Skocz do zawartości

[Zabawa] Wielki Kucykowo-Muzyczny Quiz


Akouu

Recommended Posts

Uznałem, że grę zakończę po dwudziestym utworze, zakończę grę. Znalezienie jakiegoś ciekawego fragmentu, który nie jest oczywisty, co raz bardziej graniczy z cudem.

 

[Polski]

Nareszcie spełnienia się sen

[Angielski]

I can't believe that it's real

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Akouu napisał:

Teraz coś łatwego i prostego, ponieważ nie chcę mi się wysilać i poszukać

A to dobre, no to mi nieźle wstyd, bo coś takiego jak "We can work together" to, mam wrażenie, nasze bohaterki mówią w każdym odcinku serialu (w końcu działają wspólnie) i nie wiem z jakiej to piosenki. Wiedziałem, że przyjdzie ta chwila, że zapodasz coś oczywistego, a ja nie będę wiedział, co to. Et voila! :). A... I ja też nie będę szukał (odpowiedzi w internetach). Może do jutra skojarzę, ale nie będę już edytował posta w razie czego... Cóż, oby pokazał się ktoś jeszcze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja mam teraz pewne podejrzenie, ale skoro wcześniej napisałem, że już nie będę podawał żadnych nazw, to poczekam na wynik. Wtedy napiszę, o jakiej piosence teraz myślę. Może kolega powyżej już podał poprawną nazwę, nie wiem, w spoilery w zabawach czy konkursach też nie zerkam. Cóż, to się okaże za dzień-dwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.12.2018 o 17:36, Grzegorz_Nikodem napisał:

Equestria Girls...  Któregoś z filmów. 

Tak, a dokładnie z tego pierwszego. Piosenka to Equestria Girls, bardziej znana jako Cafeteria Song

Spoiler

Grupa to jest siła, lubisz Twilight, pomóż jej:sweetiebelle:

[Polski]

Więc się nie bój nic

[Angielski]

Add a little more

 

Kiedy masz 4 procent baterii, a jeszcze nie wstawiłeś fragmentu piosenki do swojego quizu:pinkiep:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że ten error to sprawka mojego internetu z vectry. Na szczęście tym razem mu się upiekło.

 

I tak jest tragiczny:fsscream:

 

Poczekam z wynikami do jutra, bo może ktoś nie miał czasu włączyć forum. W końcu nowy fragment ma pojawiać się co 2 dni, a to tak właściwie jest pierwszy dzień działającego forum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to było A Kirin Tale

 

I co? I to by było na tyle tego quizu. 20 różnych fragmentów. Całkiem sporo. Szukanie tych kawałków było bardzo trudne, długo się zastanawiałem, którego powinienem wybrać. To był też czas mojego zapoznania z tym forum. Pamiętam jak na początku przez pół godziny szukałem działu Gry i Zabawy, błądząc po jakiś magicznych pokojach, enklawach czy chatkach. Myślę, że w gnieździe podmieńców bym się bardziej odnalazł niż wtedy na forum :ajawesome:. Dziękuję wszystkim, którzy chociaż raz weszli w ten post. Kiedyś poprowadzę inną grę, ale jeszcze nie czas.

Na koniec dodam, że grę wygrał Youkai20, drugi był Grzegorz_Nikodem ex aequo z Starlight Sparkle,(oznaczyłbym was, ale mój telefon wariuje kiedy próbuję to zrobić) jednak wynik, oczywiście, nie ma znaczenia. Mam nadzieję, że przyjemnie grało się w tą gre i jeszcze raz wam dziękuję.

 

EDIT: grę miałem zakończyć po 20 fragmencie, a widzę, że się rozpędziłem i dołożyłem jeszcze jeden na zakończenie

Edytowano przez Akouu
  • +1 1
  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Akouu napisał:

Tak, to było A Kirin Tale

Jak to się stało, że nie poznałem słów tej fajnej, wesolutkiej (choć tekst jest de facto raczej gorzki...) melodii, choć puszczam ją sobie prawie że codziennie, to ja nie wiem (może zbyt wiele zasobów przeznaczam ostatnimi czasy na zabawę "Zgadnij miejsce"?) . No trudno. Oczywiście wszystko, co dobre, kiedyś się niestety kończy, więc i tego niezwykle ciekawego tematu nastał kres... Ze swej strony dziękuję wszystkim za ciekawe wyzwanie i wspólną zabawę. No i nie mogę się już doczekać następnej. :) 
 

 

30 minut temu, Akouu napisał:

To był też czas mojego zapoznania z tym forum. Pamiętam jak na początku przez pół godziny szukałem działu Gry i Zabawy, błądząc po jakiś magicznych pokojach, enklawach czy chatkach. Myślę, że w gnieździe podmieńców bym się bardziej odnalazł niż wtedy na forum :ajawesome:.

Spoiler

Nie przejmuj się, kolego. Ja do tej pory ledwie ogarniam forum (by nie szukać długo - nie wiem np. jak zrobić taką "buźkę Applejack"... bo i nie jest mi to potrzebne), a troszkę tu już konto mam. Kiedy ja zrobiłem sobie konto to w ogóle nie wiedziałem co i jak (a nawet - prawie w ogóle nie znałem jeszcze serialu! :) ) i dłuuuuuuuuuugo minęło, zanim choćby ogarnąłem co tu właściwie jest co (i kto tu jest kto) , o takich rzeczach, jak napisanie posta nawet nie wspominając ;) W ogóle odnoszę wrażenie, że szybkie połapanie się co, gdzie i jak tu robić/wstawiać, jest chyba przytłaczające dla kogoś zupełnie "zielonego"... A przynajmniej dla mnie było. Do dziś pamiętam zamęt, gdy zobaczyłem straszną dla mnie ilość niewiele mówiących mi nazw. Chciałem sobie tylko jakiś fanfik przeczytać i tyle, patrzę więc, szukam, szperam po całym forum, a tu nagle -  "Librum Secretum" Da hell?, myślę sobie. Czy to naprawdę jest "to forum o kucykach?" Nawet nie wiedziałem, że jest tu taki temat, w którym możesz się przywitać, przedstawić i takie tam (a więc ja się oczywiście z nikim nie przywitałem... Bo wykumałem to tak późno, że jakoś tak było mi głupio się przedstawiać z innymi forumowiczami... po dwóch latach ;) ).  Nawet nie wiem w sumie, czemu to napisałem i po co, ale co tam. :)

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...