Skocz do zawartości

Anime


Vanadiss

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 298
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Elfen Lied jest dość specyficzne, gdyż owszem, jest nieco na siłę Gore, aczkolwiek paCZając nań z innej strony, to jest to nawet średnie Anime... Lecz mimo wszystko soundtrack powala na kolana...

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=2QLP4DCcOZA

Link do komentarza

Naruto & Naruto Shippuuden - i love this oglądam każdy najnowszy odcinek nawet filery Yaiba - odjazd na Maxa przez 3 miesiące latałem z mieczem po parku z kumplami Dragon Ball -obejrzałem wszystkie serie kilka razy... pod koniec płakałem iż wszystko się skończyło... nie chce myśleć jak będę ryczał gdy skończy się naruto Fairy tail - dopiero zaczynam ale niezłe, lubię klimaty z magami. Slayers - niesamowite, jedna z pierwszych anime jakie oglądałem nawet nie wiedząc o tym iż to anime XD

Link do komentarza

A więc moja lista jest następująca: -Naruto(zabiję autora za to że to spartolił) -Pokemon -Dragonball -Trochę Bleach -Erementar Gerad:* -Część Elven Lied -Zero no Tsukaima Niestety nie mam jak oglądać bo moi starzy są przeciw "bajeczkom dla dzieci" -Higurashi No Naku Koro Ni (Lemuur zadowolony?)

Link do komentarza

Jeśli są przeciw bajeczkom dla dzieci dobrze jest ich zapoznać z jakimiś dobrymi tytułami. I wcale nie mówię tutaj o horrorach typu slasher, czy też innych jakże "dorosłych" rzeczach. Polecam Clannad oba sezony, czy Aoi Bungaku Series, na pewno po obejrzeniu zmienią zdanie, że jest to dla dzieci.

Link do komentarza

A więc moja lista jest następująca:

-Naruto(zabiję autora za to że to spartolił)

-Pokemon

-Dragonball

-Trochę Bleach

-Erementar Gerad:*

-Część Elven Lied

-Zero no Tsukaima

Niestety nie mam jak oglądać bo moi starzy są przeciw "bajeczkom dla dzieci"

Jak mogłeś zapomnieć o HIGURASHI?! :P

Link do komentarza

To ja też czymś zarzucę xD: Filmów niewiele widziałem, ale jeden z pewnością mogę polecić: "Suzumiya Haruhi no shôshitsu". Polecam również "Mind Game" dla zwolenników kina eksperymentalnego. Z seriali, tych mniej popularnych mogę polecić: - "Another" - coś w stylu horroru, choć raczej "tajemnice". Świetny klimat, jakoś kojarzy mi się z Higurashi xD. - "Dog Days" - niesamowicie przyjemne anime w klimatach fantasy/komedii.

Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...