Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Adisso

Dowcipy

Recommended Posts

Czemu kura stoi na światłach? Bo czeka na zielone, by przejść na drugą stronę. Koffamy sucharky.

Płonący budynek Na dachu stoi 3 ludzi Chińczyk, Europejczyk i Murzyn Na dole jest strażak i krzyczy do nich... - EJ TAM NA GÓRZE! SKACZCIE, ZŁAPIEMY WAS No to pierwszy skacze Chińczyk. Złapali go i bardzo im podziękował. Drugi Europejczyk, także go złapali ale nie podziękował. Skacze murzyn... Nikt go nie łapie. Nagle strażak krzyczy - SPALONYCH NIE RZUCAJCIE!!!

Najbardziej znany żart pana Karola EVER! #1 Generał wzywa szeregowego i mówi. - Szeregowy! Proszę mi powiedzieć w jakiej temperaturze wrze woda? On myśli i mów - w 90stopniach Generale. - CZYŚ TY ZGŁUPIAŁ!? - A nie przepraszam z kątem prostym mi się pomyliło. #2 Jak nazywa się zwierze, które stoi w drzwiach? Indor. #3 Dlaczego blondynka stoi podczas burzy pod drzewem? bo chciałaby zabłysnąć #4 Przychodzi blondynka do sklepu i mówi -przyszłam złożyć skargę -dlaczego? odpowiedziała kasjerka -bo moje lays prosto z pieca są zimne #5 Czemu blondynka się cieszy gdy ułoży puzzle w 4 miesiące? bo na pudełku napisano od 5 do 10 lat #6 Co to jest żarówka w ciązy ? Ciężarówka Na ulicy zamordowano Stanisława X. a po tym wsadzili mu nóż 20razy w płuca i spalono go na stosie. Dowiedziała się o tym jego sąsiadka. Przychodzi do koleżanki i mówi. - Jadźka, słuchaj PODOBNO Stacha zabili. - A przeżył?

Jak się nazywa mała mucha latająca nad wydmami? Wydmuszka ------------ Szef do blondynki: - Proszę posprzątać także w windzie. - Ale na każdym piętrze? ------------- Windą jadą: mężczyzna, superman i mądra blondynka. Na podłodze leży 100zł, kto je podniesie? Mężczyzna, bo reszta to postacie fikcyjne! ------------ Jak się nazywa miasto Piotra który chciał sprzedawać fastfoody ?? Petersburg

Mój ulubiony, jakże niedoceniany kawał: Spotykają się dwa pączki. Pierwszy zaczyna: - Cześć stary! Kope lat! Dawno się nie widzieliśmy, gadaj co u ciebie! - A... wiesz, złożyłem ostatnio papiery na studia. - No i co, i co? Przyjęli cię? - No co ty, PĄCZKA?

A co mi tam, też zapodam suchara: Od trzech dni nic mi sie nie chcę, co to jest? Odp: Środa :P

Kolejny suchar:

Siedzi sobie Biedronka i Pączek

Biedronka mówi: Pączek, Pączek bez nóżek i rączek!!!

A Pączek na to: Biedronka, Biedronka wypierniczaj...

Nie wiem czy mogę, ale napiszę to w lepszej wersji: Spotykają się bułka i pączek: Bułka: Pączek, pączek ch_j bez rączek. Pączek: Bułka, bułka a spi......j

Dzisiaj usłyszałem :D -Dlaczego gitarzyści deathmetalowi grają tak szybko? -Bo gdy się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy! Inny muzyczny: -Co zrobić, żeby gitarzysta grał wolniej? -Dać mu nuty...

Jedzie pięciu Niemców samochodem marki Audi Quatro. Przekraczają granicę włoską. Celnik ogląda dokumenty i orzeka: - Jeden z was nie może przekroczyć granicy! - Dlaczego? - pytają Niemcy. - Bo to jest Audi Quatro. - Ale samochód jest zarejestrowany dla pięciu osób! - ripostują Niemcy. - Nic z tego, nazwa mówi quatro, więc tylko czterech. Wkurzony kierowca Audi mówi: - Słuchaj kretynie, chcę mówić z twoim przełożonym, może on nie jest tak głupi jak ty! - Oczywiście - odpowiada celnik - ale bedziesz musiał poczekać, aż skończy kłócić się z dwoma pasażerami Fiata Uno.