będzie świetna zabawa, sam może też coś nagram, bo nie po to dostaje się za friko licencję do actiona. Ogólnie sama inicjatywa jest naprawdę genialna, wielki plus, że na taki pomysł wpadliście :)

Konieczne jest pobranie nowego i całkowite usunięcie poprzedniego. Nowy posiada prawie 3GB danych ( wypakowany).

Problemy z FPS spotykały co drugiego gracza, nawet z potężną maszyną do gier, więc nie jesteś sam.

Skąd można pobrać tą grę ?. Już widzę skąd gre można pobrać.

Jak mi nic nie wypadnie to ja się nawet mogę zjawić.

O co chodzi z tym komunikatem, że serwery nie są jeszcze otwarte ?

Edited by Serena

@FirstChoice boi. Mam pytanko co do tego kreatora na ich stronce w /media. Ani Chrome ani Opera ani Edge mi tego nie odtwarzają nawet jak pobrałem Unity plugina. Jakieś porady? Bo nie mam pomysłu.

47 minuty temu FrozenTear7 napisał:

@FirstChoice boi. Mam pytanko co do tego kreatora na ich stronce w /media. Ani Chrome ani Opera ani Edge mi tego nie odtwarzają nawet jak pobrałem Unity plugina. Jakieś porady? Bo nie mam pomysłu.

Firefox'a polecam do uruchamiania kreatora. Na Chrome też mi działało, upewnij się, że wtyczka jest włączona i ma włączone uprawniania na stronie Legends Of Equestria ( najczęstszy błąd).

godzinę temu Serena napisał:

Skąd można pobrać tą grę ?. Już widzę skąd gre można pobrać.

Jak mi nic nie wypadnie to ja się nawet mogę zjawić.

O co chodzi z tym komunikatem, że serwery nie są jeszcze otwarte ?

Ludzie załamujecie mnie :D Serwery otwierane są jutro, a jak już pisałem nie raz, dzień wcześniej jest udostępnione pobieranie. SERWERY SĄ CIĄGLE ZAMKNIĘTE I NIE MOŻNA GRAĆ!

Damn it.

Czy tylko ja muszę potwierdzać każdy plik podczas instalacji? Tzn. Czy uruchomić aplikację z nieznanego źródła

Uruchomiłem jako administrator działa normalnie :v

Edited by Kodakun

poczekałem, Pobrałem, spróbowałem, nie uruchomiłem.

mam nadzieję, że wersja finalna mi zadziała.

ma ktoś jakieś pomysły na problem: ,,aplikacja nie może zostać zainicjowana" ?

jak do południa nic nie uda mi się zdziałać to nie ma co na mnie liczyć

Edited by Simplistic