Skocz do zawartości

My Little Konwent!


Siper

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 289
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość Angel Wing

Bo pisze na stronie, że mam tylko 10 dni na zapłacenie a jako, że moja choroba zżera, że tak powiem dość dużo funduszy to nie mam aktualnie jak zapłacić i czekam tez na przelew aby móc wysłać pieniądze. Tylko, że ja nie wiem ile to potrawa wszystko i czy w ogóle się uda... A chciałbym jednak dostać bilet itp...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar się tam pojawić, zresztą mieszkam 15 minut na nogach od miejsca tego konwentu, więc nie problem... o3o Tylko mam takie pytanie, zapewne kretyńskie, ale nigdy jeszcze nie uczestniczyłam w niczym takim i się nie znam: Za to się jakoś płaci jak się tam przyjdzie, nie? Nie trzeba tego załatwiać wcześniej, czy coś? I jeszcze jedno, tak z ciekawości: jest tu jeszcze ktoś oprócz mnie z Krakowa? Dzięki. XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pisze na stronie, że mam tylko 10 dni na zapłacenie a jako, że moja choroba zżera, że tak powiem dość dużo funduszy to nie mam aktualnie jak zapłacić i czekam tez na przelew aby móc wysłać pieniądze. Tylko, że ja nie wiem ile to potrawa wszystko i czy w ogóle się uda... A chciałbym jednak dostać bilet itp...

Napisz mi numer wejściówki na pw, to poczekamy na Ciebie dłużej : )

Ja mam zamiar się tam pojawić, zresztą mieszkam 15 minut na nogach od miejsca tego konwentu, więc nie problem... o3o

Tylko mam takie pytanie, zapewne kretyńskie, ale nigdy jeszcze nie uczestniczyłam w niczym takim i się nie znam: Za to się jakoś płaci jak się tam przyjdzie, nie? Nie trzeba tego załatwiać wcześniej, czy coś?

I jeszcze jedno, tak z ciekawości: jest tu jeszcze ktoś oprócz mnie z Krakowa?

Dzięki. XD

Płaci. Płaci. Wszystko znajdziesz tutaj: http://rsquad.org/MLPKON/?page_id=102

Np. ja z Krakowa jestem ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Angel Wing

Okej. Napisałem już jakiś czas temu. Mam jeszcze pytanie takie. Ogólnie to będzie tak chaośnie wszystko porozwalane czy ustalony przedział czasowy na to i tamto i tamto trzecie też itp. ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up w sześć osób też możecie cały przedział zająć :P Kładziecie plecaki na wolne miejsca i do widzenia, mówicie że zajęte ;) [a pozatym kto by chciał jechać z "gejami co kucyki oglondajo" xD] A i ja też dodam swoje 5 minut. Jak jedzie ktoś z pomorza to ja organizuje wyjazd z Gdańska tu macie wydarzenie na facebuku https://www.facebook.com/events/461507747205565/ Jest 15 niezdecydowanych i 3 zdecydowanych xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torro, nie wiem czy wiesz, zainteresuj się lepiej, jeżeli wyjazd organizujesz. Nasz pociąg objęty jest całkowitą obowiązkową rezerwacją miejsc. Jak ktoś sobie taki bilet kupi to dosiądzie się do nas czy tego chcemy, czy nie. Wiem to z doświadczenia (patrz: krakowski 6.2).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo to wątpie żeby pod koniec listopada chciało się ludziom zapiepszać z północy na południe. I napisałem żeby kupić bilety razem :P A btw to zależy też kto się dosiądzie bo jak taka stara zrzęda przy której nawet przeklinać nie możesz to ja dziękuje wole korytarz, ale np. jak jechałem na wódstock to dosiadło się dwóch ziomków z miłym powitaniem w postaci alkoholu etylowego :) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź tutaj taki pewny siebie Torro, ponieważ ludzie często podróżują z jednego końca Polski na drugi z racji pracy, a znam wiele takich ludzi, co tak musi robić. To tak primo. Secondo - nie masz pewności, że trafisz na fajnych ludzi i ironią losu często trafia na zrzędy, albo gbury. Terzo - w razie ogarniesz pociąg jadący przez Warszawę to dawaj znać, nasza ekipa się do was dosiądzie. A wówczas robimy party! :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...