Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Tak więc: etykieta zawsze nakazuje przede wszystkim przedstawić się, dlatego i ja przedstawię się. Moje imię składa się z od jednej do dwudziestu ośmiu liter od A do Z. Mieszczę się w przedziale wiekowym 0-5000 lat, mieszkam gdzieś na kuli ziemskiej.

Kurde, dawno nie czytałem tak fajnego początku

Szczerze - nigdy :rainderp:

Tak czy inaczej

Witaj na forum! :brohoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za tę zwłokę, ale znając mojego pecha powinienem był spodziewać się, że mój komputer padnie trupem akurat dzień po zarejestrowaniu >.<

Tak więc: etykieta zawsze nakazuje przede wszystkim przedstawić się, dlatego i ja przedstawię się. Moje imię składa się z od jednej do dwudziestu ośmiu liter od A do Z. Mieszczę się w przedziale wiekowym 0-5000 lat, mieszkam gdzieś na kuli ziemskiej.

A serio, jestem nastoletnim bronym z województwa pomorskiego, superprotektywnym na punkcie danych osobistych. Jestem uzależniony od MLP (to nie jest śmieszne), moje ulubione postacie to kolejno Fluttershy, Spike i Twilight Sparkle. Żeby już nie przynudzać to lubię jeszcze rysować, budować z klocków Lego, komponować muzykę, pisać fanfikcje itp. oraz programować w GML (to taki fancy-talk na Gamemakera). Na komputerze lubię gry retro, np. Mario, Megaman lub Blupi. Lubię też mangę, zwłaszcza One Piece, Pokemon Adventures i Megaman Megamix. Jestem też kolegą użytkownika Amolek, może go znacie.

No to się rozpisałem. I tak nie wiem, czy będę aż tak aktywny na tym forum, ale musiałem się przedstawić, gdyż tak nakazuje etykieta; a nie wolno się sprzeciwiać etykiecie, gdyż być może pewnego dnia, uzbrojona w procę na ziemniaki, wyjdzie na łowy przeciwko wszystkim grubianom… *dygoce*

W końcu tutaj trafiłeś! :yay:

Witam Cię w imieniu swoim i Vinyl Scratch :P A także życzę miłego pobytu na forum ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdo wita cię Kapłan Malala (obecnie zdegradowany do przeklętego -.- ale odzyskam stanowisko!). Mamy nadzieję że zostaniesz dłużej na forum i dołączysz do oddziałów chaosu :megusta: Buhahahahaha(trzy strony szalonego śmiechu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...