Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witaj towarzyszko i baw się dobrze... zaraz, zaraz... oooo to ty już tu troche jesteś na forum =/

Pytanie. O co chodzi z tymi tytułami użutkowników?? To ustala administarcja czy jak bo w reg. nic nie znalazłem, a i jeszcze jedno reg. forum; taryfikator "Treści rasistowskie, nawołujące do nienawiści, promujące totalitaryzm i inne zakazane przez Prawo Polskie" socjalizmu to dotyczy???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas się przywitać ^^

Jestem Raven, znana w szerokich kręgach jako Zuza. Mam 15 lat. Dla tych co byli na Pyrkonie - też tam byłam ^^ Co do zainteresowań - fantastyka, manga, anime, wyroby cukiernicze i oczywiście MLP, chociaż przypomniano mi o tym stosunkowo niedawno :)

Nie ma co długo się rozpisywać - witam wszystkich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, dzień dobry, dobry wieczór, cześć i czołem.

Z tej strony zuzin. Mieszkam w Limanowej i ostatnio mam się dość dobrze. Najbliżej mi do fandomu krakowskiego, dlatego też właśnie tam najczęściej jeżdżę na konwenty/ponymeety. Co prawda zarejestrowałam się na forum prawie rok temu (Bałam się że ktoś mi ukradnie nick. Znowu.), ale czas mam dopiero teraz, toteż właśnie dzisiaj zacznę pisanie na forum. Powiem coś o sobie.

Mam bardzo dużo zainteresowań - My Little Pony, anime i manga, Homestuck, Hetalia, rysowanie, muzyka, komiksy, literatura fantasy i detektywistyczna, seriale, gry komputerowe, picie herbaty five o'clock i nie tylko, spędzanie połowy dnia na różnychchanach i dziwnychbooru a drugiej połowy (która zwykle przypada na godziny nocne) na rysowaniu. Więcej grzechów nie pamiętam, mam nadzieję że nie zanudziłam.

(jk, piszę dalej >D)

Tak więc widać, że w moim życiu nie ma czasu na naukę, więc zdobywam oceny tylko i wyłącznie za pomocą moich tajemnych umiejętności słuchania na lekcji, własnej inteligencji (mimo wszystko trochę mam) i rozumowaniu dedukcyjnemu.

Mimo wielu zainteresowań nie mam zbyt wielu znajomych i na konwentach jestem samotna (smuteczek :C)

Ojeju, mogłabym pisać jeszcze więcej, ale wolę się już nie rozpisywać, pewnie już i tak 90% kuców przeglądających ten temat zrezygnowało z czytania mojego posta z powodu długości.

Jeśli ktoś chce pogadać to zapraszam na PW.

Brohoof i Brohug dla wszystkich Bronies i Pegasis. <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko! Jestem Rebon (właściwie to Czarek, Cezary, Czaro ale wolę Rebon). Mam 16 lat (27.03.1997) Mieszkam w Radomiu (Woj. Mazowieckie). Lubię grać na komputerze, czytać książki i czasami uprawiać jakiś sport. My Little Pony oglądam od czasu konwentu Nejiro (ten z którego JJayJoker z DuDulem nagrywał) na którym byłem i jakieś pół maratonu obejrzałem (spać mi się chciało :twilight2:) Jestem chyba jak każdy nastolatek, czyli zbuntowany ale umiem się pohamować jeśli trzeba. Umiem rozbawiać, godzić i uszczęśliwiać ludzi. Mój ulubiony kucyk (właściwie Alicorn) to księżniczka Cadence (zakochałem się w niej jak zobaczyłem ją w odcinku "Ślub w Canterlocie" .... ta zakochałem się w kucyku :twilight5:). Dlaczego mam ksywkę Rebon? A no dlatego, że mam bardzo bujną wyobraźnię dzięki której w 5 lat stworzyłem świat w mojej głowie który nazywa się Saiania (ta wiem głupia nazwa ale to nie jest najważniejsze). Jestem tam Stalowym Alchemikiem który wygląda jak Edward Erlic (Jeśli kojarzysz FMA to chyba wiesaz o kogo mi chodzi), no i podczas "Wojny światów" (nie chodzi mi o ten film) "umarłem" ale po miesiącu zmartwychwstałem - dlatego Rebon bo od słowa "Reborn" czyli odrodzenie po angielsku, a teraz piszę książkę o sobie tyle, że jestem na Ziemi. To jest poniekąd FF bo główni bohaterowie to Twilight, Fluttershy, Rainbow, Rarity, Applejack, Pinkie, Spike i ja (tak wiem mam naje**** we łbie). Będę tę książkę publikować w necie więc będziecie mogli ją przeczytać ostrzegam jednak, że wiele pada wulgaryzmów w moim wykonaniu no bo jestem trochę nerwowym człowiekiem (tylko w książce).

No to tyle, jeśli chcecie wiedzieć więcej to piszcie do mnie na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka jestem Damian (NuclearVision, Nuki, Alone, NuclearVision257), nie bardzo wiem co napisać. Najbardziej to wielbię Księżniczkę Lunę, w domu 23/7 bo z godzinkę na siłowni (trzeba coś ze sobą zrobić), moje życie jest warte tyle co nic i przy życiu utrzymuje mnie MLP i Ryśek, nie mam żadnych talentów, nic nie potrafię (ofiara losu :o).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć nazywam się Gracjan i mam 14 lat.

Mieszkam w Wodzisławiu Śląskim.My little pony zacząłem oglądać chyba 2 lata temu w listopadzie napotkałem jakiś film związany z MLP i pomyślałem a zobaczę.Po obejrzeniu wpisałem na yt My little pony i pooglądałem parę odcinków, później jeszcze więcej.

Interesuję się grami i zamierzam zająć się animacją ale za bardzo mi się nie chcę

Jeśli ktoś chce ze mną zagrać to zapraszam.Gram w League of Legend i w minecrafta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...