Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Jestem Eryk lat 17 woj.podkarpackie HEJO. Interesuję się profilowaniem psychologicznym , biografiami seryjnych morderców , szalenie jestem zainteresowany drugą wojną światową , zbrodnie wojenne , zbrodniarze wojenni , dawniej demonologia teraz trochę mniej , astronomia (moja pierwsza i największa fascynacja) , coś tam na keybordzie gram (słabo) ale jednak xD. To chyba tyle na mój temat skucykowany jestem od 3-4 miesiecy zaczęło się od brony music która mnie nieoczekiwanie zachwyciła gdyż zazwyczaj to Rammstein i takie tam. Miło mi was wszystkich poznać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluandar

Aloha! Michał jestem :D Mieszkam w woj. Zachodniopomorskim w okolicach Szczecina. Mam 17 lat i uczęszczam do liceum. Oprócz MLP interesuje się historią, kulturoznawstwem, filozofią, literaturą no i oczywiście RPG którego jestem przerdzewiałym weteranem(w woli ścisłości, nie mówię tu tylko o grach komputerowych). Moim małym hobby jest pisarstwo, aczkolwiek bez żadnych efektów . Czasem stymuluje umysł przy zagadkach, sudoku, krzyżówkach i tym podobnych. Oprócz tego jestem(of corse) graczem komputerowym :) Lubię wszelaką muzykę, no może poza paroma wyjątkami. Bardzo przepadam za melodią skrzypiec. Co do zainteresowań to jak na razie chyba wystarczająco :D Ach tak, mam tendencję(wole to nazwać darem) do krytykowania wszystkiego co mi się trafi. MLP zainteresowałem się kiedy zobaczyłem na Internecie sporo odniesień do tego serialu, byłem ciekaw czym jest ten dziecięcy fenomen i… no cóż stałem się jednym z was(dodam że od niedawna). Nie posiadam swojego ulubieńca w Mane6. No dobrze, to chyba wystarczająco jak na pierwsze wyznanie :) Ach tak, jestem uznawany za kompletnie p…. porąbanego, niewiadomych przyczyn :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny z Zachodniopomorskiego! Nasze grono się rozrasta (hahaha). (Jakbyś się dziwił dlaczego mam Katowice w profilu, wiedz, że urodziłem się w Kołobrzegu). Jesteś graczem komputerowym, masz dużego plusa.. Widać że pogodna z ciebie osoba :D Miłej zabawy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...