Skocz do zawartości

Co wiesz o Księżniczce Lunie?


Arjen

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 436
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gra słowna polega na tym, że Lunar Eclipse to zaćmienie Księżyca, a odcinek nazywał się Luna Eclipsed, czyli 'zaćmienie Luny'. Zaćmienie, dlatego, że Luna była taka jakby 'zaćmiona', bo nie wiedziała, czemu wszyscy się jej boją i jak się ma zachować.

Link do komentarza

Edycje nie przechodzą, więc bądźmy cwani i powiedzmy, że sześć...

Owszem, MacTavish edytował posta, czego zabroniłem.

Quiz zostaje na 3 dni wstrzymany. Nie bójcie się, pomysłów mam multum - ale mam też 90% ostrzeżeń, a w takim stanie każdy mój kolejny post musi być zatwierdzany przez moderatorów, co utrudnia mi organizację czegokolwiek. Póki co tylko System i Siper wiedzą jak to zrobić. Tak więc... widzimy się za 3 dni!

EDIT: Fail, musi mi spaść do 70%, a nie 80%. Pamiętam o was! :luna:

Link do komentarza

Strzelam! 4!

Ta, strzelający ksiądz :rainderp: Dobra odpowiedź.

1. Jak jej nie przywitali tak jak należy, 2. Odwołując święto, 3. na Pinkie, że straszyła nią dzieci

- Brak królewskiego przywitania, racja

- Owszem, odwołując święto

- To nie było zdenerwowanie, raczej... wybryk? Trudno mi to określić.

- Zapomniałaś dodać sytuacji, w której zdenerwowała się na Pipsqueka (Czy jak tam tej cielatej krówce, której tłumaczenie imienia na nasz jezyk ojczysty to: miernota, cienias, kurdupel)

- Luna zdenerwowała się ponownie, zamieniając pająki z pluszowych na żywe.

Podaj 10 różnic w wyglądzie między Księżniczką Luną z sezonu drugiego, a Nightmare Moon.

Link do komentarza

Brak epickich skrzydeł (pardon, ale to prawda xD), brak hełmora, ogon, grzywa, kolor sierści, inny ten no "naszyjnik" oraz "buciki" :rainderp:, uszka, CM, budowa ciała, róg, oczy, kolor tuszu do rzęs oraz cień do powiek :rarity: i dłuższy róg. Jak jest coś jeszcze do zwyczajnie jestem ślepa xD

Link do komentarza

Brak epickich skrzydeł (pardon, ale to prawda xD), brak hełmora, ogon, grzywa, kolor sierści, inny ten no "naszyjnik" oraz "buciki" :rainderp:, uszka, CM, budowa ciała, róg, oczy, kolor tuszu do rzęs oraz cień do powiek :rarity: i dłuższy róg.

Jak jest coś jeszcze do zwyczajnie jestem ślepa xD

Może to, że jest po prostu wyższa? :P Wysoka bodajże jak Celestia.

Czemu Luna została "wygnana" na Księżyc?

Podchwytliwe! Są możliwe dwie ścieżki odpowiedzi

Link do komentarza

Pani burmistrz w przebraniu klauna a potem jakiemuś kucykowi w przebraniu klauna.

Niestety, post był edytowany...

Pani burmistrz Mare...

Tak jest Fragin. Jednak dostajesz zakaz na udzielanie odpowiedzi w następnym pytaniu, logiczne prawda? :)

UWAGA! Mała, lecz istotna zmiana w regulaminie na pierwszej stronie (patrz czwarty myślnik)

Co zwróciło uwagę Luny?

Dołączona grafika

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...