Skocz do zawartości

Poszukiwacze zaginionego Avatara (Bon Bon)


solaris

Recommended Posts

Poprosiłbym ją aby opowiedziała mi ten koszmar, z doświadczenia własnego wiem, że to pomaga. A następnie pomógł jej stawić czoło tym nocnym marom. Uświadomił ją, że chodź to jest koszmar to nadal jest snem, a w śnie może robić co tylko zechce. Więc niech zamieni strach w śmiech. Dodatkowo zaproponował jej spanie ze mną. Może moja obecność jakos wypędzi z niej te nocne potwory które dręczą biedną klacz(bądźmy szczerzy przed moją twarzą każdy ucieka). Utuliłbym ją do snu głaskając po grzywie. i czuwał całą noc (popisałbym ff a potem sam zasnął :P). Jeśli było by trzeba kupił nocną lampke którą bym jej włączał przed snem. I co najwazniejsze. KONIEC Z HORRORAMI PRZED SNEM! (O tuzinach cukierków nie wspomnę -.-)

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Uwaga, czas na wyniki!

Tak, ale najpierw podsumowanie ostatniej kolejki:

7 - MaxyBlack (Rozmowa o koszmarze powinna być dobra, tak samo jak siedzenie przy łóżku, a lampka to świetny pomysł!)

6 - djsound (Twoja odpowiedź też jest dobra, ale widać że tutaj Maxy ma więcej do powiedzenia na ten temat)

Każdy z Was dostaje po 5 punktów bonusu za to, że odpowiedzieliście.

I podsumowanie po pytaniu:

45 - MaxyBlack

35 - Arjen

30 - Hedzio

23 - Neon

22 - Lisica

22 - djsound

18 - GumPony

14 - Kuoth

12 - Legion990

8 - FaithFire

6 - Darth Evill

4 - KorQ

4 - Kaoma

3 - Trum

2 - kasikam123

1 - Wolf

Tak jak już pisaliśmy proszę o wysłanie na PW do mnie podania, wg kryteriów z poprzedniego posta. Proszony jest zwycięzca, MaxyBlack, następnie Arjen, Neon i Hedzio zrezygnowali, więc szczęśliwcami, którzy wyślą do mnie podania sa Lisica i djsound!

Link do komentarza
  • 8 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...