Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Ola, 13 lat woj. Łódzkie.

Moje ulubione kucyki to Fluttershy i Pinkamena.  Jestem leniem (toteż ciągle siedze przed kompem :) )

Witaj :hug:

Lubisz jakieś Anime?

Co sądzisz o zimnym klimacie?

Co sądzisz o Norwegii i Islandii?

Lubisz kraje Norweskie i Azjatyckie?

Ulubiony smak lodów?

Czuj się jak w domu :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać, wszystkich nowych użytkowników forum!

:pinkie:

 

Każdy fan bardzo przeżywa :twilight5:

Też pozdrawiam, a i jak tak bardzo kucykowo to aż piosenkę dorzucę:

Tak w ogóle to “Kucyńskimi”, brzmi dziwnie, ale mam też nadzieję że wpadniesz kiedyś na sobotniego meeta. :fluttershy4:

     Dziękuję za zaproszenie drogi Arpegiusie :)

Natomiast co do określenie "Kucyńskimi, Kucyńskie etc." to mówiłam tak od samego początku i już zostało :)

 

Pozdrawiam Cię serdecznie :RPHVO:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy. Z tego co widzę jestem chyba najmłodsza. <yey> 13 lat. <w listopadzie już 14>

Jak pisałam jestem z Małopolski, Skawina. Chodzę do gimnazjum.

 

Jestem dość cichą dziewczyną i spokojną,... lecz jak się zdenerwuje  xd to po prostu.

Co lubię: Np: Ciasta - a co myśleliście trzeba coś zjeść. Iż z tego kocham wszystko. <No rawie>

Z filmów/ bajek :

MLP - od nie dawna

PzM   Króla lwa    Piraci z Karaibów    Harry Poter

I takie tam

Ulubiona postać ? RD oraz Soarin.... No cóż..

I to chyba tyle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.  :twilight2: 
Rzeszów, lat 21, średnio szczęśliwa studentka turystyki na Uniwerku. 
Z kucykami zapoznałam się przypadkiem, a konkretnie - dzięki piosence Rarity o szyciu, którą jeden ze znajomych zarzucił kiedyś na tablicy fejsbukowej...
Moje fav kuce to Twily i Derpy. :derptongue: 
Nie wiem, czy mogę się nazywać pegasis, ale tak poza tym to jestę mangowcę i planuję cosplay z kucyków.  :x 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam się Sebastian.

Mam 16 lat i mieszkam w Gorzowie WLKP.

Jestem bronym już okołom dwa lata więc moja wiedza na temat serialu jest dość rozległa.Jestem miłym tolerancyjnym facetem który chętnie nawiązuje nowe przyjaźnie.

Lubię muzykę,taniec,astronomię i oczywiście sam serial. Moim ulubionym kucykiem jest pinkie pie choć żywię też sympatie do discorda. moją ulubioną piosenką z serialu jest smile song. Ulubionym fanfikiem my little dashie. A ulubionym wykonawcą The Living Tombstone. Aktualnie moim ulubionym utworem jest Awoken  woodentoastera i H8 seed

Edytowano przez sajback
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, Kaito jestem, lat 20, wolny, ateista, realista, technik informatyk. Ulubione kuce Lyra, Trixie i Twilight. Urodziłem się 9tego dnia lutego czyli w międzynarodowy dzień pizzy. UWIELBIAM PIZZE, danie na każdą porę dnia! Zainteresowania:

