Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Halló, ég sem við höfum aðra Otaku? ^o^

Lubię rysować (co mi kompletnie nie wychodzi), a także oglądać Anime (najlepiej w klimatach Horroru) i czytać Mangę.

Lubię słuchać muzyki (Vocaloid)

Horror powiadasz...czyli pewnie się z większością dogadasz..heh.

Vocaloidy?Jaki jest twój ulubiony Vocaloid? :3

A i jeszcze jedno,jaki jest twój ulubiony kraj (polska i Japonia się nie liczą,bo tak) i jaki byś chciała zwiedzić?

Kveðjum og njóta dvalarinnar!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vocaloidy?Jaki jest twój ulubiony Vocaloid? :3

A i jeszcze jedno,jaki jest twój ulubiony kraj (polska i Japonia się nie liczą,bo tak) i jaki byś chciała zwiedzić?

 

Cóż... Ulubionym będzie chyba Hatsune Miku, bo kocham jej głos. Choć Rin i Len też są świetni :3

O miejsce ulubionego walczą dzielnie Szwajcaria i Rosja. Z tym drugim wiąże się pewna historia, a co do pierwszego to fascynują mnie ich sery, neutralność i to jak zdzierają z ludzi kasę. Zwiedzić chciałabym jaki kraj Azjatycki, bo tam jeszcze nie byłam, jeśli nie Japonia, to mogą być Chiny :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje imię nie ma znaczenia, gdyż historia taka jak ta, nie pamięta o takich ludziach... jak ja. Jedynie mogę ujawnić jedną z moich twarzy, jaką jest Grentonumanuma. Ten post nie zmienia zbyt wiele. Niezmordowany czas nieustannie chwyta za bark i pcha do przodu. Operację czas zacząć... 

 

 

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Krystian. Mieszkam w małej wsi, w woj.małopolskim. Interesuje mnie prawie wszystko a najbardziej motoryzacja. Słucham Rocka, trochę Metalu, Disco i tego co wpadnie w ucho. Fan Twilight Sparkle, Derpy i oczywiście Księżniczki Luny.

Edytowano przez krystipon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje imię nie ma znaczenia, gdyż historia taka jak ta, nie pamięta o takich ludziach... jak ja. Jedynie mogę ujawnić jedną z moich twarzy, jaką jest Grentonumanuma. Ten post nie zmienia zbyt wiele. Niezmordowany czas nieustannie chwyta za bark i pcha do przodu. Operację czas zacząć... 

Powiało grozą... Z ciekawości: o jaką operację chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiało grozą... Z ciekawości: o jaką operację chodzi?

Dobrze, że powiało, albowiem operacja nie będzie spowita tajemnicą, gdyż, chociaż cześć niej, tkwi w każdym z nas. Jeśli jesteś synem Ciekawości, niech i Cierpliwość zapuka do twych drzwi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!, Jestem Sebastian, Mam 16 lat i mieszkam niedaleko warszawy, interesuje się sportem, robieniem i edytowaniem muzyki, i ogólnie informatyką :), oraz oczywiście jestem fanem MLP FIM :), oraz przewspaniałej Rarity :D, Mam nadzieję że znajdę tu bratnie dusze i wspaniałych ludzie pozdrawiam ! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że powiało, albowiem operacja nie będzie spowita tajemnicą, gdyż, chociaż cześć niej, tkwi w każdym z nas. Jeśli jesteś synem Ciekawości, niech i Cierpliwość zapuka do twych drzwi. 

Jeśli "operacja" się rozpocznie to prosze o info, a co do języka, to "gdyż, chociaż" rozwaliło część budowanej atmosfery

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli "operacja" się rozpocznie to prosze o info, a co do języka, to "gdyż, chociaż" rozwaliło część budowanej atmosfery

Jest to niewykluczone, aczkolwiek pisanie automatyczne, nie jest wskazane do budowania klimatów. Jeśli zaś niedosyt informacji Ci doskwiera, sprawdzaj MLP Polska, FGE, poczujesz falę zaspokojenia. looool!!

Hej!, Jestem Sebastian, Mam 16 lat i mieszkam niedaleko warszawy, interesuje się sportem, robieniem i edytowaniem muzyki, i ogólnie informatyką :), oraz oczywiście jestem fanem MLP FIM :), oraz przewspaniałej Rarity :D, Mam nadzieję że znajdę tu bratnie dusze i wspaniałych ludzie pozdrawiam ! :)

Witaj bracie rówieśniku, takiego samego chrztu, lecz odmiennych miast i kucyków. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ponownie… byłem już tu kiedyś, ale… (wolę przemilczeć, dlaczego mnie tu zabrakło). Po blisko 2,5 miesiąca przerwy wracam i liczę, że pozwolicie mi w spokoju doczekać dni końca. Nie lubię pisać o sobie i chyba bym nie potrafił,  dlatego przemilczę też ten temat… Mam 22 wiosny za sobą, więc już nie taki młodziak, a mówić mi możecie po prostu Chudy…

Edytowano przez Chudy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...