Skocz do zawartości

Poszukiwacze zaginionego Avatara (Bon Bon)


solaris

Recommended Posts

Hej Wam! Chcielibyśmy ogłosić z Lyrą, że poszukujemy Avatara dla Bon Bon. Lyra nie mogła już patrzeć jak Bon Bon nie ma tak dobrego avatara jak ona, prawda?

Cóż... Są na pewno gorsi xD

Ekhem, wracając do sedna. Lyra stwierdziła, że weźmie sprawę w swoje kopytka i zaserwuje kandydatom pytania jak na rozmowie kwalifikacyjnej. Będziemy z Lyrą punktować odpowiedzi od najgorszej do najlepszej. Ten, kto uzbiera najwięcej punktów zostanie Avatarem Bon Bon (nie gwarantujemy kolorku i po odejściu od kasy nie przyjmujemy reklamacji).

No to pierwsze pytanie: Zbliżają się moje urodziny i Bon Bon chciałaby mi dać prezent. Co takiego przygotowałaby z Tobą? Liczę na kreatywne odpowiedzi ^^

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Na pewno była by to niespodzianka bo jaki kucyk nie lubi niespodzianek? razem z Bon Bon poszlibyśmy do Pinkie Pie bo ona robi najlepsze imprezy a impreza niespodzianka to super sprawa :) Przyda się tort a najlepsze torty tworzą państwo Cake, Mmmm... aż zrobiłem się głodny na myśl o tej pyszne kombinacji czekolady, orzechów i reszty słodkości... ale dosyć marzenia o torcie. Ale przecież potrzebny jest prezent! Sama przyjaźń jest największym prezentem jaki kucyk może dostać ale lepiej na urodziny podarować komuś rzecz materialną jak na przykład... harfę! Piękną pozłacaną lirę. Ale taka zwykła lira nie wydaje się być super prezentem... JUŻ WIEM! Rarity! Wysadzimy ją jakimiś pięknymi klejnotami i gotowe! Przyjęcie niespodzianka, super prezent oraz wielki niesamowicie smakuśny zarazem bardzo fikuśny tort! To musi być to :)

Link do komentarza

Ten taki sobie...

O, a ten jest całkiem niezły! O hej Wam :D

Zaraz Lyra przeczyta Wam punktację za pierwsze pytanie. Wybór nie okazał się taki prosty i trzeba było się zastanowić czyja odpowiedź była lepsza. Trzy najlepsze Lyra opatrzy komentarzem! ;)

Zatem tak:

11 - Hedzio (Najlepsza odpowiedź! Drapaczka w kształcie ludzkiej dłoni? Brzmi świetnie! Jakaś miniaturowa harfa się zawsze przyda, warto coś sobie postawić na półce, zwłaszcza że to Bon Bon odkurza xD A fotel też by się taki przydał. W starym już się sprężyny wyrobiły.)

10 - Arjen (Oooo tak! Jedynym minusem jest to, że trzeba by było to dzieło sztuki, które byście przygotowali z Bon Bon, po prostu zjeść)

9 - Neon (Kanapa wodna brzmi wspaniale, można się w niej cudownie zapaść, ale niestety mam róg i znając moją nieostrożność bym ją przekłuła. Co do repliki rąk... Nie podoba mi się koncepcja sznurków :P)

8 - MaxyBlack

7 - Lisica

6 - GumPony

5 - Kuoth

4 - FaithFire

3 - Trum

2 - Legion990

1 - KorQ

A teraz kolejne pytanie: Jak przekonalibyście z Bon Bon mnie, żebym poszła z Wami pomóc skopać ogródek Carrot Top?

Link do komentarza

Słyszałem że w ogródku Carrot Top jest zakopana stara lira ... piękna pozłacana z diamentami z pradawnych czasów. Kto by nie chciał takiego cacka ? A może znajdziemy tam coś stworzone przez ... LUDZI ! Może jakąś księgę o ich historii , kulturze o tym jacy są. A w ogóle warto pomagać przyjaciołom bo kiedyś oni mogą pomóc tobie oraz warto komuś pomóc bez interesownie bo przecież przyjaźń jest najważniejsza.

Link do komentarza
Gość Angel Wing

Słuchaj Lyra... Podobno Carrot Top mówiła kiedyś na mieście, że w tworzeniu ogródka pomagał jej jakiś człowiek wiesz... dłońmi ^^ Słuchaj... moglibyśmy iść i poszukać jakiś odcisków dłoni albo innych śladów... A jakbyśmy nic nie znaleźli to w sumie... zawsze można się u niej najeść za darmo no i posiedzieć na tej jej nowej, jeszcze pachnącej fabryką sofie z baaardzo miękkimi poduszkami... :D

Link do komentarza

Lyra, nie uwierzysz. Właśnie znaleźliśmy mapę spisaną ludzką ręką! Według niej wielki i niesamowity skarb jest ukryty pod ogródkiem Carrot Top. Według tego co tu jest napisane w śród ogroma wspaniałości jakie znajdują się tam jest magiczna harfa która otwiera bramę do świata ludzi! Ponadto użytkownik tego instrumentu może przemienić się człowieka na dowolny okres czasu! Ponadto jest tam mistyczny fotel. Gdy na niego usiądziesz z jego boków wyrastają dwie ręce które zaczynają cię masować. Wyobrażasz to sobie?!Dwie ludzkie dłonie masują cie gdy ty siedzisz na wspaniałym fotelu. Nie wiem czy to prawda, ale słyszałam, że jest on tak wygodny, że nie chce się już potem z niego zejść.

Link do komentarza

Lyra! Sprawa jest! Podobno w ogródku Carrot Top jest kuferek z zapieczętowanym zaklęciem które przemienia kuca na jeden dzień w człowieka. A! Bon-Bob. Słyszałem też o przepisie na znakomite cukierki niespodzianki. Cynk jest pewny. A jak okaże sie fałszywy to zrekompensuje wam to czterema wiadrami słodkości. I zagram coś na lirze.

Link do komentarza

Pod ogrodem Carrot Top sa gigantyczne tunele i szyby wykopane przez krasnolodow. Tunele ciagna sie kilometrami i jest tam pelno cennych rzeczy. Moze nawet uda nam sie natrafic na jakiegos zywego krasnala? Pomysl jak zajefajnie by bylo. A wystarczy ze pojdziesz tam i wystarczy tylko skopac troche ten ogrodek a napewno trafimy na wejscie.

Link do komentarza

Lyra, BonBon, nasza przyjaciółka Carrot potrzebuje pomocy. Poza tym robi DOSKONAŁY, słodziutki dżem marchewkowy, sądzę, że gdybyśmy jej konkretnie pomogły, nie odmówiłaby nam słoika. Mimo wszystko nie będziemy się o niego prosić, to dobry uczynek raz, a dwa, może kiedyś same będziemy potrzebować pomocy? Carrot na pewno wtedy o nas nie zapomni. Sądzę, że BonBon z Carrot jako ziemne kucyki zrobią to w mig, a Lyra może kupić jakieś orzeźwiające napoje i zagrać coś na lirze dla umilenia pracy - wszakże sama na grzebaniu w ziemi niewiele się zna.

PS.

Jedynym minusem jest to' date=' że trzeba by było to dzieło sztuki, które byście przygotowali z Bon Bon, po prostu zjeść[/quote']

Ty To nazywasz minusem? Szarpałbyś jak Reksio szynkę xD

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...