Skocz do zawartości

My Little Konwent!


Siper

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 289
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

To konwent o kolorowych kucykach, jakim cudem może być jakiekolwiek ograniczenie wiekowe? :D Aczkolwiek punkt czwarty regulaminu mówi, że:

Osoby poniżej 18 roku życia, mogą wejść na teren konwentu tylko za pisemną zgodą rodziców bądź opiekunów.

Łapiesz zgodę rodziców i lecisz na konwent spotkać się z nami. ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To konwent o kolorowych kucykach, jakim cudem może być jakiekolwiek ograniczenie wiekowe? :D Aczkolwiek punkt czwarty regulaminu mówi, że:

Łapiesz zgodę rodziców i lecisz na konwent spotkać się z nami. ;)

To wstrzymam się do konwentu bo nie mam (jak na razie) zamiaru mówić rodzicom że oglądam kolorowe "osiołki". :twiblush2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, niby nic ale może z nimi o tym pogadam bo chyba zauważyli tapetę na fonie jaki i na kompie oraz plakat na ścianie. :D

No to do roboty!

Powiedzenie rodzicom że oglądasz kolorowe osiołki to małe piwo, powiedz im że w ramach tego chcesz jechać na dwudniowy zjazd w Krakowie :rainderp:

Małe piwo. Postaw się w mojej sytuacji i powiedz, że organizujesz wyjazd całej grupy na konwent o kolorowych konikach. xD Albo jak pomylona — organizuje taki konwent. xD
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Łodzi jedna dziewczyna prawdopodobnie zabierze się z Warszawską Delegacją. Warszawska Delegacja już się zorganizowała, jedzie razem z Trójmiejską Delegacją. W razie ktoś chce się do nas przyłączyć to pisać do mnie po info, bo w sobotę już kupujemy wspólnie bilety (pociąg wymaga wykupienia miejscówki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...