Skocz do zawartości

Cześć, postanowiłam pokazać się z artystycznej strony.


Recommended Posts

Spoko.

Zaruwno syn Sombry jak i Aurora są nastoletnimi kucykami, lecz niwiem ile lat mają, bo niewiem zupełnie ile lat powinni mieć by byli nastolatkami, kucyki chyba żyją badzo bardzo długo, o wiele dłużej niż ludzie.

 

Czy ktoś ma pomysł na imie syna Sombry, powinno być raczej takie mroczne:sombra2:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 22.09.2018 o 18:56, Aurora Borealis napisał:

Spoko.

Zaruwno syn Sombry jak i Aurora są nastoletnimi kucykami, lecz niwiem ile lat mają, bo niewiem zupełnie ile lat powinni mieć by byli nastolatkami, kucyki chyba żyją badzo bardzo długo, o wiele dłużej niż ludzie.

 

Czy ktoś ma pomysł na imie syna Sombry, powinno być raczej takie mroczne:sombra2:

Mam kilka:

- Nightmare Bowler

- Mystic Boater

- Dark Hood

- Sombra Jr.

 

PS. Ty na serio nie widzisz tych podkreśleń? :wtf:

Spoiler

xe41Fmw.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście twórczość dalej możecie komentować, bo jest co. Autorka ma spory potencjał, chociaż widać amatorszczyznę. Szkoda, że złamała w ten sposób regulamin. Bardzo mi się jej arty mimo niedoskonałości podobały, ale bardzo kreatywne były w większości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo nie dostała bana za błędy językowe (wtf?).

Secundo ja także mam i dysgrafię i dysleksję, nie zwalniają one z przestrzegania regulaminu, szczególnie gdy przeglądarki i klawiatury na komórce podkreślają byki na czerwono, te schorzenia UTRUDNIAJĄ pisanie, sprawiają że człowiek potrzebuje więcej czasu napisanie, a nie uniemożliwiają poprawne pisanie.

Tertio nie sądzisz, że to nie temat do rozważań o czyimś banie? Kolejny spam będzie karany.

 

Btw dysleksja nie polega na nie dostrzeganiu błędów.

Edytowano przez PervKapitan
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...