Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
1stChoice

I Polski Wirtualny "Ponymeet" Legend Of Equestria

Sprawdzenie ilości potencjalnych graczy.  

36 members have voted

1. 1. Zaznacz, jeśli weźmiesz udział.

• Wezmę udział w spotkaniu.
    • W te dni nie będę dostępny.
  2. 2. Które godziny spotkania najbardziej by Ci odpowiadały?

• Rano (8:00-12:00)
    • Południe (12:00-16:00)
    • Wieczór (16:00-20:00)
  3. 3. Które miejsce spotkania wolisz?

Recommended Posts

28 minuty temu TwilightSpringTrapPL napisał:

@FrozenTear7 to ty jesteś FrozenTear? (w LoE) Tak pytam

@FirstChoice

Yup to ja wczoraj dodałem. Ale nie przejmuj się nie prędko pogram.

*Randomowe zaznaczenie Firsta w poście c :yay: j mnie strzela że z fona nie idzie usunąć tego*

20 minuty temu Nightmare Xeno napisał:

Naprawdę dziękuje za nie udzielenie mi pomocy człowiek chce być prosi o pomoc a tu każdy ma go gdzieś i mu nie pomaga to jest skandal i zachowanie poniżej godności waszej.

A i jeszcze jedno dziękuje wszystkim którzy byli że nie mogłem być stokrotne dzięki.

Jutro też się zbierzemy.

9 godzin temu Nightmare Xeno napisał:

Witam mam grę zainstalowaną działa ale kiedy jestem w canterlot na  stacji klikam tabliczke na ponyville i zaczyna się ładować następuje błąd i crasch, próbowałem już włączyć i wyłączyć

Proszę pomóżcie mi.

Jaki Ci się wyświetla komunikat?

9 minut temu Dabrowski napisał:

Szkoda że się na fotkę załapałem ;/. Opowiedzcie potem jak bylo

Średnio :/ Myślałem, że ten meet trochę dłuższy będzie. Komunikacja między uczestnikami fatalna, albo ktoś ma inny komunikat, albo ktoś nie ma mikrofonu, a to nie mógł przyjść (np: organizator meet'a). Nie wiadomo na jakim mieliśmy spotkać się serwerze, w jakim pokoju, a co przejście na nową lokację jest zmiana pokoju i musieliśmy uzgadniać wspólny pokój. Trochę nieprzemyślany, do tego parę osób poczuło się pokrzywdzonych, @Nightmare Xeno crashowało grę, i to nie jest tak, że mieliśmy to gdzieś, nam też wiele razy crashowało, na poprzednich otwarciach były jeszcze większe błędy, obecnie też jest wiele bugów, ale duża ich część zostałą naprawiona. Przykro nam, że tak wyszło.

7 minut temu Dayan napisał:

Średnio :/ Myślałem, że ten meet trochę dłuższy będzie. Komunikacja między uczestnikami fatalna, albo ktoś ma inny komunikat, albo ktoś nie ma mikrofonu, a to nie mógł przyjść (np: organizator meet'a). Nie wiadomo na jakim mieliśmy spotkać się serwerze, w jakim pokoju, a co przejście na nową lokację jest zmiana pokoju i musieliśmy uzgadniać wspólny pokój. Trochę nieprzemyślany, do tego parę osób poczuło się pokrzywdzonych, @Nightmare Xeno crashowało grę, i to nie jest tak, że mieliśmy to gdzieś, nam też wiele razy crashowało, na poprzednich otwarciach były jeszcze większe błędy, obecnie też jest wiele bugów, ale duża ich część zostałą naprawiona. Przykro nam, że tak wyszło.

Możemy jeszcze jutro zrobić replay z tego :P. Mi wgl nie klatkuje i nie crashuje jesli o to chodzi

Cóż niestety mój program do nagrywania wszystko zje... ekhm uległ awarii więc 1 dnia nie będzie ale właśnie udało mi się go naprawić więc jutrzejszy dzień będzie w pięknym hd :) 

Ps. First mam nadzieje że tym razem będziesz :v

No i dla mnie to już koniec meetu. W wyniku buga, który widzicie tutaj.

qjXCO.jpg

Moja postać utknęła, gdy ładowały się Hearthlandsy. Zmiana serwa, nie pomaga :( Chyba, że stworze nową.

Nagranie[ obecnie 2 godzinne i 54 minutowe ] oczywiście wrzucę  z meeta... A jutro będę z nową postacią.

Edited by Accurate Accu Memory

Właśnie teraz Accurate Accu Memory napisał:

No i dla mnie to już koniec meetu. W wyniku buga, który widzicie tutaj.

qjXCO.jpg

Moja postać utknęła, gdy ładowały się Hearthlandsy. Zmiana serwa, nie pomaga :( Chyba, że stworze nową.

Nagranie oczywiście wrzucę  z meeta... A jutro będę z nową postacią.

Dlatego właśnie zrób jednorożca. też tak miałem ale się wytepałem i to parę razy

5 minut temu Dabrowski napisał:

Dlatego właśnie zrób jednorożca. też tak miałem ale się wytepałem i to parę razy

Kurde, nie dali mi dostarczyć lekarstw dla olgi i Shift :( A fajnego questa miałem. Kurde!! Czekam już na pełną grę, oby daty z Grudnia nie przesunęli :D

BTW, meet się skończył na dzisiaj? Czy jeszcze czekacie na Orga?

