Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Bester

Byliśmy Lektorami [Random] [Comedy] [one-shot]

Recommended Posts

6SMXYd3.jpg

Dzisiaj zapraszam na krótki tekst przedstawiający pracę lektora z nieco innej perspektywy. Bardziej... naturalnej? Jak się okazuje praca w Bronies Corner 2.0 wcale nie jest taka prosta i łatwa jak mogłoby się wydawać. Póki nasi lektorzy jeszcze nie doznali załamania nerwowego, możemy cieszyć się z czytania naszych grafomańskich pomysłów, które co chwilę im podsuwamy. Z dedykacją dla wszystkich lektorów!

Byliśmy Lektorami

Podziękowania dla @Wilczke za korektę, oraz dla @Dex i @Foley za pre-reading.

A tutaj inny tekst z tej serii: Wspomnienia korektora.

Edited by Bester
  • Upvote 1
  • Haha 3

No i mamy kolejny przepiękny fik. Potężnego następcę "Wspomnień Korektora". Teksty który przeczytamy niezliczoną ilość razy na Kąciku, aż każdy będzie znać go na pamięć. No i kolejną perełkę nie kaleczącą języka z dobrą fabułą, oraz opartą na faktach. 

No Bester to Bester. Te lizanie kucoperzy wychodzi mu na dobre, jak po tym takie rzeczy powstają.

• Upvote 1

5 godzin temu, KLGDiamond napisał:

No Bester to Bester. Te lizanie kucoperzy wychodzi mu na dobre, jak po tym takie rzeczy powstają.

Ja sobie ten cytat gdzieś zachowam :bester:

I cieszę się, że się podobało. To co następne w serii?

Co następne... Wiesz i w wspomnieniach korektora i w Byliśmy lektorami było o pisarzach fanfików...:twilight3:
To może o nich? W sumie też ma to jakiś potencjał. 
O! A może coś o adminach forum? Albo... Albo wiem:pinkiehappy:! Animatorach, albo malarzach, czy jak się tam nazywają ci co fanarty i arty tworzą. 

• Upvote 1

O kurczę... Nie sądziłem, że to opowiadanie opuści dysk autora! Mocno "koloryzowana" co do tych faktów i pracy kącika lektorskiego :twiblush: Ale oczywiście dobrze się bawiłem czytając :) 

• Upvote 1