Sign in to follow this  
SebastianRichCountryOwner

EileMonty

Recommended Posts

Nie zauważyłem tematu, więc tworzę.

Czy ktoś oglądał filmiki z jej kanału, a zwłaszcza wykonania znanych piosenek imitując głosy postaci z naszego kochanego serialu?

Jeśli nie, to szczerze polecam:

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Ona jest rewelacyjna! Imponuje mi, a tych wersji słucha mi się z niekłamaną mega przyjemnością. Gdy gdzieś leci oryginał, to od razu mi się przypomina jej wykonanie :D

• Upvote 3

EileMonty to jedna z najbardziej ikonicznych osób dla naszego fandomu. :D Dużo zrobiła i ciągle robi- bardzo to cenię. Większość osób ją zna, a kto nie- szybko można ją polubić.

• Upvote 3

Niesamowity talent. Szczególnie pod względem umiejętności grania swoim głosem i kontroli jego barwy @[email protected]

Osobiście jednak nie jestem w stanie oglądać tych nagrań, gdzie Elie coveruje piosenki, naśladując głosy bohaterów serialu. Głównie dlatego, że muzycznie są co najwyżej poprawne... no dobra i dlatego, że robi dziwne miny do kamery :P

Jeśli chodzi o jej twórczość jako wokalistki, swego czasu uważałem, że jest genialna. Obecnie nabrałem przeświadczenia, że jej głos jest strasznie ściśnięty i zbyt piskliwy jak na mój gust. Nie słucham jej nagrań poza paroma starszymi perełkami - głównie kiedy występowała gościnnie u innych twórców.

O na przykład tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=EO-KAE3Pxt4

• Upvote 1

EileMonty jest naprawdę świetną artystką. Jej głos jest niesamowity. A do tego fajne piosenki tworzy. 

Ostatnio na "Od jakiej piosenki jesteś ostatnio uzależniony?" wrzucałem tę piosenkę ^^ Przesympatyczna nutka xD 

Spoiler

@FirstChoice A "Winter's F***ed Up" to chyba AnimatedJames zrobił.

Ale przeróbka jest fantastyczna kiedyś non stop tego słuchałem xd 

• Upvote 1

6 minut temu Vezz napisał:

A "Winter's F***ed Up" to chyba AnimatedJames zrobił.Ale przeróbka jest fantastyczna kiedyś non stop tego słuchałem xd

AnimatedJames robił animacje i część wokalu, EileMonty również brała w tym udział. ^^

Chciałbym jeszcze dodać, że bardzo doceniam tą artystkę za to, że nie zrzekła się naszego fandomu. Jestem w nim już kilka lat a na początku pamiętam jak słuchałem TheLivingTombstone'a, YellingAtCats, MicTheMicrophone, WoodenToastera, Koroshi Ya... teraz na tych artystów patrzę tylko z tęsknotą i sentymentem- byłem kiedyś ich fanem a teraz wszyscy albo przestali dla nas tworzyć albo- usunęli całkowicie swoje utwory i zabronili ich dalszej publikacji przez innych, żeby nie wiązać się w jakikolwiek sposób z fandomem.

A EileMonty ciągle w formie! Wprawdzie robi inne swoje filmy i nagrania dla innych grup, ale o nas ciągle nie zapomina! Gratuluje wytrwałości i mam nadzieję, że zostanie z nami jak najdłużej!

• Upvote 2

@FirstChoice
Szanuję jeszcze motzno BlackGryphona. Z mlp już piosenek raczej nie wrzuca, ale nadal siedzi motzno w fandomie. Był oczywiście w najnowszym Bronies React ^^
Ma w sobie coś takiego, że bardzo go uwielbiam :x 

• Upvote 1

godzinę temu Kruczek napisał:

@FirstChoice
Szanuję jeszcze motzno BlackGryphona. Z mlp już piosenek raczej nie wrzuca, ale nadal siedzi motzno w fandomie. Był oczywiście w najnowszym Bronies React ^^
Ma w sobie coś takiego, że bardzo go uwielbiam :x

Nigdy nie mów nigdy, może jeszcze z czymś wyskoczy, ale fakt, bierze udział w projektach poza fandowych. Ostatnio nawet się pojawił w filmiku od ILoveKimPossibleAlot:

Spoiler

Gryphon jest jednym z tych ludzi, którzy pokazują, że można wiele przejść, a i tak nadal mieć mocne poczucie humoru i głupoty będąc nadal w fandomie xD. No ale wróćmy na dobre tory, bo gadamy tu o Eilemonty. 

Też ją bardzo cenię, bo wiele robi, użycza swojego głosu w wielu coverach i piosenkach. Szczerze, to ostatnio nawet mi przemknął podobny pomysł, tzn. zrobienia scenki tanecznej naszego fandomu do znanego coveru Justina Timberlake'a. No ale cóż, broniacze za granicą też potrafią być kreatywni. Z puli jej filmików dorzuciłbym jeszcze te dwa - szkoda, że nie mają kontynuacji, bo fajny był z tego pomysł:

Spoiler

Spoiler

• Upvote 1

21 godzin temu FirstChoice napisał:

TheLivingTombstone'a, YellingAtCats, MicTheMicrophone, WoodenToastera, Koroshi Ya

WoodenToastera i TheLivingTombstone'a szczególnie mi szkoda :/ Tombstone nadal robi fajną muzykę ale mlp już się nie tyka. A po Koroshi Ya to ja akurat nie płaczę xd 

Ale warto też wspomnieć o WoodLore. Może nie ma aż tak dużo piosenek ale jest aktywny bo miesiąc temu wrzucił nowy kawałek i w jego przypadku sprawdza się ILOŚĆ < JAKOŚĆ. Polecam zerknąć jak ktoś o nim nie słyszał. WoodLore Channel 

Edited by Vezz