Skocz do zawartości

jasobietylkobuduje


Jasobietylkobuduje

Recommended Posts

Czekaj, to założyłeś sobie konto na "randomowym" forum, do którego nawet się nie nadajesz po to tylko, aby wypromować swoje filmiki na YT z MC?

Albo ci się bardzo nudzi, albo jesteś bardzo zdeterminowany by się wypromować, albo coś innego. Chciałbym poznać tego historię ...

Ps. Nie lepiej z jakieś bardziej, no wiesz, ambitnej gierki robić gameplaye? Ja wiem, że MC taki popularny etc., ale sądzę, że większości ludziom już się dawno przejadł (na przykład mi).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

44 minutes ago, Rainbow Guitar said:

Te przywitania są coraz mniej kreatywne...

Przykład kreatywnego przywitania:

SIEMANECZKO!!! Z TEJ STRONY TWÓJ STARY!!! PROSZĘ WYŁĄCZYĆ KOMPUTER!!! MAM NADZIEJĘ, ŻE BĘDZIESZ FAJNIE SIĘ BAWIŁ NA NASZYM SUPER FORUM!!!

(sam tego chciałeś)(xD)

Edytowano przez MasterOfRainbows
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum. Chciałbym poznać historię tego krawata. :rainderp:

#1 - Jesteś fanem serialu My Little Pony: Friendship is Magic?

Podążając tym pytaniem dalej:

#2 - Fav. z Mane6?

#3 - Best princess?

#4 - Najlepszy złodupiec? 

#5 - Jakiś shipping statkowiec?

#6 - Masz jakieś inne zainteresowania?

#7 - Lubisz gore keczup?

 

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu MasterOfRainbows napisał:

Przykład kreatywnego przywitania:

SIEMANECZKO!!! Z TEJ STRONY TWÓJ STARY!!! PROSZĘ WYŁĄCZYĆ KOMPUTER!!! MAM NADZIEJĘ, ŻE BĘDZIESZ FAJNIE SIĘ BAWIŁ NA NASZYM SUPER FORUM!!!

(sam tego chciałeś)(xD)

Tego się nie spodziewałem xD

Heh, a pamiętam jak przeglądałem dział Na Start zanim się tu zarejestrowałem, a Ty zadawałeś niektórym nawet po 50 pytań xD

Dobra, kończymy ten mały offtop.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sosna

Proszę o usunięcie wszystkich postów pana: @Jasobietylkobuduje z powodu:

5 minutes ago, Mates said:

chamskiego promo swojego kanału.

Mogę prosić?

Czy nie mogę?

Przynajmniej zamknąć temat ...

Jego filmiki są do dupy ...

Nikt tego i tak nie będzie oglądał ...

Minecraft jest już starą grą ...

etc.

 

Ps. Naucz się zaznaczać @MasterOfRainbows ok? Dzięki :fluttershy5:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż czekaj, chwila moment...Promuje swój kanał i powiedział, że zrobi to w odpowiednim dziale. Ja przeczytałem "w odpowiednim czasie"... z drugiej strony to jest forum o kucach, a nie o minecrafcie... Nie wiem, w takim razie tutaj @Siper musi się wypowiedzieć, albo @Zegarmistrz, albo @Decaded

Edytowano przez Mates
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie się czuję będąc wezwanym w to miejsce, ale ok :rainderp:

 

Po kolei;

To jest temat do powitań, którego jako takiego niezbyt widzę. Widzę za to próbę wypromowania swojego kanału. Jednakże, nie ma tu niczego niezgodnego z regulaminem.

Pozostałe posty również są zgodne z regulaminem.

Temat również.

