Skocz do zawartości

[Dyskusja] Tolerancja?


Gad

Recommended Posts

5 godzin temu Sttark napisał:

Teraz są, owszem, ale nie w Polsce np. Na świecie jest już lepiej i to jest poziom do którego powinniśmy dążyć. 

 

Prawda. W Polsce nie, ale za granicą tak. Np. w Francji, Niemczech USA itd. Przynajmniej pod tym kątem. 

W Polsce też tak jest! No jak moglibyśmy odstawać od takiego schematu, skoro należymy do tego samego kręgu kulturowego, czyli do Zachodu.

 

3 godziny temu Ślimak Żarówa napisał:

Oczywiście, można być gejem, ale w Roku Pańskim 2*1000 + 4^2 po prostu nie wypada, zwłaszcza mieszkając we Wschodnim Imperium Katolickim, na wschód od Granicy Degeneracji Eurarabii, za którą nie ma już ratunku (czyli granicy Polska - Niemcy).

Co to za bełkot?! Polska też należy do tego świata Zachodu, dokładnie do tego samego, do którego tak chętnie szturmują ludy z całego świata i który tak wszyscy chwalą. Poza tym Polska to nie jest żaden kraj monokatolicyzmu, a już na pewno nie monoetniczny, bo byłby to przykry dowód zaprzeczający temu, co stwierdziłem na początku, czyli że Polska jest Zachodem. Z racji tego, że Polska nie jest zacofana, ani nie była zamknięta, panuje w niej otwartość, a z racji wysokiego poziomu życia przyjeżdżają do niej chętnie obcokrajowcy. I w Polsce jest tolerancja, jest tak samo, jak w innych krajach Zachodu, nie ma gadania, że nie wypada być gejem. To wschodnia granica Polski jest granicą cywilizacyjną.

3 godziny temu Ślimak Żarówa napisał:

Łał. To jest dokładnie to, o czym napisałem w tym dłuższym akapicie wyżej. Zachód taki fajny, Polska taka zacofana.

Ale to jest bez sensu, bo Polska jest integralną częścią tego fajnego Zachodu, Polska nie jest z niego wykluczona, bo szczerze Polska jako nie-Zachód nie ma żadnej wartości, ani fajnych zalet. To znaczy Polska w tej postaci nawet nie istnieje, jako przegrany wrak podobny do Mołdawii.

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu KochamChemie napisał:

Tak samo z molestowaniem dzieci.

 

 

Ukryta zawartość

 

Eh, jeden z najgorszych argumentów. Taka sama lista jest w ,,Spotlight", więc czy to samo powiesz o duchownych? Tak samo z 40 letnimi mieszkańcami Bliskiego Wschodu, dla których 12 latka nadaje się na bycie żoną i matką siedmiorga dzieci.

Poza tym pedofila pociąga DZIECKO. A prawie każdy kto deklaruje się jako homoseksualista ma pociąg do osobnika 16+. Trudno w ogóle to porównywać, bo 10 latek to nie jest w pełni wykształcony mężczyzna, a molestowanie jako zjawisko zdarza się w każdej grupie społecznej.

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu Selenium napisał:

Poza tym pedofila pociąga DZIECKO. A prawie każdy kto deklaruje się jako homoseksualista ma pociąg do osobnika 16+. Trudno w ogóle to porównywać, bo 10 latek to nie jest w pełni wykształcony mężczyzna, a molestowanie jako zjawisko zdarza się w każdej grupie społecznej.

 

 

Jedna dewiacja seksualna Jedno zaburzenie psychiczne nie wyklucza drugiego. Tym bardziej, że spory odsetek pedofilów preferuje chłopców w wieku 10-13 lat. Trudno zresztą, by ktoś jawnie zadeklarował pociąg do osobników przez pokwitaniem, gdyż dla przykładu w polskim prawie za propagowanie (pozytywnie) pedofilii jest przewidziana sankcja prawna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Tym bardziej, że spory odsetek pedofilów preferuje chłopców w wieku 10-13 lat. 

Jakieś naukowe dowody na te twierdzenia? 

 

@Garin I ponawiam, homoseksualizm to nie zaburzenie. Pedofilia? Już tak, jest to w końcu parafilia seksualna. 

Ale homoseksualizm? Nie, i nie ma na to żadnych dowodów. Homoseksualizm jak już chcemy to zjawisko kategoryzować to najbliżej mutacja genetyczna. Ale nie powodująca żadnych problemów w funkcjonowaniu organizmu. 

 

Edytowano przez Sttark
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolerować powinniśmy to, co komuś najwyraźniej jest niezbędne do życia, a innym nie szkodzi. Poprzez szkodę mam na myśli: nie czyni ran cielesnych, nie morduje, nie sprawia, że popadamy w depresje czy obłęd, nie tracimy własnych dóbr materialnych. 

 

Innymi słowy: tolerować powinno się inne religie (nie mówię tu o religijnych terrorystach lecz religii samej w sobie), inne nacje, inny wygląd, inne poglądy, inne orientacje seksualne też. 

 

Dawno już stwierdzono, że homoseksualizm to nie choroba. W takim razie jest to coś na co człowiek wpływu nie ma. Taki się rodzi, a jak wiadomo każdy człowiek ma prawo do szczęśliwego życia i do miłości. Zatem człowiek homoseksualny nie powinien mieć utrudnionego poszukiwania miłości i życia w niej. Religia chrześcijańska średnio takie związki toleruje, ale podobno nasz obecny papież powiedział: "Jeśli ktoś jest homoseksualistą i z dobrą wolą poszukuje Boga, kimże jestem, by go oceniać". Tak więc nawet w przypadku wiary to raczej Bóg jest od osądzania takich ludzi, a nie inni ludzie. 

 

Następna sprawa: związki homoseksualne potrzebują jakiegoś papierka na dowód tego, że są parą. Niestety, ale takie mamy społeczeństwo. Trzeba mieć dowód na to, że się jest z rodziny bo inaczej będzie się miało problemy chociażby z odwiedzinami w szpitalu. 

 

A co do "szkodliwości" tego, że pary homoseksualne nie mają jak się rozmnażać? Ludzi i tak jest za wiele. Zaczyna nam brakować miejsca na świecie. Widać to chociażby przez to, że coraz bardziej wdzieramy się do naturalnych środowisk zwierząt i wypieramy je. Naturalnymi wrogami ludzi są jedynie inni ludzie i choroby, których większość możemy wyleczyć. Można więc założyć, że homoseksualizm to naturalna mała obrona przed nadmierną ekspansją gatunku ludzkiego :spike: Moja mała, śmiała teoria. 

  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
12.09.2016 at 13:57 Major Degtyarev napisał:

Wali mnie, czy jesteś gejem, jeśli tylko nie wchodzisz mi w drogę
Bo gdy widzę już jakiegoś, to za siebie nie mogę i nic na to nie pomogę
Że pe*ały obrzydzają mnie jak widok sekcji na w pół zgniłych zwłok - Hans 52 dębiec 

 

Ale... 

 

Kapłańska 18:22

 

Nie wolno ci położyć się z mężczyzną tak, jak się kładziesz z kobietą. Jest to obrzydliwość.

 

Bóg mimo potępienia tych ludzi zabrania  homofobi i zabijania takich ludzi,tylko bóg ich osądzi.

Kościół katolicki zgadza się z tym, że Jezus zniósł starotestamentowe zasady(np. zakaz sporzywania wieprzowiny, składanie ofiar...), więc dlaczego w tym przypadku miałoby być inaczej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...