Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witam! Jestem..... Major... Major Kusanagi (nie musicie znać prawdziwego imienia :P) Niedługo przyjdzie mi umierać bo jestem stary bo mam aż 23. Mieszkam w Pobliżu Krakowa. Moje zainteresowania to broń palna, wojsko, a w szczególności airsoft, gry komputerowe, manga, anime, muzyka (słuchać nie tworzyć). Hobby to właśnie (w tej kolejności) Airsoft, muzyka, gry. Mój ulubiony Kucyk to Raibow Dash. Choć gdy bym miał zostać kucykiem to normalnym, bez magi czy latania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 lata? Mój rówieśnik. Brohoof! Niech żyje '88! ^^ (Dodam na ucho że mój Very Special Some Brony ma jeszcze więcej). Od Rainbow się przeważnie trafia do fandomu, i w większości sympatia pozostaje. :) U mnie odwrotnie, mimo że moją ulubioną klaczą jest Pinkie, jako kucyk chciałabym być pegazem. :D Wojsko... Nadawał byś się do Gwardii Canterlot'u. :) Mazowsze pozdrawia. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majorze

Piona za karabiny! o/

Ulubiony karabin II wojny światowej?

Jeśli M1 Garand to dlaczego? :3

nie żebym trolowal ale m1 garand ma 1 ale ważną wadę gdyż ciężko przeładować go było i żołnierze musieli opróżniać magazynki za czym idzie to ze amunicja szybko cie kończyła. Więc moim ulubionymi sa:

-stary: Browning M1918, Sturmgewehr 44

-Nowe: Barrett M82, krotka: Beretta 92, Pancor Jackhammer ub AA-12

No a tera witam wszystkich nowych bawcie się dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żebym trolowal ale m1 garand ma 1 ale ważną wadę gdyż ciężko przeładować go było i żołnierze musieli opróżniać magazynki za czym idzie to ze amunicja szybko cie kończyła. Więc moim ulubionymi sa:

-stary: Browning M1918, Sturmgewehr 44

-Nowe: Barrett M82, krotka: Beretta 92, Pancor Jackhammer ub AA-12

No a tera witam wszystkich nowych bawcie się dobrze.

Nie ma broni bez wad. Ale większość da się łatwo zniwelować.

Z nowych moje ulubione to:

Istniejące: G36 i FN Five-seveN

W fazie projektowania: Magpul PDR i MBSB 5,56

I dzięki wszystkim za ciepłe powitanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żebym trolowal ale m1 garand ma 1 ale ważną wadę gdyż ciężko przeładować go było i żołnierze musieli opróżniać magazynki za czym idzie to ze amunicja szybko cie kończyła. Więc moim ulubionymi sa:

-stary: Browning M1918, Sturmgewehr 44

-Nowe: Barrett M82, krotka: Beretta 92, Pancor Jackhammer ub AA-12

No a tera witam wszystkich nowych bawcie się dobrze.

Nie chce ciągnąć offtopu no ale...

:yay: takiej odpowiedzi najbardziej oczekiwałem! Piona za Sturmgewhr'a o/

Chociaż Major też ma rację - nie ma broni bez wad, przy czym problem z wyskakującym magazynkiem z czasem rozwiązano i zaczęto wykorzystywać na swoją korzyść

BTW jeśli się narzeka na rozmiar magazynka to jest zawsze Browning M2 - ciężka i wielka motyka ale za to nienagannie dziurawiła "Stodziewiątki" czy inne Fw190 :derp2: No i radzi sobie do dziś

Majorze - każdemu się należy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...