Jump to content

[Zabawa] Co zrobiłbyś.....?

misterspauls
 Share

Recommended Posts

Moja reakcja wyglądała by tak: "Chyba przesadziłem z towarem bo mam, jakąś faze~~"

Zastanowił się i spróbował to sobie wyjaśnić:

A) Albo serio za dużo tego towaru

B) Pewnie Discord~~

C)Jestem w alternatywniej rzeczywistości

Jaka jest prawda, tego się nie dowiem.

No dobra co byś zrobił gdybyś z niewiadomych tobie powodów trafił do zamku Twilight i miał za zadanie urato... i mógł zrobić co zechcesz?

• Haha 2

To by zależało czy ta przypadkowa osoba niebyła, aby przypadkiem głównym bohaterem tej historii czy czymś podobnym...:dunno:

Ale wypadało by przynajmniej zmierzyć się z tym ,,Moim Najgorszym Koszmarem"  w końcu ucieczka na nic by się zdała.

Co byś zrobił, gdybyś nie bał się niczego i nikogo ?

Edited by Danio Doża Venucci

Kolego Chip, trochę oof, ale za zaoranie masz puchar. W każdym razie, zależy na czym bym złapał. Generalnie dostępne jest wszystko od łagodnego napomnienia po egzekucję, tylko oczywiście ostatnie lepiej rezerwować na turbociężkie przewinienia.

Co byś zrobił, gdybyś miał w swej pieczy naprawdę niereformowalnego przestępcę, recydywistę i zdrajcę, ale byłby/byłaby twoim krewnym?

Edited by Po prostu Tomek

Szukałbym możliwości przedostania się przez ogrodzenie albo znalazł jakieś wysokie drzewo, z którego mógłbym wszystko oglądać, albo zawsze mógłbym ochroniarzom w bramce krzyknąć "ja tu służbowo!" - spróbować nie zaszkodzi :ming:

Co byś zrobił, gdyby zalegalizowano konopie do użytku rekreacyjnego? :wut: