Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Cześć, mam na imię Joanna, mam 12 lat. Mieszkam w Bartoszycach w woj. warmińsko-mazurskim. Lubię czytać powieści fantastyczne i straszne historie :crazytwi: , bardzo lubię MLP:FiM. Moimi ulubionymi postaciami są: Twilight Sparkle :twilight2: , Luna :TWcU3: , Rainbow Dash :rd5:  i Vinyl Scratch  :untz:  . To chyba wszystko ogółem o mnie... :twilight3: Jeszcze raz witam wszystkich!

Brohoof everypony! :brohoof: Let's make banned all the haters!  :ban:

 

PS: Więcej na moim profilu już niebawem.

Edytowano przez asjaspa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sweetaśnie moę się przedstawić ? mogę ? błagam błagam ! :pinkie2: (wesoło wzdycha) aaaaaaa jak fajnie

jeśli tak to:

Hej jestem kaleidoscope33 (kalejdoskop33) na imię mam Natalia. mieszkam w takiej tam małej miejscowości Warszawie :twilight3:  . Lubię MLP odkąd pamiętam a dokładnie zaczęłam gdy miałam eee.... 5 lat? aha lubię anime i wszelkiego rodzaju rysunek . interesuję się tez malarstwem i fotografią.      ALE BOMBA!! :pinkie2:  MAM NADZIEJĘ ,ŻE  BĘDZIE SUPER :pinkiederpy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To witam wszystkich,
Nazwywam się Natalia, ale jestem przyzwyczajona do nazywania mnie Natsu. Mam 15 lat, interesuję się mangą, anime, rysunkiem, animacją i historią. A, i oczywiście kucykami. Mieszkam w Gdańsku (miło by było, gdyby jacyś Bronies i Pegasister z Gd czasem się odezwali :3) Oprócz tego, jestem z natury nieśmiała, i nie za dobra w zawieraniu nowych znajomości, może dlatego wprost uwielbiam Fluttershy :fluttershy5: .
Oprócz tego mam w sobie cechy Pinkie/Pinkameni. Miewam napady depresji z której nie wyszłam, ale jeśli mam pocieszyć przyjaciół to staję na głowie :)
W fandomie byłam z rok - dwa lata, i po rocznej przerwie znów wróciłam. Mam nadzieję, że jakoś będę się udzielać.
Przepraszam za zanudzanie, brohoof + free hug :3 :fshug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayo ^^ Watashiwa Ania.

Tak jak już zauważyliście jestem fanką anime.(Ten kto ogląda MLP musi być Otaku)

chociaż to nie jest anime XD.

Mam 14 lat i mieszkam w Grodzisku Mazowieckim. Moją ulubienicą jest Fluttershy jak i ostatnio Doctor Whooves :D

 

Ostatnio zaczełam czytac tumbla Disorded Whooves and <3 Capitan Jack i także oglądać Doctora Who (ten serial Sciene-Fiction)

 

Szukam przyjaciół o podobnych zainteresowaniach :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sześć wszystkim!!

Na imię mam Paweł, mieszkam w Radomiu (szukam chytrej baby :P) i samym serialem zainteresowałem się ok. miesiąc temu oglądając parodie stalina. Interesuje się rysowaniem, informatyką, militarią i trochę medycyną. Najbardziej z mlp lubię parodie i przeróbki :ajawesome:  (sam chciałem robić ale mój komputer jest jak osioł). Słucham co mi wpadnie w ucho a z gier najbardziej lubię strategie (Stronchold, Medival...)

, niektóre strzelanki (Battlefield, Wolfenstein...) i SimCity  :pinkiehappy: !!!!!!

No i pozdrawiam z Radomia  :cydr:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko... :cheese:

mam na imie Kinga(Kinia),mieszkam w Jaworznie (woj.Śląskie)jak byłam mała(a to było całkiem niedawno)to mieszkałam w bibliotece :crazytwi:(to taka przenośnia),ale tak jak w 1 odc. 1sezonu znalazłam rok temu przyjaciółki(dwie)i jedna z nich (Wild Tamara) :hug4:pokazała mi 1 z odc. mlp i od tej pory z czytocholiczki powoli zmieniam się w Pinkie. :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...