- siedzę w internecie (tu zawsze jest co robić, trzeba się tylko umieć zachować)
- gram w gry (najczęściej LoL, Minecraft, Guild Wars 2, Fallout 3 i NV a tak to co nowego wyjdzie ściągam, Deadpool świetny ale bez innowacji)
- kultura Japonii (wszystko, język, hiragana, katakana, Touhou, doujiny, samuraje, tradycja, kultura, Taoizm etc.)
- Pony, a jak! Slucham remixów, sprawdzam EQD, Derpibooru, zbieram obrazki, mam swojego oc etc, ale nie cloppam, choć potrafię zrozumieć bo grafiki potrafią przyprawić o bonera :eyebrow: )
- słucham muzyki (różnej choć najczęściej elektroniczna i rock, ulubione zespoły Mindless Self Indulgence, Celldweller, Infected Mushroom)
Ogólnie byłem tu już ponad rok temu, trochę popisałem, padł mi zasilacz, 2 tygodnie bez kompa i zapomniałem o tym forum :oops:
Teraz wróciłem i widzę że moje posty gdzieś wcięło więc warto było przedstawić się jeszcze raz. Liczę że przyjmiecie mnie z powrotem :lyrahug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, z tej strony Piotrek, 21 wiosen na karku. Zaliczam się do militarnych brony, ze względu na pracę i zainteresowania (wojsko i ASG). Pochodzę z Krakowa, obecnie mieszkam w Chrzanowie (Małopolskie).

 

Moja przygoda z poniaczami rozpoczęła się od remixu Alex.S-a piosenki Cutie Mark Crusaders Theme Song. W sumie można powiedzieć, że moje zainteresowanie muzyką elektryczną i dubstem też się wtedy rozpoczęło :P Po CMC był remix intra MLP, później był Tombstone i jego genialne remixy, aż w końcu zdecydowałem się obejrzeć pierwsze 2 odcinki, no i historia jakich wiele - podszedłem do tego z nastawieniem, a co tam mi szkodzi? Oglądało się Porę na przygodę i Kapitana Bombę to i kucyki dla mnie nie będą niczym strasznym, no i zanim się obejrzałem wsiąkłem w ten fandom po uszy :)

 

Także już ponad 2 lata interesuję się kucami, słucham muzyki kucowej (w szczególności The Living Tombstone i PrinceWhateverer), a ostatnimi czasy również radia z tego forum. Czasami słucham fanficków na kanale miśka200n. Subskrybuję mnóstwo Brony'ch m.in. SaberSparka, Jhallera, Ibringdaluz, SillyFilly Studios i mógłbym tak jeszcze kilkanaście innych wymienić, sporo tego się przez ten czas nazbierało.

Hmm trochę się rozpisałem, myślę, że na początek starczy :)

Brohoof and stay awsome !

Edytowano przez Fudi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilka lat 9 i puł interesuje się informatyką, my little pony , muzyką (szczegulnie lubię ją tworzyć) i to tyle  :ajawesome:


Emilka lat 9 i puł interesuje się informatyką, my little pony , muzyką (szczegulnie lubię ją tworzyć) i to tyle  :ajawesome:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Emilka lat 9 i pół interesuje się informatyką, My Little Pony, muzyką (szczególnie lubię ją tworzyć) i to tyle  :ajawesome:

 

Na początek radzę zainteresować się zasadami poprawnej pisowni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie-Marysia

Wiek-13(tak sądze, każdy mi mówi co innego)

Zainteresowania- MLP, howrse, myszy, konie,psy

Ulubione kucyki-1.SPITFIRE :spitfire:

                          2.SOARIN :) (nie było obrazka)

                          3.RAINBOW DASH :rbd:

                          4.TWILIGHT SPARKLE :twilight:   


A sory zapomniałam mieszkam w lublinie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, jestem Bartek, mam 17 lat. O MLP dowiedziałem się oglądając przeróbki Stalina, z ciekawości obejrzałem dwa pierwsze odcinki, spodobało mi się, więc oglądałem dalej. Później odkryłem muzykę tworzoną przez fandom i poniacze do reszty mną zawładnęły. 

Od 6 lat moją największą pasją jest programowanie, lubię też pływać, grać na gitarze, imprezować, "grać w gry" oraz czytać książki fantasy.

I to chyba tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Piotr mam 14 lat.
- Mieszkam w Pile
- Interesuję się muzyką
- W wolnym czasie Gram na gitarze i tworzę piosenki o tematyce MLP
- Słucham metalu i muzyki akustycznej, kocham zespoły takie jak Slayer czy Iron Maiden
- Moja ulubiona postać z serialu to Fluttershy :yay:  oraz Rarity :kUzFl:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...