 

Pozostaje mi tylko napisać:

Witaj na forum i powodzenia z serią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Mates said:

Chociaż czekaj, chwila moment...Promuje swój kanał i powiedział, że zrobi to w odpowiednim dziale. Ja przeczytałem "w odpowiednim czasie"... z drugiej strony to jest forum o kucach, a nie o minecrafcie... Nie wiem, w takim razie tutaj @Siper musi się wypowiedzieć, albo @Zegarmistrz, albo @Decaded

Albo możemy zrobić taki offtop, że temat sam się zamknie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wkleję swój filmik z mc, ponieważ "WHY NOT"

Spoiler

 

 

Handluj z tym xD (filmik do dupy także nie musicie oglądać [i tak ma 1k oglądnięć bo MC])

I się przywitam by mi moderator punkcików za nic nie wlepił:

Dobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz was wszystkich witam, dziękuję tym co mnie ciepło przyjęli, specjalnie dla was i dla waszego forum na moim kanale i w mojej serii zbuduje jakiegoś kuca by było bardziej kucykowo;). Myśle, że gra minecraft to bardzo kreatywna gra i wymagająca, jakieś tam gameplay'e średnie może i są do kitu ale ja będę starał się tworzyć historię, wybaczcie tą prawdę ale jestem człowiekiem szczerym, początkujący yt musi gdzieś się wypromować i szukałem rozmaitych forów i w swoim szukaniu, natrafiłem na wasze i sądziłem że kucykolubni mogą zainteresować się mc, zresztą widziałem także post o mc i dlatego postanowiłem napisać i swój.

Dziękuje tym co ciepło przyjęli 30letniego początkującego yt, obserwujcie bo mc to dopiero początek, będą wywiady i... o tym później, nie moge powiedzieć za wiele;) pozdrawiam jasobietylkobuduje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Jasobietylkobuduje said:

Jeszcze raz was wszystkich witam, dziękuję tym co mnie ciepło przyjęli, specjalnie dla was i dla waszego forum na moim kanale i w mojej serii zbuduje jakiegoś kuca by było bardziej kucykowo;). Myśle, że gra minecraft to bardzo kreatywna gra i wymagająca, jakieś tam gameplay'e średnie może i są do kitu ale ja będę starał się tworzyć historię, wybaczcie tą prawdę ale jestem człowiekiem szczerym, początkujący yt musi gdzieś się wypromować i szukałem rozmaitych forów i w swoim szukaniu, natrafiłem na wasze i sądziłem że kucykolubni mogą zainteresować się mc, zresztą widziałem także post o mc i dlatego postanowiłem napisać i swój.

Dziękuje tym co ciepło przyjęli 30letniego początkującego yt, obserwujcie bo mc to dopiero początek, będą wywiady i... o tym później, nie moge powiedzieć za wiele;) pozdrawiam jasobietylkobuduje

o_0 To ty żyjesz ... To ja chyba zwracam honor w takim wypadku ... :burned:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Jasobietylkobuduje

Brak odpowiedzi ze strony zadanych tobie pytań, choćby wyjaśnienia dlaczego nie nie odpowiesz. Tak trochę marnie ze twojej strony...

4 godziny temu Jasobietylkobuduje napisał:

będą wywiady i... o tym później, nie moge powiedzieć za wiele;) pozdrawiam jasobietylkobuduje

Obiecanki, cacanki. Zacznij od wywiadu z CTSG i JJayJokerem. Wtedy zobaczymy. :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Lucas napisał:

Zacznij od wywiadu z CTSG i JJayJokerem

JJay zdech.

 

@Mates Nie widzę niczego złego w chęci promowania swojego kanału na YT. Owszem, jest to forum o kucach i generalnie zależałoby mi bardziej na tym, żeby użytkownicy też o nich pisali. Jednakże nie sądzę aby takie wymuszanie tego było czymś w porządku. Przywitajmy ciepło, pokażmy naszą chęć i ciekawość, a może @Jasobietylkobuduje sam z ciekawości sprawdzi o co chodzi w tych kedalskich różowych salcesonach :) 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się promuje, nawet na MC, chociaż mi też przeszła faza na grę, chyba że moby i jakiś ciężki przemysł + automatyka. Chociaż przyznać trzeba, że taki typowy kanał na yt o MC daje raka.

Baw się dobrze na naszym forum - oficjalnym miejscu spotkań ludzi wyłączonych ze społeczeństwa :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...