Jump to content

Nightmer Moon Rysunek


Recommended Posts

https://imgur.com/a/L4i88Z7    Moi drodzy ostatnio jak przeglądałam Fandomowe piosenki oraz rysunki wpadłam na pomysł by podzielić się swoją twórczością na Imgur  tam  też co jakiś czas będę wstawiać mojej własnej roboty rysunki MLP. Też będę rysować postacie z Fallout Equestria. Chyba niektórzy z was pamiętają fanafick który został sworzony przez Kkat.

Albo Project Horizont przez Sombera. Mam nadzieję że wam się spodobają moje prace. Zapraszam :pinkiesmile::rdblink:

W razie czego mój Profil na Imgur nazywa się MimzyLu.  

Edited by Phylian
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

@zsrrknight, a może to jakoś uzasadnij, bo tak brzmisz jak zwykły hejter, a takie zachowania nie są tolerowane na naszym forum. "Koślawe i takie sobie" nikomu nie pomogło się poprawić, a co najwyżej demotywuje. Także proszę o rozbudowanie wypowiedzi i wskazanie błędów.

 

Sama pracy tu nie skomentuję, zrobię to później, w ramach konkursu, na który została nadesłana.

  • Upvote 3
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

@Phylian

 

Osobiście polecam ci poszukać ilustrowane poradniki, jak krok po kroku narysować np. człowieka. Jest na nich wprost przedstawione, że nasze ciało składa się z brył. Zaczyna się od rysowania takiego manekina, a kończy na narysowanej postaci. Mniej więcej tak to wygląda. Sam mam zamiar nauczyć się rysować w ten sposób i tobie również polecam ;) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki za info.Bez urazy ale mam taki poradnik ale zdecydowanie lepiej wychodzą mi konie oraz krajobrazy i architektura.Ale dzięki za podsunięcie pomysłu może prześlę jakiś rysunek jakiegoś ludzia.XD:rdblink:

Przy okazji trzymam za ciebie kciuki.Na pewno świetnie ci wyjdzie rysunek człowieka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Patrząc na poziom twoich rysunków @Phylian powiedziałbym (no ale mogę się mylić :twilight4:), że dopiero zaczęłaś swoją przygodę z rysowaniem. Wiadomo, początki zawsze bywają nieco koślawe, ma się wrażenie, że rysowanie to trudna sztuka, ale nawet przy tym da się odnaleźć rozwiązania i się uczyć :NjdaT:. To co można na pewno wyróżnić to to, że jako takie oko do przerysowania się już jakieś ma, bo widać, że drugi rysunek Blackjack ma nieco więcej kształtów i uczucie głębi niż pierwszy. Poradników jest mnóstwo, na rysowanie kuców też.

 

To co bym polecał to obczaić proporcje oraz bryły, ale stricte na postaci MLP, bo nie będę tutaj do anatomii człowieka odsyłał. Jednym z lepszych obrazkowych tutoriali ma Assassin-or-Shadow (aka Ink Potts odpowiedzialni za animatici do skucykowanej wersji Hrabiego Monte Christo). Jest to intuicyjne i na pewno lepsze niż pójście w klasyczne wektory z serialu :). Link: https://www.deviantart.com/assassin-or-shadow/gallery/49889714/tutorials

 

Gdyby się chciało wejść nieco dalej, pobawić się z otoczeniem, światłocieniem jak i perspektywą to gorąco polecam poradniki Yakovleva-Vada (na pewno już bardziej zaawansowane): https://www.deviantart.com/yakovlev-vad/gallery/52219375/tutorials

 

Tego jest masa, wybrałem tylko 2, które pamiętam i również w pewien sposób mi pomogły. Życzę powodzenia w dalszym rysianiu :pinkiesmile:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...