Skocz do zawartości

Hej!


Durcil

Recommended Posts

Cześć. Jestem zarejestrowana od ponad roku, ale nie pamiętam co się stało i w ogóle nie byłam tu aktywna, więc chyba mogę się zaliczyć do tych nowych na forum. Fanką MLP jestem od początku 4 generacji, choć wcześniej oglądałam też 3. Nie podobała mi się ona tak bardzo jak ta. W fandom wciągnęłam dwie przyjaciółki, a jedna uwielbiała je już gdy się poznałyśmy. Moje ulubione postacie to: Tree Hugger i Szafran Masala. Mam nadzieję na fajną zabawę na forum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey :) To mam na imię Lena i jestem dosyć młoda bo mam zaledwie 13 lat. Interesuję się informatyką i literaturą. Jestem w klasie mat-inf-fiz w gimnazjum. Uwielbiam czytać książki, oraz sama pisać opowiadania. Mój ulubiony autor to Eric Emmanuel Shmitt. Gram w takie luźne RPG z koleżankami. Czemu luźne? Bo gram nie tak długo i żadna z nas nie ma jakiejś dużej wiedzy. Po prostu umawiamy się co do zasad i się stosujmemy. System jest bardziej autorski, ale upodobniony do Warhammera. Po za tym kolekcjonuję kości, których mam 38.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ^^

To ja tak z ciekawości spytam co Cię nagle pociągnęło do tego żeby się tu ujawnić?

I za co lubisz tak Tree i Saffron że są na górze listy u Ciebie?

 

I ciekawe zainteresowania przyznam :D W wieku 13 lat sesje RPG i informatyka. Ja się przejmowałem graniem na kompie 24/7 wtedy :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum wyskoczyło mi w google podczas szukania właśnie jakiś kucykowych stron i postanowiłam się tu uaktywnić.

Głównie lubię te postacie za ich sposób bycia, który zawsze imponował mi u ludzi oraz postaci fikcyjnych.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Kuracyja napisał:

Jeżeli miałabyś podać nazwę ulubionego fica, to który by to był?

 Raczej nie czytam dużo ficków.

godzinę temu Rainbow Twister napisał:

Hej :D

Lubisz RD?

Pozdrawiam :)

Lubię ją, ale nie jakoś szczególnie. Również pozdrawiam.

55 minut temu Cassidy napisał:

Biedactwo, ja mam 206. 

Witaj na forum i baw się dobrze .

Jak tam w gimnazjum?

Wow :) Może kiedyś też tyle uzbieram. Dzięki. W gimnazjum fajnie, ale jeszcze słabo zgrana klasa.

14 minuty temu Maniek napisał:

Witaj na forum! Kolekcja kości, ciekawe. Jakie są Twoje ulubione? Ja na przykład lubię potyliczną i czołową.

Ja najbardziej lubię runiczne i elfickie kości.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum!

Kilka pytanek:

1. Ulubiony kucyk z Mane6?

2. Którego kucyka uważasz za najładniejszego/najprzystojniejszego? (jedna klacz, jeden ogier)

3. Ulubiony kolor?

4. Ulubiona książka?

5. Ulubiony serial?

6. Podoba Ci się mój profil? xD (tylko szczerze!)

 

Na razie tyle, nie będę Cię zamęczać xD

Pozdro ;)

Edytowano przez GosiElla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Twilight Sparkle

2. Coloratura i Soarin

3. Brązowy/Zielony

4. Hm... różnie, zależy od nastroju. Teraz gdybym miała coś czytać to "Zazdrośnice" Erica Emmanuela Shmitta.

5. MLP. A po za tym to Littlest Pet Shop.

6. Jest fajny :)

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na naszym forum, Leno. W naszym wielkim, kucykowym stadzie :)

Lunarna, czy Solarna?

Co sadzisz o buncie Luny?

Widzisz w nim jedynie zazdrość siostry? czy coś więcej

Co sadzisz o 3 generacji?

