Skocz do zawartości

PS3 vs xBox360


Linds

Recommended Posts

Laser się psuje szybko jak ktoś nagrywa piraty na słabych płytkach, wtedy się męczy. Jak gracie tylko na oryginałach, albo na dobrych piratach to laser raczej dłuugo pociągnie. No, są oczywiście wyjątki, ale dajmy spokój, nie są aż tak częste ;p

Większość moich piratków to verbatki, używam swap magic'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam PS3 ale nie uważam że jest lepszy. Oby dwie konsole mają swoje wady i zalety. Jedni wolą X-box'a inny PS ja osobiście stwierdzam, że oby dwie konsole spełniają wymagania dzisiejszych graczy. PS. Są sterowniki dzięki którym można podłaczyć i grać na padzie z PS3 na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Prawdziwy gracz powinien mieć wszystkie konsole ale nie ma tyle czasu, za dużo świetnych gier na każdej z nich :P . Według mnie ps3 wygrywa wojne z xbox360 ze względu na to że nie ma blokady regionalnej, po internecie można grać za darmo no i jakościowo gry prezentują się podobnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu miałem obie konsole. Poznałem każdą z nich. PS3: -napęd blu-ray -wbudowana bateria w padzie -brak blokady regionalnej -rewelacyjne exclusivy (Heavy Rain) XBOX: -możliwość instalacji KAŻDEJ gry -możliwość odtwarzania muzyki w trakcie gry -pad wygodniejszy niż na PS3 (kwestia gustu) -bardzo cicha praca -zdarzają się niezłe zniżki Moim zdaniem obie są równie dobre. Mają swoje wady i zalety. Jednak nie potrzebowałem dwóch. Osobiście wolałem Xa. Z wyboru jestem bardzo zadowolony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku zaznaczę, że nie mam ani X pudła, ani PS3, ale na obu sporo pograłem. Gdybym miał wybierać kupiłbym PS3 bo: -Ma bez porównania wygodniejsze pady -Blu-ray -Brak abonamentu za konto -Jest ładniejsze -Ma Gran Turismo 5 czyli jedyną grę dla jakiej kupiłbym konsole. No ale nie kupiłem, dlaczego? Po co mi jak mam PC który jest bardziej wszechstronny, ma ładniejszą grafikę, całkowita personalizacja i najważniejsze czyli myszka+klawiatura która pokonuje pada w FPS`ach i strategiach. Czyli na obecnej generacji uważam, że nie warto brać konsoli jak jest PC. A jak pojawi się kolejna, to znowu wymienię kompa który wystarczy na cykl życia konsol. No ale PS2 mam by móc grać w Gran Turismo 4, to jedyna przewaga konsoli.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=C3ZxW93XjFc

Wybrałbym to co ci kolesie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nie kupiłem, dlaczego? Po co mi jak mam PC który jest bardziej wszechstronny, ma ładniejszą grafikę, całkowita personalizacja i najważniejsze czyli myszka+klawiatura która pokonuje pada w FPS`ach i strategiach.

W strategiach rzeczywiście jest sto razy lepsza. Ale co do FPSów to myszka jest moim zdaniem... tragiczna. Po dłuższym czasie gry osiąga się wręcz nierealny poziom umiejętności i walki wyglądają idiotycznie, bo wszyscy są jak cyborgi, bezbłędni. Nie daje tej satysfakcji jak przy użyciu gałek, moim zdaniem.

Z personalizacją i wszechstronnością się zgodzę, co do grafiki... nie wiem. Grasz na konsoli używasz na ogół dużo większego ekranu niż na PC.

Czyli na obecnej generacji uważam, że nie warto brać konsoli jak jest PC. A jak pojawi się kolejna, to znowu wymienię kompa który wystarczy na cykl życia konsol.

Cykl życia konsol to około 8 lat. Wymieniaj kompa co 8 lat, to nie pograsz zbytnio w najnowsze tytuły po 2-3 latach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W strategiach rzeczywiście jest sto razy lepsza. Ale co do FPSów to myszka jest moim zdaniem... tragiczna. Po dłuższym czasie gry osiąga się wręcz nierealny poziom umiejętności i walki wyglądają idiotycznie, bo wszyscy są jak cyborgi, bezbłędni. Nie daje tej satysfakcji jak przy użyciu gałek, moim zdaniem.

Z personalizacją i wszechstronnością się zgodzę, co do grafiki... nie wiem. Grasz na konsoli używasz na ogół dużo większego ekranu niż na PC.

Cykl życia konsol to około 8 lat. Wymieniaj kompa co 8 lat, to nie pograsz zbytnio w najnowsze tytuły po 2-3 latach...

Gałki lepsze niż mysz? Cała zabawa polega na tym, że trzeba mieć skilla bo nie ma wspomagania celowania i sporo ludzi wymiata. Dla mnie granie w FPSy na padzie to kpina i zbrodnia na tym gatunku, po to mam super czułą myszkę by móc być dokładnym i szybkim. Takim grzybkiem to nie jestem w czołg w stanie trafić.

Jak gra wychodzi na wszystkie platformy to zawsze najlepiej wygląda na PC bo jest tam największa moc i wyższe rozdzielczości.

Jak kupisz PC mocnego PC to wytrzyma 4-5 lat najpierw na ultra, potem już low. No ale zazwyczaj wystarczy wymienić grafikę i już znowu jest lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gałki lepsze niż mysz? Cała zabawa polega na tym, że trzeba mieć skilla bo nie ma wspomagania celowania i sporo ludzi wymiata. Dla mnie granie w FPSy na padzie to kpina i zbrodnia na tym gatunku, po to mam super czułą myszkę by móc być dokładnym i szybkim. Takim grzybkiem to nie jestem w czołg w stanie trafić.

Jak gra wychodzi na wszystkie platformy to zawsze najlepiej wygląda na PC bo jest tam największa moc i wyższe rozdzielczości.

Jak kupisz PC mocnego PC to wytrzyma 4-5 lat najpierw na ultra, potem już low. No ale zazwyczaj wystarczy wymienić grafikę i już znowu jest lepiej.

Hmm, rozumiem Cię, ale rozmijamy się z podejściem. Ciebie jara ten skill, natomiast dla mnie to wygląda nierealistycznie. Myszka jest dużo celniejsza niż trzymanie prawdziwej broni, dlatego to przekracza realizm. Cóż, mamy po prostu inne koncepcje i inne rzeczy nas bawią. A próbowałeś kiedyś postrzelać dłużej tym "grzybkiem"? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia przyzwyczajenia. Jak odpaliłem demo Killzone 2 na PS3 pierwszego dnia po kupnie konsoli byłem w szoku - "w to nie da się grać". W zasadzie nie dało się grać w żadną grę akcji. Ale dziś po latach wolę grać na padzie. Ot, kwestia gustu (jeden woli mandarynki, drugi pomarańcze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...