Skocz do zawartości

Vindictus


Panda Hippis

Recommended Posts

Alo, alo, alo! Piszę taki wątek pierwszy raz, więc nie wiem jak to będzie, ale dobra tam. Zaczynamy!

Vindictus - gra MMORPG stworzona przez amerykański (no co ty :rainderp:) oddział Nexona.

Gra osadza Nas w mrocznym świecie, gdzie ludzie muszą żyć w małych miasteczkach i chować się przed potworami czyhającymi poza murami osad. Istnieje legenda, że istnieje świat zwany Erinn, gdzie takie pojęcia jak choroba, śmierć albo katastrofa nie są znane, a wszystko jest tam piękne. Oczywiście my, jako nieustraszony bohater, musimy dowiedzieć się czy to prawda.

Na pierwszy rzut oka, Vindictus wydaje się standardową grą MMO, gdzie mordujemy hordy przeciwników, zbieramy przedmioty i eksplorujemy... Ale tak nie jest! Gra przynosi kilka niespodzianek, oto kilka z nich:

1) Rozbudowany system fizyki i destrukcji otoczenia. Dzięki temu walka jest widowiskowa. Chciałbyś coś rozwalić, potem to podnieść i rzucić w przeciwnika? Pfff... Nie ma problemu. Możesz zrobić to nawet z samym przeciwnikiem.

2) System walki działa na zasadzie kombinacji klawiszy (możemy wybrać na początku gry), dzięki czemu, walka za każdym razem sprawia wiele frajdy.

3) Co chwile widzisz bossa. A dzięki temu gra nie robi się monotonna po 10 minutach.

Mógłbym tak wymieniać, ale jakoś mi się nie chce.

W grze możemy wcielić się w jedną z czterech postaci (rany, ale wybór :derp2:)

- Lann ~ Jeden z dwóch facetów do wyboru. Specjalizuje się w dwuręcznych mieczach. Jego ataki są szybkie i śmiercionośne.

- Fiona ~ jest uzbrojona w tarczę i miecz. Bardziej stawia na defensywę i użycie tarczy. Atakuje w najmniej spodziewanym momencie.

- Evie ~ polega na swoich umiejętnościach magicznych i alchemicznych. Jest wyposażona w laskę (bez skojarzeń :rainderp:) i dysponuje dużą siła fizyczna i wytrzymałością. Potrafi m.in. przywołać golemy i wskrzeszać ludzi.

- Karok ~ to potężny mocarz uzbrojony w potężną maczugę. Może z łatwością podnosić i ciskać ciężkimi przedmiotami. Jego rozmiary sprawiają, że jest powolny, ale ma dosyć wysoką obronę.

Dobra. Nie będę wam zdradzał całej fabuły, bo po co? Jeśli chcecie, pobierzcie, to razem sobie kiedyś pogramy. Mój nick to HippisPL (o ile nie będzie zajęty, bo pobieram od nowa.. Reinstall Windowsa i wszystko poszło). A teraz podsumowując.

+ Wciągająca historia

+ Ładna oprawa graficzna

+ Fizyka

+ Walka za pomocą klawiszy, a nie spamowanie myszką

+ Wiele innych rzeczy, o których nie chce się rozpisywać...

+ Serwery europejskie

- Po angielsku

- Na starszych komputerach może nie zadziałać

- Dość długo się pobiera (przynajmniej u mnie)

No.. To ja się żegnam i myślę, że ktoś się zainteresuje wątkiem. Aha! No i jak ktoś pobierze, to pododajemy się na skajpaju i będziemy przechodzić kampanię w teamie, ale jak kto chce.

Oficjalna strona gry: http://vindictus.nexon.net/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie licząc tego, że mikrotransakcje są bardzo przydatne -> Plecaczek bardzo szybko się zapełnia, a trzeci darmowy dostaje się pod koniec (Kiedy zawędrujesz do dużego miasta)... Niestety ja lubię wytwarzać cały fajny stuff i przez to się wypaliłem... Bo jak masz kilkoprocentowy droprate jednego przedmiotu a potrzebujesz z 5-10 to jest ciężko tym bardziej przy misji, której nie możesz swobodnie solować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Przepraszam za odkop, ale chciałem powiadomić, że właśnie z kolegą założyliśmy gildię w Vindictusie, do której przyjmujemy wszystkich chętnych bronies oraz pegasis, którzy są zainteresowani grą i poznaniem nowych przyjaciół. Dla zainteresowanych wkleję w spoilerze dane z krótkim regulaminem.

Witamy !

Polska gildia PoniesOfWar rekrutuje wszystkich chętnych graczy, a zwłaszcza jak nazwa wskazuje, tych którzy lubią serial My Little Pony: Friendship is Magic. Nie ważny jaki masz level, nie ważne itemy i tak przyjmiemy z otwartymi ramionami. Gildia jest nowa, dopiero co się rozwija a jedynym jej celem jest poznanie nowych wspaniałych ludzi z którymi będzie można wspólnie chodzić na raidy i spędzać czas w grze.

Krótki regulamin:

1. Przestrzegamy zasad netykiety i etykiety.

2. Tworzymy rodzinną atmosferę.

3. Mamy poczucie humoru.

4. Gramy ile chcemy, ale graczy z dłuższą nieaktywnością mistrz gildi będzie wypraszać.

5. Wiek - teoretycznie od 15 lat, młodsi tylko po zaakceptowaniu przez innych członków.

Wszystkich chętnych proszę o zapisywanie się do gildii poprzez nazwę PoniesOfWar, bądź poprzez nick założyciela, który się zwie Helliaos.

Zapraszamy !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...