Podoba ci się mój wiersz?

Spoiler

 

Spoiler

s6lV8.png

 

 

Chyba nie muszę mówić, do kogo jest on kierowany :)

 

Jeszcze raz, witam serdecznie :)

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama nie wiem, ale raczej bunt Luny ma w sobie coś więcej. Mimo wszystko nie wiem po której stronie się opowiadam. Twój wiersz jest bardzo ładny <3

 

Jeśli chodzi o 3 generację to raczej nie podobała mi się tak jak obecna, ale oglądałam ją z chęcią. Teraz jednak chyba nie przynosiłaby mi takiej radośi jak dawniej.

Edytowano przez Durcil
Zapomniałam o jednym pytaniu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :NjdaT:

Twój pierwszy post uświadomił mi, że mam spore zaległości w serialu (kim, u licha, jest Szafran Masala? :twilightconfused:), no nic, trzeba będzie nadrabiać.

4.11.2016 at 12:20 Durcil napisał:

Gram w takie luźne RPG z koleżankami. Czemu luźne? Bo gram nie tak długo i żadna z nas nie ma jakiejś dużej wiedzy. Po prostu umawiamy się co do zasad i się stosujmemy.

Przypomniały mi się moje pierwsze sesje, które prowadziłem, dawno temu, kiedy jeszcze od ziemi niewiele odrastałem. Wprawdzie podręczniki do kilku systemów mieliśmy, ale i tak zasady na bieżąco musiałem ustalać i rozstrzygać, bo kto by te wszystkie podręczniki spamiętał. Po jakimś czasie jednak zasady często ogrywanych systemów zapisują się w głowie tak, że ciężko o nich zapomnieć (zwłaszcza MG, jak wynika z moich doświadczeń), nie żebym chciał :)

Najlepsze kości, to Zew Cthulhu i basta! A kto uważa inaczej...

 

Spoiler

 

Niech go klątwa wielkiego Cthulhu ("Ia! Ia! Cthulhu Fhtagn!" w tle :) ) dosięgnie, aby zginął marnie, w odmętach mrocznej jego toni szaleństwa oceanu :crazytwi:

 

 

A teraz kilka pytań, bo wypada:

- Jakbyś miała wybrać, jaki system istniejący RPG jest dla Ciebie najlepszy (tak do 2, 3 może, ile chcesz)?

- Twilight Sparkle, Starlight Glimmer czy też Trixie Lulamoon?

- Jakie opowiadania piszesz?

- Jesteś MG czy BG?

Baw się dobrze na forum :giggle:

Edytowano przez Arkane Whisper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Hejka

 

1. Skąd jesteś?

3. Lubisz Toruńskie pierniki

4. Ulubiona parówka?

5. Luna czy Celestia?

6. Ulubiony kucyk tła? 

7. Pizza czy kebab?

8. Pepsi czy Cola? 

(Tu powinno być pytanie nr 9 [*]) 

10. Skarpetki czy boso? i o uzasadnienie 

11. Ulubiony owoc? 

12. Ulubiona potrawa?

13. Co jadłaś dziś na śniadanie? 

 

Miło znaleźć osobę na forume, która jest w moim wieku. Wiedz, iż @Rainbow Guitar to spoko ziomek, a na dodatek twój rówieśnik. Polecam tego ziomka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.11.2016 at 19:43 Arkane Whisper napisał:

Zew Cthulhu i basta!

Spoiler

 

 

Polecam.

 

2 godziny temu Ziemowit napisał:

Wiedz, iż @Rainbow Guitar to spoko ziomek, a na dodatek twój rówieśnik. Polecam tego ziomka.

Wszystko się zgadza. Znaczy się chyba. Ja jestem tylko skromnym człowiekiem kochającym bluesa, rocka i metal oraz ubustwiającego koncerty.

A tak w ogóle to witaj @Durcil:D

Edytowano przez Rainbow Guitar
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...