Skocz do zawartości

Szybkie ogłoszenie


Victoria Luna

Regulamin  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy stworzyć nowy regulamin dla działu poświęconemu Twilight Sparkle?

    • Tak
      6
    • Nie
      0


Recommended Posts

Witam. Piszę do Was, moje drogie kucyki, z kilkoma sprawami dotyczącymi działowi Księżniczki Przyjaźni. Wprawdzie od niedawna mam te oto stanowisko, jednak wiąże z tym działem duże plany np. konkursy (pomysł na jeden już jest w trakcie produkcji :NjdaT:). Mam w planach stworzenia kilka poddziałów, jednak przed tym chcę się skonsultować z innymi opiekunami oraz Wami, moi drodzy czytelnicy. Teraz pytanie do Was: czy napisać od nowa regulamin działu postaci Twilight Sparkle, w oparciu na poprzednim, czy zostawić tak jak jest? Tyczy się też Magicznych Pojedynków... Mam również pomysł na nowe poddziały, które nazywały by się Zaczarowana Biblioteka oraz Klasa Przyjaźni (nazwa w toku :crazytwi3:). Biblioteka (jak sama nazwa mówi) była by miejscem, gdzie każdy będzie mógł poszukać odpowiedniego tytułu, pytając innych lub czytając recenzję pozostałych moli książkowych. Klasa natomiast była by miejscem dyskusji (głównie) na temat przyjaźni ale też również innych rzeczy związanych z Equestrią...

Decyzja leży w waszych kopytkach (lub szponach, łapach...)

Jeśli macie jeszcze inne pomysły na rozwinięcie działu o księżniczce Przyjaźni, zachęcam do komentowania pod tym tematem.

 

Do usłyszenia! :godpony:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PervKapitan napisał:

Jak już pisałam. Ty jesteś opiekunem więc Twój dział ma być dla Ciebie domem. Wygodnym, przyjemnym. :sunburst7: Zmień co uważasz za słuszne bo będziesz w tym pracować. Trochę więcej pewności siebie ^^

Nie chęć walnąć gafy na samym początku, więc wolę popytać niż potem obrywać :flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że jeśli masz ochotę coś zmienić i myślisz, że dzięki temu będzie lepsze to... zmieniaj. Ty jesteś opiekunką działu Twili więc to Ty masz tutaj decydujący głos. Zmień i zobacz jak zareagują inni... co Ci szkodzi najwyżej poprawisz albo coś przecież nikt nie będzie Ci miał za złe, że chcesz działać. :starcute:

Edytowano przez Starlight Sparkle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Victoria Luna napisał:

A co sądzicie o nowych poddziałach? Stworzyć je czy też zostawić tak jak jest?

Jak masz wizję na organizację swego działu, to działaj, tylko z tym to do admina już, bo tylko oni mogą nowe poddziały tworzyć.

Ewentualnie, rozrysuj swoją wizję tutaj i napisz co jak widzisz, a reszta ci doradzi co najwyżej, bo tak ogólne pytanie nie daje wiele pola do manewru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już pisałam na samym początku, Biblioteka była by miejscem, gdzie kucyki mogły by polecać/recenzować książki, które przeczytali; w samym poddziale powstały by kolejne odgoni, dla poszczególnego tematu, by kucyk nie musiał przegrzebywać stos tematów by znaleźć odpowiedni gatunek czy opinię.

Klasa (muszę jakąś lepszą nazwę :v) natomiast była by do dyskusji na temat przyjaźni, ale również miejscem na dyskusję naukowe, gdzie kucyki będą mogły zapytać o definicję naukowego słownictwa, czy też pomagać zrozumieć dany problem (Broń Ceśka przed odrabianiem zadać domowych- od tego są inne strony :V)

Edytowano przez Victoria Luna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...