Jump to content

Cześć :)


Guest BrainDev
 Share

Recommended Posts

Guest BrainDev

Cześć wszystkim :) Mam na imię Paweł, mam 20 lat, studiuję informatykę na pierwszym roku, interesuję się komputerami (zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie), kocham matematykę :) Jestem z województwa śląskiego. Kucyki mnie wciągnęły od kilku dni, więc można powiedzieć, że jestem w tym temacie całkiem świeży ;) Moją ulubioną postacią jest Twilight Sparkle, ponieważ lubię "mózgi" ale lubię też Fluttershy, bo trochę mnie przypomina ;) Ogólnie bardzo mi się spodobał ten serial :) Jestem trochę skrytą osobą, więc to tyle ode mnie :);)

 

A zatem witajcie! :twilight2:

Link to comment
Share on other sites

Guest BrainDev
2 godziny temu Accurate Accu Memory napisał:

Podpinam się, Pawle :) Wszystkiego miłego, oraz NIE pożarcia na studiach... Bo rożnie ludzie na Broniaków reagują. Ale jeśli masz wkoło tolerancyjnych ludzi/przyjaciół, to nie ma się czego wstydzić/bać :)

Dzięki :-) jedyne, co mnie pożera na studiach, to programowanie w języku Java, ale poradzę sobie :-) co do przyjaciół, to nie bardzo ich mam, co prawda gadamy na uczelni i pracujemy razem nad zadaniami, ale poza uczelnią kontakt jest trochę ograniczony (na Facebooku piszę z grupą wtedy, gdy trzeba coś się zapytać, albo coś podpowiedzieć, albo jak da się jakiś suchar zarzucić), dziewczyny też nie mam, mam parę internetowych znajomości, które też się rozsypują. Bardzo lubię się uczyć, nie chodzę na imprezy, nie piję i nie palę. Może trochę nudny jestem, ale jaki to by był świat, gdyby każdy nie był sobą :aj5:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...