Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Phylian

Trailer 5 generacji kucyków

Recommended Posts

Siema wszystkim nie wiem czy wiecie ale wyszedł w końcu trailer 5 generacji kucyków.Ja obejrzwszy ten trailer od razu jestem nim zafascynowana i ciekawa czy oni w końcu przywrócą magię do swojego świata.A wy co o tym sądzicie?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Rafael napisał:

Chodzi tobie o trailer netflixowej adaptacji ??

 

Chodzi o film którego premiera będzie na Netflixie i będzie początkiem 5 generacji.

A to jego trailer:

Spoiler

 

To nie będzie Netflixowa adaptacja  tylko film od Hasbro a ze względu na takie a nie inne czasy zamiast być w kinach będzie na Netflixie .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widziałem ten zwiastun i jestem oczarowany. Gdy tylko powiedzieli, że G5 będzie robione w technice CGI to oczyma wyobraźni widziałem coś takiego:

Spoiler

2015-07-23_00002.jpg 

 

Na szczęście animacja stoi na najwyższym poziomie. Mimo to, nie mam wielkich oczekiwań. Nie raz, i nie dwa zwiastun był lepszy od filmu. 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obejrzałem sobie ponownie ten trailer (świetny, oby i film też taki był) , i moją szczególną uwagę zwróciła mniej więcej 2 minuta. Przez chwilę pokazują pegazy, które wznoszą się w powietrze. To prawdopodobnie potwierdza, że w filmie faktycznie uda się naszym mane 5 przywrócić tę magię. Cóż, można się było tego spodziewać, ale osobiście uważam, że ciekawiej by było, gdyby działo się to na przestrzeni serialu, a nie filmu. No bo skoro przywrócą magię od razu, to o czym będzie serial? O odbudowywaniu zaufania między rasami? Czy przypadkiem nie trzeba tego zrobić najpierw, żeby magia wróciła? Bo jeśli tak, to sprawienie, żeby wszyscy porzucili swoje uprzedzenia w takim krótkim filmowym czasie wydaje się nieco naciągane. A może magię trzeba przywrócić w jakiś całkiem inny sposób? Jak myślicie, jak to z nią jest? Macie jakieś spekulacje?:lunathink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Doctor Nicholas napisał:

 Macie jakieś spekulacje?:lunathink:

Serial będzie o wszystkim i o niczym, tak jak FiM. To, że film jest wstępem do serialu nie oznacza, że ma nie mieć zakończenia. Doskonałym przykładem jest tutaj pełnometrażowa animacja, Wojny Klonów. Fabuła filmu to taki duży prolog do serialu. I nie nakręcałbym się na niesamowitą, złożoną fabułę. Obstawiam prosty, naciągany scenariusz:

 

1. Kuce są podzielone, magia wyparowała w tajemniczy sposób. Można ją przywrócić za pomocą jakiegoś tam artefaktu.

2. Główni bohaterowie wyruszają na poszukiwania. Pokazuje się złoczyńca, który chce zdobyć artefakt.

3. Konflikt w grupie (bo być musi). Wszyscy rozchodzą się do domów (w tle piosenka o porażce, główna bohaterka płacze). Złoczyńca zdobywa artefakt.

4. Jakaś postać mówi, że nie wolno się poddawać. Ekipa znowu razem (obowiązkowo piosenka). Wyruszają do walki ze złoczyńcą.

5. Wielki finał, morał o tym, że prawdziwym źródłem najprawdziwszej magii jest przyjaźń a nie artefakt. Złodupiec dostaje łomot, a kuce śpiewają radosną piosenkę o przyjaźni. 

 

6. Ciąg dalszy w serialu... 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh my God. Jak ja dawno się nie logowałem na tę stronę! (musiałem hasło resetować :P)

Po zakończeniu 4 gen (oraz perfidnym przerwaniu EG bez dawania mu legitnego zakończenia "wściekłość.jpg") myślałem że ten wieloletni etap mojego życia mam już za sobą. Wiedziałem że ma istnieć 5 gen, jednak nie spodziewałem się go tak "szybko".

 

Trailer obejrzany. Trochę cringeu jak to jest z większością trailerów animacji, więc nie winę go za to (a może tak już się dzieje z człowiekiem gdy ma ze 20 lat?). Animacja przyjemna dla oka, raczej bez zastrzeżeń. Widać też smaczek jakim są figurki mane 6 w kadrze, a za szczegóły się szanuje:

Spoiler

image.png.57be49424cf017f8932ba02e7b311c01.png

Także tak, pewnie obejrzę gdy znajdę czas i może wtedy będzie o czym mówić so to speak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

marzę aby nowa generacja przywróciła stary blask fandomu, ale wątpię aby tak się stało :/

mam jednak dużo nadziei co do tego filmu :3

patrząc po zwiastunie szykuje się coś epickiego i ciekawego, że aż nie mogę się doczekać 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trailer wygląda naprawdę interesująco, szczerze mówiąc spodziewałem się większego kiczu i pozytywnie się zaskoczyłem. Oczywiście pompowanie balonika nie jest nigdy dobrym pomysłem, ale jak narazie zapowiada się solidnie. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprawdę spodobał mi się ten trailer. Animacja przepiękna. Humor niezły i ogólnie zapowiada się ciekawie. Wierzę, że może wyjść z tego coś wielkiego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...