Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Mielcar

Pyrkon 2017

Recommended Posts

Sądziłem że nie warto jest robić wydarzenie, bo każdy kto jedzie na Pyrkon, dobrze wie kiedy on się odbywa.

Uznałem jednak że warto napisać o spotkaniu zaplanowanym na sobotę (29.04) o godzinie 12:00 przy sekcji gastronomicznej

https://www.facebook.com/events/295408810880749/?active_tab=about

Spoiler

Może trochę za późno na ogłaszanie meet'ów, ale zawsze lepiej późno niż wcale :derp6:

Mam nadzieję, że nie będzie jak w zeszłym roku, że będą dwa meety, bo ludzie niezrozumieli się kiedy i hdzie ma się odbywać spotkanie. 

Może dlatego że są aktualnie dwie grupy Bronies Polska na FB, ale na szczęście z tego co mi wiadomo ogłoszenie było jedno ;)

• Upvote 1

O, fajnie! Postaram się wpaść przynajmniej na trochę (zaplanowałam też spotkanie z koleżanką z innego fandomu).

Ja na Pyrkonie będę, ale raczej nie wpadnę, bo jestem sprzedawcą. Ale jakby ktoś chciał zobaczyć waszego ulubionego moda i opiekuna działu, to zapraszam na stoisko firmy Epona. Będę łazić w kiecy z zielonego aksamitu.

11 godzin temu Mielcar napisał:

Może dlatego że są aktualnie dwie grupy Bronies Polska na FB, ale na szczęście z tego co mi wiadomo ogłoszenie było jedno ;)

Zawiniło zrozumienie treści przez kogoś. Jeśli pamiętam dobrze, to planowy meet był o 13 pod Halą nr 15, a ktoś przyszedł o 15 pod Halę 13 (Iglica) i zaczęli się tam gromadzić ludzie, którzy też źle zrozumieli ogłoszenie albo nawet nie wiedzieli o meecie.

Na pyrkonie będę w tylko sobotę, nie wiem jeszcze czy wpadnę na meet chyba że ktoś koniecznie chce mnie poznać :v czy będę wtedy gdzieś indziej.

• Upvote 1