Skocz do zawartości

My Little Konwent!


Siper

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 289
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

^ Uważaj, bo Stachulowe Hugi przynoszą Hiva :I To niesamowite. Tyle czasu minęło od ogłoszenia MLK i pamiętam jeszcze tamtejsze reakcje - podejrzenie o istnienie drugiego fandomu w Polsce odcinającego się od pierwszego, albo, że to nie wypali, albo, że to trolling. Generalnie zaskoczenie, niedowierzanie, niektórzy myśleli, że to akcja organizatorów Krakowskich Ponymeetów, a tu nie, całkiem inna inicjatywa. A teraz patrzę na stronie wydarzenia i ponad 300 osób jedzie, ludzie zgadują się by razem jechać. A program konwentu jest po prostu so fantastic - czy z ludzi tu zebranych tylko ja wybieram się na panel poświęcony anime Saint Seiya (Rycerze Zodiaku)? No nic ludziska, do zobaczenia na konwencie! Warszawska Delegatura ma pociąg o 01:30, dosiadamy się do trój-osobowej Delegacji Trójmiejskiej i na konwent dotrzemy jakoś na godz. 7 rano, na dworcu możemy poczekać na Śląską Delegację, która do Krakowa ma ponoć dotrzeć jakoś na 7:28 i idziemy razem na konwent, bo w kupie siła!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Linds mi tu antyreklamę robi :I Ty... zły Ty! No ja jadę z PhosiQiem i gdzieś koło 8:30 powinniśmy być ^^ Aby było ciekawiej, wbiję się już w moim cosplayu... czyli będę w nim jechał samochodem :derp2: Będzie ciekawie! xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Cóż... mnie niestety nie będzie ale życzę Wam dobrej zabawy,dużo wspomnień i przede wszystkim rozmowy i poznawania się :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh nie było źle , ale widziałem lepszy merch , no i te ceny... ugh. atrakcje standardowe , sala z grami, rysownicza, konkursy ok. kiedy są prezentację to się nie duka , goście z BA , trzeba porwać słuchacza , może kiedyś wam pokaże jak to się robi pomimo tego że się jąkam gorzej niż Owsiak. Z Phosiqiem chodziliśmy po schodach jak Asterix i Obelix po domu który czyni szalonym. Sombra byłby dumny. Pewne fanarty które widziałem się nadawają do klozetu :P , ach wy atencje , propos , bardzo ciekawe cosplaye , stachul , albo ten wonderbolts , trochę dziwny ale ujdzie , a potem te 4 zbyt dobrze ubrane cosplayerki... miło było na to popatrzeć. wiem byłem jeden tylko dzień ale z doświadczenia wiem że drugim dniem różnie bywa , mimo wszystko dzięki , może jeszcze kiedyś do Krakowa wpadnę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...