Skocz do zawartości

osu!


Nister

Recommended Posts

Szczerze, grałem w to kiedyś ale nie ogarniałem tej gry i ja odinstalowałem

parę dni temu zainstalowałem i o wiele lepiej mi się gra, czasami mapy na S mi się nawet udaje :P

ale tylko na mapach normal i easy bo hard to wgl nie ogarniam

a pytanie do was mógłby mi jakiś "PRO" napisać jakieś wskazówki dla początkującego? :aj:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem "PRO" ale mogę coś podpowiedzieć. Miałem dokładnie jak Ty, też odinstalowywałem grę kilka razy, ale raz się wciągnąłem i zacząłem jakoś grać na normalach i easy. Jedyną wskazówką jest praktyka, mniej więcej im dłużej grasz i starasz się po jakimś czasie zwiększać poziom trudności map, to umiejętność przyjdzie sama. Próbuj grać na łatwych hardach - max 4.5 gwiazdki. Z technicznych rzeczy polecam ustawienie dogodnej czułości myszki - ważne, by w grze akceleracja wynosiła 1.0 - wtedy unikniesz dziwnych przeskoków które mi się zdarzały i często powodowały fail na niezbyt trudnej mapce. Graj też bez limitu FPS, przy 60-120 można odczuć po prostu lagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem sobie w osu multiplayer i taka trochę miła niespodzianka mnie spotkała

 

Wchodzę do pokoju "Polscy Bronies tu" było fajnie graliśmy w mapy z mlp i jakieś tam co inni chcieli

aż wbił jakiś hejter i zaczął nas wyzywać "a co wy kucyki was jarają?" "żal mi was"

poza nim było całkiem ok najlepiej było jak dostałem Hosta roomu :D 

 

btw. mój nick w grze kronus444

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...