BTW2. I na jutro proponuje by wszyscy TSA ustawili sobie. Mi do tej pory z everfreetekiem nie łączy :(

No może nie poszło tak jak miało pójść, ale najgorzej też nie było :yay:

Jutro proponuje się zgadać w godzinach popołudniowych i żeby zamiast grać w LoE, to po prostu pogadać sobie na TSie albo na Discordzie, bo jeżeli na początku trochę zwiedzaliśmy wirtualne Ponyville, to i tak później wszystko skupiło się na rozmowie.

Właśnie teraz Zexel napisał:

No może nie poszło tak jak miało pójść, ale najgorzej też nie było :yay:

Jutro proponuje się zgadać w godzinach popołudniowych i żeby zamiast grać w LoE, to po prostu pogadać sobie na TSie albo na Discordzie, bo jeżeli na początku trochę zwiedzaliśmy wirtualne Ponyville, to i tak później wszystko skupiło się na rozmowie.

Podeślesz mi na priw, albo nawet tutaj instrukcje. Jak połączyć się z kanałem na którym byliście? TS3 już mam, z kucykowym tsem mnie pięknie łączy. Ale z tym everfree, nie i już :(

I najgorzej jasne że nie, pograłem sobie chwile. Poznałem ciekawego questa, no i Mamy Grupowe! Jak na prawdziwym meecie IRL :D

2 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

Podeślesz mi na priw, albo nawet tutaj instrukcje. Jak połączyć się z kanałem na którym byliście? TS3 już mam, z kucykowym tsem mnie pięknie łączy. Ale z tym everfree, nie i już :(

I najgorzej jasne że nie, pograłem sobie chwile. Poznałem ciekawego questa, no i Mamy Grupowe! Jak na prawdziwym meecie IRL :D

Doklej zdjęcie mojego ocka w fotoshopie ;-; pls

57 minut temu Kodakun napisał:

Cóż niestety mój program do nagrywania wszystko zje... ekhm uległ awarii więc 1 dnia nie będzie ale właśnie udało mi się go naprawić więc jutrzejszy dzień będzie w pięknym hd :) 

Ps. First mam nadzieje że tym razem będziesz :v

Ja nagrałem całość + fragment gameplayu z questem, solo. Po którym miałem pokazanego już buga. 14+ GB to ma, a nagrywałem koment z kamery jeszcze. Facjatą komencułem :D Więc się nie martw, jutro też będę nagrywał jak coś.\

10 minut temu Dabrowski napisał:

Doklej zdjęcie mojego ocka w fotoshopie ;-; pls

Ja nie być grafik, bardzo mi być przykrość z tego powodu :( :D

13 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

Tak naprawdę nie wiem czym to może być spowodowane. Ja nie od takich rzeczy :dunno:. W takim razie będziemy gadać na kucykowym. Nam to raczej różnicy nie zrobi.

Kurde, nawet nie wiecie jak się cieszę, że udało wam się zorganizować taki fajny meet mimo mojej nieobecności i fajnie się bawiliście i wam się podobało!

Super ^^ Mam nadzieję, że sama gra oprócz meetu również wam się spodobała i zawitacie w niej przy finalnym wydaniu w grudniu.

Edited by FirstChoice

6 minut temu FirstChoice napisał:

że sama gra oprócz meetu również wam się spodobała i zawitacie w niej przy finalnym wydaniu w grudniu.

Gra jest w porzo, ale wydaje mi się, że to nadal taka Alpha jest :D To nie wygląda na betę. Może zaawansowaną Alphe, to maks :( Ale to dobra decyzja. Bo gracze będą na bierząco zgłaszać usterki :)

godzinę temu Accurate Accu Memory napisał:

Gra jest w porzo, ale wydaje mi się, że to nadal taka Alpha jest :D To nie wygląda na betę. Może zaawansowaną Alphe, to maks :( Ale to dobra decyzja. Bo gracze będą na bierząco zgłaszać usterki :)

Haha :D Już to robią. Na razie administracja nie wyrabia się z ticketami ale na bieżąco pomagają i naprawiają bugi, które są w tej wersji ale już nie powtórzą się w finalnej.

13 minuty temu FirstChoice napisał:

Haha :D Już to robią. Na razie administracja nie wyrabia się z ticketami ale na bieżąco pomagają i naprawiają bugi, które są w tej wersji ale już nie powtórzą się w finalnej.

Dajcie mi w końcu jakieś ciekawe questy i tryb single-player ! :evilshy:

23 minuty temu Zexel napisał:

Dajcie mi w końcu jakieś ciekawe questy i tryb single-player ! :evilshy:

Nie będzie nigdy trybu single-player. To gra MMO.

Ale questy lepiej by można ogarnąć.

Brakuje mi tam lepszego opisu questów, dynamicznej kamery a nie pióra po ekranie, dynamiczne rzucanie spelli i najważniejsze mapa. Tamten mały pierduś w górnym rogu to pls ledwo co widać. Gdzieś 4x większa jak nic minimapa i mapa normalna powinna być. Póki co te rzeczy dosyć odrzucają. Wiem że LoE pucyki Frozen luzuj nie ma grindu i wgl, ale niech spojrzą na typowe mmo i wprowadzą podobne techniki to o wiele polepszy grywalność która na tą chwilę jest średnia.