Skocz do zawartości

Moje kucykowe fanarty (meqiopeach)


Recommended Posts

Strona posiada ograniczenia co do wielkości obrazu, więc jest mniej wyraźny i ucięty, muszę się jakoś w nich odnaleźć.

Ale chciałam coś tu wstawić i jakoś zacząć. To mój ostatni rysunek, na podstawie animacji od Silly Filly Studios z 2014.

Fanowskie animacje oraz wgl jakiekolwiek produkcje/prace fanów są genialne. Jestem nowa na forum i nie wiem co za bardzo tu robić, może będę wstawiać jakieś rysunki albo odpowiadać i obserwować jakieś tematy. Wyraźny i cały obrazek: https://derpibooru.org/images/2375351

Pozdrowionka

mlppppppp222pff3.jpg

Edytowano przez Cahan
  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do do ograniczeń strony. Zawsze można wrzucić link z imgura/deviantarta/instagrama/twittera i też powinno wyświetlić. 

Natomiast co do samego artu o ile jako całość prezentuje się całkiem nieźle, tak przednie nogi wyraźnie są od siebie mocno różne, ta niższa jest chudsza i dłuższa od górnej, przez co wygląda to dziwnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sosna napisał:

Do do ograniczeń strony. Zawsze można wrzucić link z imgura/deviantarta/instagrama/twittera i też powinno wyświetlić. 

Natomiast co do samego artu o ile jako całość prezentuje się całkiem nieźle, tak przednie nogi wyraźnie są od siebie mocno różne, ta niższa jest chudsza i dłuższa od górnej, przez co wygląda to dziwnie. 

Dziękuję za rade, następnym razem tak spróbuję, bo teraz jest słabo wyraźny i mocno przycięty. Co do nogi,  wyszło to dopiero mocno na jaw na samym końcu, na innej platformie też ktoś zwrócił na to uwagę - ja szczerze nie do końca to zauważyłam. To nie jest taka duża sprawa więc myślę, że uda mi się to poprawić.

2 godziny temu, Phylian napisał:

Piękny przy okazji ja również rysuję. W jakim programie je robisz?Bo na serio wygląda to nie ziemsko.

Dzięki! :1xkfz: Rysuje w programie/aplikacji Autodesk Sketchbook, prosta ale zarazem pełna i jak dla mnie wystarczająca. (ja osobiście pracuje na tablecie graficznym, podpiętym do komputera, ale np. wcześniej rysowałam na zwykłym samsungu i też było ok.) Masz jakieś strony typu instagram, gdzie wstawiasz rysunki? Chętnie zaobserwuje, bo mam mało osób z polski.

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam stronę Imgur gdzie zamieszczam swoje rysunki.Mój nick tam to MimzyLu.Nie stety nie mogłam indziej bo jak wiesz jest teraz zdalne nauczanie więc musialam zmienić konto i nie mogę się w niektórych miejscach zajerestrować.Ja nie mam takiej aplikacji więc rysuję albo ołówkiem albo innymi markerami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Hejoo, trochę mnie tu nie było, ale wstawiam wam swój ostatni rysunek. Został on stworzony na potrzeby challengu "narysuj to w swoim stylu" (DTIYS) od @/scenic.star na instagramie. Luna jest moją ulubioną księżniczką i cieszę się, że mogłam wsiąść w tym udział (po raz pierwszy biorę udział w takim challengu).

Zapraszam do dzielenia opinii na temat pracy :)  :luna::lunasmile:

luna dtiyss-min.png

  • +1 1
  • Lubię to! 2
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne <3 Bardzo urocze.

Fajne tło, bardzo mi się podoba.

Uszko duże, ale mi osobiście to wcale nie przeszkadza.

 

Spoiler

"A dlaczego masz takie duże uszka?"
"Żeby móc lepiej słyszeć, jaka jestem cudowna :lunalaugh:"

 

Rysuj i wstawiaj dalej ;)

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 31.07.2020 o 18:39, Rapony napisał:

Rysunek jest boski. Jedyne co mi się w nim nie podoba, to to, że ucho jest troszkę za duże. Masz talent dziewczyno! 

W sumie to może być fakt, bo wygląda jakby było tego samego rozmiaru co twarz :ajunsure:ale dlatego z każdym kolejnym rysunkiem ćwiczę ^^ dziękuję bardzo :lunalaugh:

 
Dnia 2.08.2020 o 14:45, Phylian napisał:

No fajnne muszę przyznać i fakt uco trochę z duże i nie potrzebne jest jesj to futerko koło ucha. Ale jest spoko

To futerko koło ucha to część mojego stylu rysowania, po prostu tak już rysuję, ale dziękuję  :aj5:

Dnia 2.08.2020 o 16:02, Nika napisał:

Śliczne <3 Bardzo urocze.

Fajne tło, bardzo mi się podoba.

Uszko duże, ale mi osobiście to wcale nie przeszkadza.

 

  Odkryj ukrytą treść

"A dlaczego masz takie duże uszka?"
"Żeby móc lepiej słyszeć, jaka jestem cudowna :lunalaugh:"

 

Rysuj i wstawiaj dalej ;)

Dzięki wielkie! ^^ :lyra: +1 dla Ciebie za ten cytat

Dnia 2.08.2020 o 22:53, PervKapitan napisał:

Proszę nie szkalować dużych uszek, duże uszka są przesłodkie! Jak dla mnie nawet nieco większe by mogły być, ale to już od stylu zależy :D

uwu +1 :cadanceawesome: dziękuję bardzo. Faktem może być to, że rozmiar ucha mógł być błędem anatomii z mojej strony, ale w tym rysunku akurat mi to nie przeszkadza. Faktem jest też to, że często ludzie "wyolbrzymiają" pewne aspekty (np właśnie uszy) i w niektórych przypadkach wypada to super np. właśnie jako urocze podkreślenie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Hejo! Dziś trochę cofam się w czasie do 27.09 2014, kiedy to Equestria Girls "Rainbow Rocks" miało swoją premierę w USA (w Polsce 8.11.14)

Dzisiaj ta perełka kończy 6 lat! Dacie wiarę? :rd9:RR jest jedną z moich ulubionych części EG. Od tygodnia po głowie chodziła mi piosenka "Awesome as i wanna be"  i akurat tak się złożyło, że trafiłam w punkt na rocznice! Niezły zbieg okoliczności. Także przychodzę z artem właśnie tej piosenki <3

Jak zwykle zapraszam do dzielenia opinii : ) a w tym dniu również opinii na temat RR ; ) w mojej pamięci mam zawsze scenę z domu Pinkie Pie, gdzie w nocy Twilight próbuje pisać piosenkę i nakrywa ją Sunset Shimmer, odkrywając zapas bitej śmietany w lodówce. Jest miła sena, a tu nagle Maud i krzyk Sunset xD

Wszystkiego Naj Rainbow Rocks!

PicsArt_09-26-04.34.07-min.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...