Skocz do zawartości

W drodze do szczęścia [NZ][TCB][Slice of Life]


MaxyBlack

Recommended Posts

Minęły już lata od chwili gdy Equestria pojawiła się w świecie ludzi. Coraz więcej chętnych postanawia porzucić swoje dotychczasowe życie aby zacząć nowe, pełne szczęścia.
Jednak ludzie nie zawsze akceptują ich wybór. Rodziny ich porzucają. Przyjaciele się odwracają. Zostają sami.
Poszukując dachu nad głową zwracają się do każdego z nadzieją iż znajdzie się osoba chcąca im pomóc.

ROZDZIAŁ I
ROZDZIAŁ II nie korektowany
Autorstwa MaxyBlack & Enter24

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

bardzo lubię fanfici w świecie tcb a szczególnie twojego autorstwa. i ta historia mnie nie zawiodła. chociaż było kilka rzucających się błędów gramatycznych. ale nie było pod tym względem jakoś bardzo źle. czekam więc na trzeci rozdział!

Ps: ja bym na miejscu artura nie wychodził z domu bez kurtki przeciwdeszczowej, maski przeciwgazowej i AK-47 lub chociaż jakiegoś pistoletu... :-P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok... specjalnie aktualizowałem sygnaturę by były ff, w najbliższym czasie założę jeden temat... a tak po za tym to głównie udzielam się w czyiś pracach gdyż nie mam weny na pisanie czegoś własnego... a jak mam to na krótkie sceny bez szans rozwoju.

IZY97: Zwyczajnie tutaj sie nie udzielam i nie sadze by moje opowiadania Wyrażały jakiś, adekwatny do publikacji poziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czekacie na rozdział? Świetnie. Tylko szkoda, że dalsze losy stoją pod znakiem zapytania. Ja w związku z głupotą niektórych osób kończę z twórczością w fandomie, jeśli enter chce dalej pisać to proszę, ale na moją inicjatywę nie ma co liczyć, pisanie nie jest w stanie zalatac ran jakich doznalem min. Z rąk tutejszej administracji.

Pozdrawiam MaxyBlack

Ps.

Pisze z konta brata.

Wczoraj wieczorem dostałem ub od sipera, ale rano znowu był ban. Lubie bany za darmo. Tak bardzo jak te forum i fandom.

W związku z tym wszystkim zacznę się przywiazywac do łóżka bo chyba pisze przez sen i niechcący obrazilem jakiegoś moda gdy spałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, skoro tak to ma wyglądać to pozostaje mi życzyć szczęścia w dalszej drodze życiowej.

Co do ff.... nie wiem, trzeci rozdział jest połowicznie zrobiony jednak nie wiem czy samemu zdołam udźwignąć to wszystko *zatacza ręką wokół kilku ff wymagających uwagi, forum, matury, kursów, szukania studiów*. Postaram się coś napisać jednak możliwe, że przepadnie z gąszczu nowych wyzwań i obowiązków.

Liczę, że następny mój post jednak będzie zawierał link do III rozdziału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...