Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Dead Radio Man

[Gra]We speak no Americano

Recommended Posts

-Eee. Ja jestem za. W sumie to jedyny plan który zastał przedstawiony.

- Ostatnio tym ciężko, wiesz po tym całym wybiciu większości familii jest mi ciężko. - Powiedział, westchnął i się napił. - Oczywiście twoja pomoc jest nie oceniona i mam nadzieje że nam będziesz dalej pomagał, oczywiście wypłaty będą się zwiększać w razie jakichkolwiek żądań. - Uśmiechnął się. - Tylko nie przesadzaj bo tak bogaci też nie jesteśmy. - Zaśmiał się i wypił resztę. - Cóż jeśli ta akcja odniesie sukces zdobędziemy całkiem pokaźną sumę pieniędzy za sprzęt. 

- Oj przestań, bo się zarumienię - uśmiechnął się i wyciągnął papierośnice. Otworzył i zaproponował gościowi jednego. - Poczęstujesz się - nie czekając na odpowiedz wyciągnął jednego i zapalił. Zaciągnął się i czekając na odpowiedź szefa pomyślał o rezydencji, która niedawno kupił, a raczej co do niej dokupić.

Giotto poczęstował się. 

- Tak czy inaczej pamiętaj że doceniamy twoją pracę dla nas. - Gdy Giotto wypalił papierosa dopił alkohol i ruszył do drzwi. - Tak czy inaczej miłego dnia. - Powiedział i otworzył drzwi. - A i jeszcze jedno, dzisiaj wszyscy mają zamiar urządzić po akcji popijawę, pojawisz się? - Zapytał przed wyjściem. 

Reszta:

Po jakimś czasie zauważyliście nadjeżdżającą ciężarówkę. To była ta na którą mieliście napaść. 

-No panie i panowie, my w rozterce a cel nie poczeka. Mam jedno pytanie. Zastopować ciężarówkę? - zapytał się Walker. Był niemal pewien, że zdoła zatrzymać cel. W taki, lub inny sposób. Przy dobrych wiatrach zestrzeli kierowcę lub koło wozu. Na wojnie robił to niejednokrotnie, teraz też da radę. Miał nadzieję.

-No to zaczynam! -Powiedział Aleksiej i rzucił koktajl Mołotowa pod koła jadącej ciężarówki który eksplodował palącą się cieczą.

- lecę! - Powiedział Walker biorąc gewehr'a i wychodząc pojazdowi na przeciw. Oddał parę strzałów w szybę. Liczył, że któryś trafi.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...