Lightning

sourcefilmmaker.
Pierwsza w pełni realna animacja z dubingiem, Wasze opinie? (05/06:08:2017 wpuszczenie na YT)

13 postów w tym temacie

Jedna z moich pasji to animowanie. Oto mój pierwszy projekt który będzie (tak będzie bo nie dam rady go dziś skończyć, jutro 1 zmiana nadgodziny...)  prawdopodobnie jutro maks po jutrze opublikowany. Filmik będzie mieć co prawda minutę, ale jest lekko śmieszny, w miarę dopracowany i OFICJALNIE będzie wpuszczony na YT na nowym kanale gdzie takowe będę zamieszczać. Dzięki uprzejmości moich nowych 2 lektorów czyli LX. oraz MB (ich skróty) z którymi zawarłem współpracę NONprofit (takich ludzi szanuje) animacja dostaje nowe życie - dźwiękowo/głosowe. Poza tym zastososuję ruchomą trawę, drzewa, particle jako magia (medigun_beam_attrib_muzzle z gry TeamFortres z broni leczącej klasy Medyka) jako cząsteczki magii, światło księżyca jako Light2, oraz 2 modele, jeden nie zmieniany, 2 miał ReTextury, wiem podobny do Twilight. Nie miałem innego modelu a potrzebowałem akurat tego. Co sądzicie? Chcielibyście takie animacje? Wspieralibyście? Jeśli tak, to wypowiedzcie się w komentarzu, a nawet jeśli nie, też to uczyńcie, każda krytyka mile widziana ;) W załączniku daję SS z mojego projektu. Póki co mam około 35 sekund. Zostało jeszcze 25, poprawki mimiki, poprawki ruchu ciała, dodanie w paru miejscach efektu powiewania, dodanie trawy nałożenie animacji na trawę, wyczyszczenie każdego błędu, udekorowanie pokoju na który przez chwilkę jest widok (to moment troszkę taki ..."niegrzeczny" ale nawet +18 tego bym nie nazwał... po 1 nic nie widać, po 2 daleko... jedynie ruchy postaci lekko widać. Mniejsza. Tak że! Czekam na waszą opinię;)

12321321312.PNG

6

Jak dla mnie zapowiada się ciekawie :fluttershy5: Chętnie zobaczę już gotowy, opublikowany materiał, wtedy będzie można się wypowiedzieć. Teraz to jest takie ocenianie książki po okładce.

0

Napisano (edytowany)

Zdjęcia nie mówią zbyt dużo ale jak pokażesz gotową animację to chętnie obejrzę. 

Edytowano przez Vezzie
0

Napisano (edytowany)

Jest ciekawie. Na animacji się nie znam, ale się wypowiem :rainderp:. Wygląda dobrze. Bardzo podoba mi się klimat na uchwyconym ujęciu i chcę takie słuchawki. A ogółem to z wielką chęcią będę śledziła Twoje poczynania w kierunku finalnej wersji animacji.

Edytowano przez Wilczkowa
0

Jeśli potrzebujesz jakichś dźwięków z otoczenia, ruchu etc. to pisz do mnie c;. Chciałbym spróbować swoich sił w obróbce dźwięku :fluttershy5:

1

Ooooo tym mnie zainteresowałeś ;)

0

Odezwij się na priv, tylko z dość długim wyprzedzeniem (przed projektem), bo codziennie (oprócz niedziel) do po południa jestem zajęty.

0

Jak coś będę mieć na zlecenie to na pewno się odezwę ;) na razie bazuję na tych odgłosach z: TF 2, L4D2, Portal, HL itp, gry vavle

0

Czy ja dobrze widzę? Rainbow i Luna... ten tego? :shock:Animacja bardzo fajna, płynna. Wielkie brawa za trawę i ogólnie całokształt. Przydałoby się jednak trochę więcej odgłosów tła. Może jakieś świerszcze?  

0

43 minuty temu, Triste Cordis napisał:

Czy ja dobrze widzę? Rainbow i Luna... ten tego? :shock:Animacja bardzo fajna, płynna. Wielkie brawa za trawę i ogólnie całokształt. Przydałoby się jednak trochę więcej odgłosów tła. Może jakieś świerszcze?  

Jaka Rainboow? XD to mój OC XD wiem że może być lekko podobny włosami ale pyszczek ma ju z taki faceta

0

To było... dziwne. No.. ale co kto lubi :rainderp: 

1

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się