Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witam Nazywam się Szymon, rocznik 1997. Pochodzę z woj. Lubelskiego. Większość czasu spędzam przy komputerze ale też czytam ( przeważnie na komputerze). Czytam głównie fantasy oraz fanfic-i związane z MLP. Co do gier to LoL oraz seria AC i wiele innych. Co do muzyki słucham metalu, nie będę się zagłębiał w konkretne zespoły bo jest tego sporo i raczej was to nie interesuję. Zacząłem ostatnio rysować więc może niebawem wrzucę jakieś rysunki. I oczywiście jestem fanem Fluttershy. Forum odwiedzam od około miesiąca ale dopiero teraz zdecydowałem się zalogować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem Włodek, pisałem już wcześniej, ale chyba w złym temacie za co przepraszam. Jestem nowy i nie bardzo się orientuje. Kucyki oglądam od niedawna. Do kucyków wciągnął mnie mój znajomy z reala -ThatIsSoSad, z którym lubimy bawić się w samurajów. Lubię słuchać indie rocka. Nie lubię PO. Mój ulubiony kucyk to Rainbow Dash. Niedługo planuję zakupić diablo 3. Mam nadzieję, że zawrę na tym forum parę fajnych znajomości do gry online. Poza tym znam też Lemuura.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Szymonie. Mój rocznik. *piąteczka* Mam nadzieję, że się z wszystkimi dogadasz :3 @edit Dobry wieczór Włodku. Zabawa w samurajów (zabawa swoimi mieczami i te sprawy ? xD) Indie rock również lubię, a Rainbow kocham - mile spędzonego czasu na forum życzę :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ludziska! Tutaj Hippi. Brony 15 lat. O MLP dowiedziałem się od kumpla Kazika, który ogląda to od tegorocznej Wielkanocy ;p Wciagnął mnie do tego i razem oglądamy ;) Obydwoje przejechaliśmy już całe 2 sezony i lecim od nowa. Kazik uwielbia Rainbow Dash, a u mnie było skomplikowanie ;p Na samym początku lubiałem również Rainbow, potem Fluttershy, a teraz Applejack <333 Nie wiem czemu ja lubie, ale pewnie tego, ze to przeciwienstwo mnie ;) Ale never mind. Z Kazikiem i FOXXem słuchamy remixów z YT i jest zarąbiście. To ja lece oglądać next odcinek... nQ ludzie ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd, wszyscy jesteśmy hipisami.

właśnie mnie obraziłeś wiesz :P ?

zresztą odkąd umarł Rysiek to prawdziwych hipisów już nie ma (zastąpili ich hipsterzy)

a tak poza tym to witam ten mały tłumik nowych twarzy na forum ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...