Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Sign in to follow this  
Rarity115

Dark, Ignis,Tenebris i Deep.

Recommended Posts

Przedstawię tutaj postaci,które występują w moim fanficu: Mój Przyjaciel Jednorożec.

 Na początku najmroczniejsza postać: Dark.

 

Dark

Dołączona grafika
Znaczenie imienia: Dark [ang: ciemny,mroczny]
Wiek: Dorosły
Płeć: Ogier
Charakter i historia: Jest to zły jednorożec, który chce przejąć władzę nad Equestrią. Ma przyjaciółkę Deep, którą najbardziej ze wszystkich szanuje. Dla swoich poddanych jest mściwy i okrutny. Zabija jednorożce, które kiedyś dokuczały mu w dzieciństwie. Nie boi się księżniczki Celestii, tylko jej ochrony,które mogłaby zagrażać jego armii. Obawia się zabić Twilight Sparkle, więc traktuje ją jak zabawkę. Ma szpiega, Ignisa, któremu ufa, a następnie wyrzuca go ze stada. Jest mordercą rodziny Tenebrisa. Gdy w grocie pozostała jedyna żywa istota, Tenebris, ten przyjął go do siebie i uczył własnych zaklęć, które później Tenebris używa przeciwko jemu samemu. Ostatecznie ginie z mocy magi piętnastu jednorożców.
Znaczek: Źółta błyskawica 
Miejsce zamieszkania: Mroczne lasy, gdzie się ukrywa i tworzy swoją armię
Rodzice: Nie poddano
Cel: Zdobyć Equestrię

Ignis
Dołączona grafika
Znaczenie imienia: [łacin: ogień]
Wiek: Dorosły
Płeć: Ogier
Charakter i historia: To jednorożec, który przybył do Ponyvilletylko po to, aby zdobywać cenne informacje, które później miał przekazywać swojemu panu, by ten opanował Eqestrię. Był świadomy tego co robi, sam wybrał sobie taką rolę. Jest bezwzględny, nieczuły i kłamliwy. Nie miał żadnych wyrzutów sumienia. Gdy spotkał Tenebrisa, wściekł się, gdyż ten stał po stronie dobra i mógłby pokrzyżować jemu plany. Został wygnany z Equestrii, z powodu zdrady przez księżniczkę Celestię. Zesłany do jaskini na dnie morza, uciekł stamtąd z pomocą Twilight i wziął udział w decydującej bitwie o losy Equestrii. Przyniósł jednorożce kwiaty na stoliku nocnym w szpitalu i opuścił Ponyville na zawsze.
Znaczek: Niebieska kula ognia
Miejsce zamieszkania: Początkowo lasy,gdzie ukrywał się Dark, później Ponyville
Rodzice: Nie poddano
Cel: Przekazywać informacje Darkowi.

Tenebris
Dołączona grafika
Znaczenie imienia: [łacin: mroczny,ciemny]
Wiek: Dorosły
Płeć: Ogier
Charakter i historia: Jest to bardzo wrażliwy kucyk(wrażliwszy niż Fluttershy) o miłym i ciepłym charakterze. Jest dobry, nie chce mieć nic wspólnego z Darkiem. Uciekł stamtąd jak najszybciej, aby móc zapomnieć o mordercy, który pozbawił go najbliższych. Bardzo dobrze zna czarną magię i jest lepszy w zaklęciach niż Twilight, choć się tym nie chwali. Ufa Twilight i chce jej dobra. Pomaga jej jak tylko może. Nie myśli o sobie. Chce za wszelką cenę chronić jednorożkę i robi wszystko, aby była bezpieczna. Nie ufa Ignisowi i wiedział ,że może być jego szpiegiem. Na początku, gdy przybył po Ponyville, wszyscy bali się go z powodu czarnego futra. Z początku trudno było mu nawiązać przyjaźń z Twilight ,gdyż ta mu nie ufała, jednak gdy ten dwa razy pomógł jej uniknąć śmierci nabrała do niego pewności. Jako jedyny ze wszystkich kucyków pomógł jej opatrzyć rany. Bardzo cierpiał, gdy zobaczył swoją przyjaciółkę w stanie pół-życia. Jest bardzo zakochany w Twilight, lecz nie chce tego ukazywać, ani nie chce, aby kto ktolwiek o tym wiedział. Mimo to nie jest o nią zazdrosny. Pomaga jej zniszczyć Darka. To on opracował cały plan jego upadku.
Znaczek: Nie ma.
Miejsce zamieszkania: Najpierw lasy gdzie przybywał Dark,następnie Ponyville
Rodzice: Dark zabił jego rodzinę: mamę, tatę i ciocię w jaskini. Gdy zobaczył, że w jaskini została tylko jedna osoba ,zrobiło mu się go żal i przyjął Tenebrisa pod swoje skrzydła i uczył swoich własnych zaklęć.
Cel: być blisko Twilight i zniszczyć Darka.

Deep
Dołączona grafika
Znaczenie imienia: [ang: głęboko]
Wiek: Dorosła
Płeć: Klacz
Charakter i historia: To przyjaciółka Darka, którą najbardziej ze wszystkich szanuje. Korzysta z jej rad i dzięki nim zrozumiał ,że nie musi przejmować się życiem kucyków. Deep jest lojalna wobec Darka. Podlizuje się mu podrzucając mu nowe pomysły, jak najszybciej przejąć Equestrię. Deep nigdy się nie poddaje. Jest mściwa i bardzo pamiętliwa. Po śmierci Darka próbowała nawet zabić Tenebrisa, który był jednym z tych, który przyczynił się do tego. Ostatecznie została wystrzelona w powietrze,pociskiem Trixie i nie zrobiła nikomu krzywdy.
Znaczek: Zielony liść
Miejsce zamieszkania: Lasy w, których Dark miał siedzibę
Rodzice: Nie poddano, ale ma siostrę.
Cel: Zrobić wszystko, aby Dark przejął Equestrię.

Edited by Rarity115

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe, ciekawe... Ale Ignis i Tenebris są mali jak źrebięta, a sam Tenebris nie ma znaczka choć jest dorosły... Według mnie powinieneś to przemyśleć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tutaj Ignis to imię ogiera, a z tego co wiem, to w łacinie Ignis znaczy nie "ten" ogień, tylko "ta" ogień. Taka mała uwaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...