Skocz do zawartości

Hej jestem Sigma


Sigma

Recommended Posts

Hej nie robiłam jeszcze tematu na start więc robię.:lunaderp:

Tak w ogóle to lubię poniacze, to oczywiste po co miałabym zakładać tu konto.:pbft:

Interesuję się też FNAF.:pbat:

I nie jestem obczajona jeśli chodzi o MLPPolska.:fabulous:

Bardzo fajnie byłoby gdybyście wytłumaczyli mi jak tu robi się różne rzeczy.:djpon3:

A, i przy okazji szukam imienia dla mojej OC, więc proszę o wysyłanie jakiś propozycji.:ghost:

.

.

.

.

.

.

.

Ps. To klacz 

 

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hejka. 

 

11 minut temu, Sigma napisał:

Bardzo fajnie byłoby gdybyście wytłumaczyli mi jak tu robi się różne rzeczy.:djpon3:

 

Na dobry początek proponuję nie nadużywać emotek, bo to nie sprawia że post jest fajniejszy. 

 

12 minut temu, Sigma napisał:

A, i przy okazji szukam imienia dla mojej OC, więc proszę o wysyłanie jakiś propozycji.:ghost:

Ps. To klacz 

 

Fajnie, że znamy płeć, ale wypadałoby zamieścić trochę więcej informacji. Imię kucyka często jest związane z jego charakterem, czy innymi cechami szczególnymi. 

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo ładny avek, podoba mi się, szczególnie, że jest animowany.

Jeśli chodzi o to jak tutaj cokolwiek robić... cóż, myślę, że regulamin powinien wszystko dostatecznie wyjaśnić. 

 

A co do imienia FCki, to jak piszą na górze - imię łatwiej wybiera się chociaż znając wygląd, częściowy charakter, nawet historię. Nie tyczy się to tylko nawet kucyków, ale ogólnie tworzonych postaci.

 

Baw się dobrze na forum.

 

1 minutę temu, Sigma napisał:

Jest córką Luny.

Córką Luny i kogo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to dziwne, historie się tworzy na bieżąco często. Ale jeśli jest Twoja postać spokrewniona z kanoniczną postacią to niestety, ale ludzie będą oczekiwać dobrej i sensownej historii, by to miało ręce i nogi.

 

I nie piszemy posta pod postem, do tego służy przycisk "edytuj".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wincyj Emotkuff!! Wincyj! :lunaderp: 

 

 

Ekhem, tak.

Jeśli oczekujesz od kogoś pomocy w wymyśleniu imienia dla postaci, to musisz podać dużo szczegółów. O wiele więcej, niż podałaś obecnie, plus jakiś zarys historii.

Na ten moment jedyne co wiem, to że jest córką białego smoka chińskiego (a więc jaszczurka-albinos), lubi noc, jest ciekawska i do tego jej matką jest postać kanoniczna... Tja... Totalnie nie widzę tu zachowania żadnych praw biologicznych, ale pomińmy to.

Moja propozycja imienia dla abominacji powstałej z jaszczurki-albinosa i kucyka, która lubi noc to Lóng mò sī (Smocza Ćma).

 

Witaj na forum, baw się dobrze i rozwiń swoje wypowiedzi nieco bardziej.

 

 

Edit: nie załapałem z miejsca, za długo już w kucach nie siedzę. Mah bad.

To combo, o którym pisałaś (autorką jest MagnaLuna) posiada już oficjalne imię. Polaris.

Pic rel:

Spoiler

fusion_by_magnaluna-db9yuey.jpg

 

Edytowano przez Decaded
Kucyg znalezion
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...