Skocz do zawartości

Witajcie


Nihil

Recommended Posts

Jestem troche aspołecznym trójkowym uczniem gimnazjum. My little pony  oglądam już  jakiś czas. Mam umysł ścisły lubie czytać książki, jeździć motcyklem, biegać po lesie, moimi ulubionymi gatunkami gier są rpg i ffs. 

Zarejestrowałem się tu głównie z ciekawości a o istnienu tej strony dowiedzałem się oglądajonc filmik z youtuba. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na naszym szanownym forum. Przypominamy o istnieniu słownika języka polskiego (wypomnę to już teraz, żeby potem nie było :v ), a także zapraszamy na nasz serwer discorda. Jeśli chcesz mnie tam dorwać, to znajdziesz po nicku :yay:

Pozdrawiam,

Szonszczyk

Edytowano przez Szonszczyk
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Piszę i mam nawet dwa pytania do Ciebie.

1. Jaki jest Twój ulubiony kucyk?

2. NLR czy SE?

 

Ponadto polecam poprzeglądać sobie różne działy, a w szczególności z twórczością! Jeśli lubisz czytać to znajdziesz tam coś dla siebie! Jeśli lubisz obrazki też je tu odnajdziesz! Ogólnie to mnóstwo rzeczy.

Życzę Ci wielu przyjemnych chwil spędzonych tutaj!

Pozdrawiam!

Ja.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Harmonia będzie z tobą, jak i słownik polski. Chyba, że piszesz dla żartów. :aj5: Co w pełni bym zrozumiał. Jednakowoż mógłbyś się podzielić większą ilością szczegółów o swojej osobie. Tutaj jesteś w śród swoich, jak to często mawiam. Fandom jest jak rodzina Adamsów, niepokojąco dziwna ale o swoich dba. I na czym grasz, konsola czy PC? No i czytasz ale gatunki? Będziesz pochłaniał TFUrczość literacką fandomu? I odczuwasz silną więź ze stadem gdy biegasz po lesie? :twilight8: Jak byłem młody też lubiłem biegać, teraz to głównie odciskuje swój plot na fotelu.

Edytowano przez Cahan
Słownik polski. Przymiotniki pochodzące od nazw państw należy zapisywać małą literą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Nihil napisał:

Jestem troche aspołecznym trójkowym uczniem gimnazjum. My little pony  oglądam już  jakiś czas. Mam umysł ścisły lubie czytać książki, jeździć motcyklem, biegać po lesie, moimi ulubionymi gatunkami gier są rpg i ffs. 

Witam, witam, witam, witam, witam, witam, witam, witam, witam, witam, witam.

No, przywitany zostałeś xd.

Trójki nie są złe, bynajmniej tylko dla osoby która je ma, bo dla rodziców to jak masz nawet piątkę „Miała być szóstka!".

Wsio chyba...

pozdrawiam, Ziemniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...