Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witam wszystkich ^^

Na imię mi Andrzej i mam 13 lat

Gdy nadarzy się okazja oglądam MLP nie ważne jakie odcinki ale żeby tylko były :]

Moje ulubione postacie z MLP to : Siostry Pie i oczywiście Księżniczka Twilight Sparkle :D

Chociaż te 1 rzadko występowały w MLP i tak je lubie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Maciek, 17 lat, mazowsze. W wolnych chwilach ćwiczę, gram na PC i rzecz jasna oglądam MLP. Generalnie z serialu to lubię każdą postać. Interesuję się komputerami, grami, piekarnikiem (który przed chwilą się popsuł)... W skrócie: wszelkimi rzeczami które działają na prąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Otwocka pod Warszawą! Na imię mi Kuba, 15 lat. Z samego serialu uwielbiam Fluttershy (YAY!) a z fandomu Księżniczkę Lunę. Oprócz MLP i pisania fanficów lubię słuchać muzyki wszelkiego rodzaju i maści, najbardziej Mettallica, Hollywood Undead i Paktofonika, a z fandomu Carbon Maestro i MandoPony. Uwielbiam równiez tematy fantasy, a w wolnym czasie chodzę po mieście z paroma kolegami xD. Jeśli ktos czyta to i mieszka w pobliżu, to niech wie, ze szukam ludzi na event! Pozdrawiam wszystkich Bronis i Pegasis!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba (2000) Lubię robić dziwne filmiki. Poznałem MLP chyba jak miałem 9 lat .Oglądałem z siostrą kuce nie wiedząc że istnieją inni bronies teraz do tego przypadkiem powróciłem  :TaTds:

Rocznik 2000? Jak miło~ :fluttershy5:

Przypadkiem?Dlaczego przypadkiem? Opowiedz nam historie swojego życia to.  :lkBLv:

Patrząc na twoją sygnature...robisz gify?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witam! Nazywam się Damian. Mieszkam w Kobylnicy obok Słupska. Rocznik 96, lat 17. Interesuję się prehistorią, geografią, biologią, historią legendarnego i majestatycznego liniowca o nazwie RMS Titanic, sportem, muzyką i filmami. Jestem wiernym fanem zespołu z Wielkiej Brytanii, który się nazywa Depeche Mode. Jestem także kibicem FCB, BVB, MU i FCBM. Nie jestem tak naprawdę bronym ale bardzo lubię serial MLP: FiM i staram się żyć w realnym świecie, bo w fikcyjnym świecie tracę czas i głowę. Jestem dobrym kolażem, piłkarzem i bokserem, moimi ulubieńcami z MLP: FiM są Applejack, Twilight Sparkle, Królowa Chrysalis, Księżniczka Luna, Scootaloo, Apple Bloom i Rarity. Jestem na forum od wczoraj i mam nadzieję, że będziemy się dobrze dogadywać ;) To na tyle, pozdrawiam..

Edytowano przez Ziomuś z pomorza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś dużo tych stron :D

 

To może w opisze siebie w 7 magicznych zdaniach :P 

 

1. Nazywam się Rafał

2. 16 (jak by w miejscu^^) 

3. Hobby: Informatyka, Fanarty, Grać w gry xDD, Muzyka, Geografia, Fizyka 

4. Ulubione Gry to: ''Fanfiki'' dotyczące MLP:FIM, Gry FPS, Gry MMO... 

5. Miejsce zamieszkania: Podkarpacie/Stalowa Wola

6. ulubiona postacie to Rarity, Rainbow Dash, AppleJack, Fluttershy, Twilight, Pinki Pie (i reszta kucyków <3

7. Dobrze się dogaduje ;) xD 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Klara, jestem trzynastolatką, mieszkającą w Rzeszowie (Województwo Podkarpackie)

Lubię rysować (co mi kompletnie nie wychodzi), a także oglądać Anime (najlepiej w klimatach Horroru) i czytać Mangę.

Interesują mnie gry (szczególnie JRPG, jak i Horror)

Moimi ulubionymi kucykami są Derpy i Pinkie Pie.

Lubię słuchać muzyki (Vocaloid)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...